Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN  POL 
2 NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN  POL 
3 MARCINIAK Agata 11  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
4 WALAS Natalia 23  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
5 SIEDLEC Ewelina 24  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
6 TOBIASZEWSKA Martyna   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
7 BRONIKOWSKA Zofia   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
8 STRACHOWSKA Małgorzata   UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
9 SZTYBER Magdalena   UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
10 FIC Michalina   KKSZ KONIN  POL 
11 JAŃCZYK Marta   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
12 WYSOCKA Monika   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
13 REMLEIN Antonina   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
14 KUCZERA Teresa   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
15 KRÓLIKOWSKA Nadia   TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
16 REGUŁA Agnieszka   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
17 STRACHOWSKA Julia   UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
18 MATYSIAK Katarzyna   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1,2  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BRONIKOWSKA Zofia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 D3 D3 D3 D4 D2 0 0,00 15 25 -10
TOBIASZEWSKA Martyna
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
2 V5 D0 V5 D4 V5 3 0,60 19 16 +3
MATUSZAK Sylwia
KKSZ KONIN / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 7 +18
KUCZERA Teresa
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
4 V5 D1 D1 V5 D4 2 0,40 16 18 -2
STRACHOWSKA Małgorzata
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
5 V5 V5 D0 D0 D1 2 0,40 11 23 -12
KRÓLIKOWSKA Nadia
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
6 V5 D2 D3 V5 V5 3 0,60 20 17 +3
Sędzia:
KISIEL JAROSŁAW
POL
KOCHAN Michał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL

Grupa nr2
Na planszy 3,4  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 D1 V5 V5 D2 D0 2 0,40 13 19 -6
NOWINOWSKA Natalia
KKSZ KONIN / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 6 +19
SIEDLEC Ewelina
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
3 D3 D0 V5 V5 V5 3 0,60 18 17 +1
JAŃCZYK Marta
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
4 D1 D2 D2 D1 D3 0 0,00 9 25 -16
WYSOCKA Monika
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
5 V5 D2 D3 V5 D3 2 0,40 18 18 0
STRACHOWSKA Julia
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
6 V5 D1 D2 V5 V5 3 0,60 18 16 +2
Sędzia:
OCHALSKI MARCIN
AZS AWF WARSZAWA / POL
JÓŹWIAK Bogna
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL

Grupa nr3
Na planszy 5,6  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
REGUŁA Agnieszka
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
1 D0 D2 D2 D3 0 0,00 7 20 -13
FIC Michalina
KKSZ KONIN / POL
2 V5 D2 D2 V5 2 0,50 14 14 0
WALAS Natalia
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
3 V5 V5 V5 V5 4 1,00 20 8 +12
MARCINIAK Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
4 V5 V5 D1 V5 3 0,75 16 10 +6
SZTYBER Magdalena
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
5 V5 D4 D3 D1 1 0,25 13 18 -5
Sędzia:
CHŁOSTA LESZEK
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
TYLKOWSKI TOMASZ
KKSZ KONIN / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN  POL  1,00  25  +19  Zakwalifikowany (a)
2 MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN  POL  1,00  25  +18  Zakwalifikowany (a)
3 WALAS Natalia 23  TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  1,00  20  +12  Zakwalifikowany (a)
4 MARCINIAK Agata 11  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0,75  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
5 KRÓLIKOWSKA Nadia   TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL  0,60  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
6 TOBIASZEWSKA Martyna   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,60  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
7 STRACHOWSKA Julia   UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,60  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
8 SIEDLEC Ewelina 24  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0,60  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
9 FIC Michalina   KKSZ KONIN  POL  0,50  14  14  Zakwalifikowany (a)
10 WYSOCKA Monika   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,40  18  18  Zakwalifikowany (a)
11 KUCZERA Teresa   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,40  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
12 MATYSIAK Katarzyna   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  0,40  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
13 STRACHOWSKA Małgorzata   UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0,40  11  23  -12  Zakwalifikowany (a)
14 SZTYBER Magdalena   UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0,25  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
15 BRONIKOWSKA Zofia   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  0,00  15  25  -10  Zakwalifikowany (a)
16 REGUŁA Agnieszka   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
17 JAŃCZYK Marta   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) NOWINOWSKA Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
  (1) NOWINOWSKA Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
(16) REGUŁA Agnieszka
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
15 - 0
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL 
    (1) NOWINOWSKA Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
(9) FIC Michalina
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 5
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  KISIEL JAROSŁAW  POL
 
  (8) SIEDLEC Ewelina
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
 
(8) SIEDLEC Ewelina
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
15 - 6
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL 
 
    (1) MARCINIAK Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
(5) KRÓLIKOWSKA Nadia
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 14
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Wideo:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  (5) KRÓLIKOWSKA Nadia
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
   
(12) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 13
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
   
    (4) MARCINIAK Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
 
(13) STRACHOWSKA Małgorzata
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
 
 
  (4) MARCINIAK Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
 
(4) MARCINIAK Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
15 - 10
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL 
 
    (1) MATUSZAK Sylwia
KKSZ KONIN / POL
 
(3) WALAS Natalia
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  (3) WALAS Natalia
TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC / POL
 
   
(14) SZTYBER Magdalena
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
15 - 6
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL 
   
    (3) TOBIASZEWSKA Martyna
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
(11) KUCZERA Teresa
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
 
   
  (6) TOBIASZEWSKA Martyna
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
     
(6) TOBIASZEWSKA Martyna
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
15 - 1
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL 
     
    (2) MATUSZAK Sylwia
KKSZ KONIN / POL
 
 
(7) STRACHOWSKA Julia
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
  15 - 12
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
  (7) STRACHOWSKA Julia
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
   
(10) WYSOCKA Monika
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
15 - 9
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL 
   
    (2) MATUSZAK Sylwia
KKSZ KONIN / POL
 
 
(15) BRONIKOWSKA Zofia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 4
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Wideo:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
 
  (2) MATUSZAK Sylwia
KKSZ KONIN / POL
 
 
(2) MATUSZAK Sylwia
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 3
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:38
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 MATUSZAK Sylwia KKSZ KONIN  POL 
2 MARCINIAK Agata O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
3T TOBIASZEWSKA Martyna UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
3T NOWINOWSKA Natalia KKSZ KONIN  POL 
5 WALAS Natalia TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
6 KRÓLIKOWSKA Nadia TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  POL 
7 STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
8 SIEDLEC Ewelina UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
9 FIC Michalina KKSZ KONIN  POL 
10 WYSOCKA Monika UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
11 KUCZERA Teresa GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
12 MATYSIAK Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
13 STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
14 SZTYBER Magdalena UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
15 BRONIKOWSKA Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
16 REGUŁA Agnieszka KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
17 JAŃCZYK Marta KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL