Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Kraj Status
1 KKSZ KONIN FIC Michalina; MATUSZAK Sylwia; NOWINOWSKA Natalia; ZAWODNIAK Małgorzata  KKSZ KONIN  POL 
2 UKS 13 BIAŁYSTOK KURZYNA Urszula; TOBIASZEWSKA Martyna; WYSOCKA Monika  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
3 UKS RIPOSTA OLSZTYN ROMAŃCZYK Aleksandra; STRACHOWSKA Julia; STRACHOWSKA Małgorzata  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
4 UKS SZABLA ZĄBKI SIEDLEC Ewelina; SKONIECZNA Daria; SZTYBER Magdalena  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
5 WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ BRONIKOWSKA Zofia; MATYSIAK Katarzyna; PIJACZYŃSKA Kinga  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
6 KU AZS UAM POZNAŃ BRZEZIŃSKA Zofia; JAŃCZYK Marta; REGUŁA Agnieszka  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) KKSZ KONIN
KKSZ KONIN / POL
 
  (1) KKSZ KONIN
KKSZ KONIN / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) KKSZ KONIN
KKSZ KONIN / POL
 
(5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  45 - 23
[Szczegóły meczu] 
  (4) UKS SZABLA ZĄBKI
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
 
(4) UKS SZABLA ZĄBKI
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
45 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) KKSZ KONIN
KKSZ KONIN / POL
 
(3) UKS RIPOSTA OLSZTYN
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
  45 - 35
[Szczegóły meczu] 
  (3) UKS RIPOSTA OLSZTYN
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
   
(6) KU AZS UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
45 - 11
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(7) -BYE-    45 - 17
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(2) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) UKS SZABLA ZĄBKI
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
  (3) UKS SZABLA ZĄBKI
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
(3) UKS RIPOSTA OLSZTYN
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
45 - 26
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) -BYE- 
  (5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
    (5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(6) KU AZS UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  45 - 14
[Szczegóły meczu] 
  (6) KU AZS UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(7) -BYE-     
   

Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# UKS SZABLA ZĄBKI TZ Wynik Wynik TZ WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
3 SKONIECZNA Daria 5 5 0 0 PIJACZYŃSKA Kinga 6
1 SZTYBER Magdalena 5 10 2 2 MATYSIAK Katarzyna 5
2 SIEDLEC Ewelina 5 15 5 3 BRONIKOWSKA Zofia 4
1 SZTYBER Magdalena 5 20 9 4 PIJACZYŃSKA Kinga 6
3 SKONIECZNA Daria 5 25 10 1 BRONIKOWSKA Zofia 4
2 SIEDLEC Ewelina 5 30 13 3 MATYSIAK Katarzyna 5
1 SZTYBER Magdalena 5 35 22 9 BRONIKOWSKA Zofia 4
2 SIEDLEC Ewelina 5 40 29 7 PIJACZYŃSKA Kinga 6
3 SKONIECZNA Daria 5 45 29 0 MATYSIAK Katarzyna 5
      V45 D29      
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# KU AZS UAM POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ UKS RIPOSTA OLSZTYN #
3 JAŃCZYK Marta 1 1 5 5 STRACHOWSKA Julia 6
1 REGUŁA Agnieszka 1 2 10 5 ROMAŃCZYK Aleksandra 5
2 BRZEZIŃSKA Zofia 0 2 15 5 STRACHOWSKA Małgorzata 4
1 REGUŁA Agnieszka 0 2 20 5 STRACHOWSKA Julia 6
3 JAŃCZYK Marta 1 3 25 5 STRACHOWSKA Małgorzata 4
2 BRZEZIŃSKA Zofia 1 4 30 5 ROMAŃCZYK Aleksandra 5
1 REGUŁA Agnieszka 1 5 35 5 STRACHOWSKA Małgorzata 4
2 BRZEZIŃSKA Zofia 2 7 40 5 STRACHOWSKA Julia 6
3 JAŃCZYK Marta 4 11 45 5 ROMAŃCZYK Aleksandra 5
      D11 V45      
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Półfinały, walka nr 1 z 2
# UKS SZABLA ZĄBKI TZ Wynik Wynik TZ KKSZ KONIN #
6 SIEDLEC Ewelina 0 0 5 5 MATUSZAK Sylwia 3
5 SKONIECZNA Daria 9 9 10 5 ZAWODNIAK Małgorzata 1
4 SZTYBER Magdalena 1 10 15 5 NOWINOWSKA Natalia 2
6 SIEDLEC Ewelina 3 13 20 5 ZAWODNIAK Małgorzata 1
4 SZTYBER Magdalena 1 14 25 5 MATUSZAK Sylwia 3
5 SKONIECZNA Daria 6 20 30 5 NOWINOWSKA Natalia 2
4 SZTYBER Magdalena 0 20 35 5 ZAWODNIAK Małgorzata 1
6 SIEDLEC Ewelina 2 22 40 5 NOWINOWSKA Natalia 2
5 SKONIECZNA Daria 1 23 45 5 MATUSZAK Sylwia 3
      D23 V45      
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Półfinały, walka nr 2 z 2
# UKS 13 BIAŁYSTOK TZ Wynik Wynik TZ UKS RIPOSTA OLSZTYN #
6 TOBIASZEWSKA Martyna 5 5 1 1 ROMAŃCZYK Aleksandra 3
5 KURZYNA Urszula 5 10 5 4 STRACHOWSKA Małgorzata 1
4 WYSOCKA Monika 5 15 7 2 STRACHOWSKA Julia 2
6 TOBIASZEWSKA Martyna 5 20 10 3 STRACHOWSKA Małgorzata 1
4 WYSOCKA Monika 5 25 14 4 ROMAŃCZYK Aleksandra 3
5 KURZYNA Urszula 5 30 15 1 STRACHOWSKA Julia 2
4 WYSOCKA Monika 5 35 15 0 STRACHOWSKA Małgorzata 1
6 TOBIASZEWSKA Martyna 5 40 15 0 STRACHOWSKA Julia 2
5 KURZYNA Urszula 5 45 17 2 ROMAŃCZYK Aleksandra 3
      V45 D17      
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# UKS 13 BIAŁYSTOK TZ Wynik Wynik TZ KKSZ KONIN #
3 KURZYNA Urszula 5 5 2 2 NOWINOWSKA Natalia 6
1 WYSOCKA Monika 0 5 10 8 MATUSZAK Sylwia 5
2 TOBIASZEWSKA Martyna 4 9 15 5 ZAWODNIAK Małgorzata 4
1 WYSOCKA Monika 1 10 20 5 NOWINOWSKA Natalia 6
3 KURZYNA Urszula 8 18 25 5 ZAWODNIAK Małgorzata 4
2 TOBIASZEWSKA Martyna 4 22 30 5 MATUSZAK Sylwia 5
1 WYSOCKA Monika 1 23 35 5 ZAWODNIAK Małgorzata 4
2 TOBIASZEWSKA Martyna 5 28 40 5 NOWINOWSKA Natalia 6
3 KURZYNA Urszula 7 35 45 5 MATUSZAK Sylwia 5
      D35 V45      
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# KU AZS UAM POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
3 JAŃCZYK Marta 1 1 5 5 PIJACZYŃSKA Kinga 6
1 REGUŁA Agnieszka 0 1 10 5 MATYSIAK Katarzyna 5
2 BRZEZIŃSKA Zofia 3 4 15 5 BRONIKOWSKA Zofia 4
1 REGUŁA Agnieszka 1 5 20 5 PIJACZYŃSKA Kinga 6
3 JAŃCZYK Marta 2 7 25 5 BRONIKOWSKA Zofia 4
2 BRZEZIŃSKA Zofia 3 10 30 5 MATYSIAK Katarzyna 5
1 REGUŁA Agnieszka 1 11 35 5 BRONIKOWSKA Zofia 4
2 BRZEZIŃSKA Zofia 1 12 40 5 PIJACZYŃSKA Kinga 6
3 JAŃCZYK Marta 2 14 45 5 MATYSIAK Katarzyna 5
      D14 V45      
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# UKS RIPOSTA OLSZTYN TZ Wynik Wynik TZ UKS SZABLA ZĄBKI #
6 STRACHOWSKA Julia 2 2 5 5 SKONIECZNA Daria 3
5 ROMAŃCZYK Aleksandra 2 4 10 5 SZTYBER Magdalena 1
4 STRACHOWSKA Małgorzata 2 6 15 5 SIEDLEC Ewelina 2
6 STRACHOWSKA Julia 6 12 20 5 SZTYBER Magdalena 1
4 STRACHOWSKA Małgorzata 1 13 25 5 SKONIECZNA Daria 3
5 ROMAŃCZYK Aleksandra 5 18 30 5 SIEDLEC Ewelina 2
4 STRACHOWSKA Małgorzata 4 22 35 5 SZTYBER Magdalena 1
6 STRACHOWSKA Julia 3 25 40 5 SIEDLEC Ewelina 2
5 ROMAŃCZYK Aleksandra 1 26 45 5 SKONIECZNA Daria 3
      D26 V45      
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 18:01
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Członkowie
1 KKSZ KONIN KKSZ KONIN  POL  FIC, MATUSZAK, NOWINOWSKA, ZAWODNIAK 
2 UKS 13 BIAŁYSTOK UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  KURZYNA, TOBIASZEWSKA, WYSOCKA 
3 UKS SZABLA ZĄBKI UKS SZABLA ZĄBKI  POL  SIEDLEC, SKONIECZNA, SZTYBER 
4 UKS RIPOSTA OLSZTYN UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  ROMAŃCZYK, STRACHOWSKA, STRACHOWSKA 
5 WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  BRONIKOWSKA, MATYSIAK, PIJACZYŃSKA 
6 KU AZS UAM POZNAŃ KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  BRZEZIŃSKA, JAŃCZYK, REGUŁA