Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Kraj Status
1 UKS 13 BIAŁYSTOK KURZYNA Piotr; POGORZELSKI Kacper; PROKOPOWICZ Mateusz  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
2 KKSZ KONIN I BORKIEWICZ Krystian; DZIUBLEWSKI Maurycy; MIKOŁAJCZYK Bartosz; STASIAK Olaf  KKSZ KONIN  POL 
3 ZKS SOSNOWIEC KACZKOWSKI Krzysztof; PATYNA Jakub; SOSULSKI Piotr; ZIARNOWSKI Rafał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
4 MUKS VICTOR WARSZAWA BIAŁECKI Cezary; GRZEGOREK Filip; KISIEL Michał; SZCZEPANIK Piotr  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
5 KKSZ KONIN II DZWONIARSKI Adrian; GLASNER Hubert; JASKULSKI Patryk  KKSZ KONIN  POL 
6 KU AZS UAM POZNAŃ JASIŃSKI Mateusz; MICHALSKI Philip; OSTROWSKI Piotr; SAMULSKI Jan  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
7 O.Ś. AZS POZNAŃ KNEZ Mateusz; SZULC Ignacy; TROĆ Jędrzej  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
8 AZS AWF WARSZAWA KRUSZEWSKI Jan; MARCZAK Jakub; NOWAK Franciszek  AZS AWF WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  (1) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
(8) AZS AWF WARSZAWA
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
45 - 29
[Szczegóły meczu] 
    (1) MUKS VICTOR WARSZAWA
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
(5) KKSZ KONIN II
KKSZ KONIN / POL
 
  45 - 32
[Szczegóły meczu] 
  (4) MUKS VICTOR WARSZAWA
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
 
(4) MUKS VICTOR WARSZAWA
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
45 - 28
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) MUKS VICTOR WARSZAWA
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
(3) ZKS SOSNOWIEC
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  45 - 44
[Szczegóły meczu] 
  (3) ZKS SOSNOWIEC
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(6) KU AZS UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
45 - 10
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) ZKS SOSNOWIEC
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
 
(7) O.Ś. AZS POZNAŃ
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  45 - 44
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) KKSZ KONIN I
KKSZ KONIN / POL
 
 
(2) KKSZ KONIN I
KKSZ KONIN / POL
 
45 - 33
[Szczegóły meczu] 
 
   

Medal brązowy  
   
(4) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  (3) UKS 13 BIAŁYSTOK
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
(3) KKSZ KONIN I
KKSZ KONIN / POL
 
45 - 31
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) AZS AWF WARSZAWA
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (5) KKSZ KONIN II
KKSZ KONIN / POL
 
(5) KKSZ KONIN II
KKSZ KONIN / POL
 
45 - 40
[Szczegóły meczu] 
    (5) KKSZ KONIN II
KKSZ KONIN / POL
 
(6) KU AZS UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  45 - 40
[Szczegóły meczu] 
  (6) O.Ś. AZS POZNAŃ
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
 
(7) O.Ś. AZS POZNAŃ
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
45 - 35
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) AZS AWF WARSZAWA
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (7) AZS AWF WARSZAWA
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(7) KU AZS UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
45 - 26
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# AZS AWF WARSZAWA TZ Wynik Wynik TZ UKS 13 BIAŁYSTOK #
6 KRUSZEWSKI Jan 5 5 4 4 PROKOPOWICZ Mateusz 3
5 NOWAK Franciszek 5 10 4 0 POGORZELSKI Kacper 1
4 MARCZAK Jakub 2 12 15 11 KURZYNA Piotr 2
6 KRUSZEWSKI Jan 2 14 20 5 POGORZELSKI Kacper 1
4 MARCZAK Jakub 0 14 25 5 PROKOPOWICZ Mateusz 3
5 NOWAK Franciszek 3 17 30 5 KURZYNA Piotr 2
4 MARCZAK Jakub 2 19 35 5 POGORZELSKI Kacper 1
6 KRUSZEWSKI Jan 4 23 40 5 KURZYNA Piotr 2
5 NOWAK Franciszek 6 29 45 5 PROKOPOWICZ Mateusz 3
      D29 V45      
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# MUKS VICTOR WARSZAWA TZ Wynik Wynik TZ KKSZ KONIN II #
3 SZCZEPANIK Piotr 5 5 2 2 JASKULSKI Patryk 6
1 KISIEL Michał 5 10 2 0 GLASNER Hubert 5
2 BIAŁECKI Cezary 5 15 5 3 DZWONIARSKI Adrian 4
1 KISIEL Michał 5 20 16 11 JASKULSKI Patryk 6
3 SZCZEPANIK Piotr 5 25 17 1 DZWONIARSKI Adrian 4
2 BIAŁECKI Cezary 5 30 19 2 GLASNER Hubert 5
1 KISIEL Michał 5 35 23 4 DZWONIARSKI Adrian 4
2 BIAŁECKI Cezary 5 40 26 3 JASKULSKI Patryk 6
3 SZCZEPANIK Piotr 5 45 28 2 GLASNER Hubert 5
      V45 D28      
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# KU AZS UAM POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ ZKS SOSNOWIEC #
3 MICHALSKI Philip 0 0 5 5 ZIARNOWSKI Rafał 6
1 OSTROWSKI Piotr 0 0 10 5 KACZKOWSKI Krzysztof 5
2 SAMULSKI Jan 5 5 15 5 SOSULSKI Piotr 4
1 OSTROWSKI Piotr 0 5 20 5 ZIARNOWSKI Rafał 6
3 MICHALSKI Philip 3 8 25 5 SOSULSKI Piotr 4
2 SAMULSKI Jan 1 9 30 5 KACZKOWSKI Krzysztof 5
R JASIŃSKI Mateusz 0 9 35 5 PATYNA Jakub R
2 SAMULSKI Jan 0 9 40 5 ZIARNOWSKI Rafał 6
3 MICHALSKI Philip 1 10 45 5 KACZKOWSKI Krzysztof 5
      D10 V45      
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# KKSZ KONIN I TZ Wynik Wynik TZ O.Ś. AZS POZNAŃ #
3 DZIUBLEWSKI Maurycy 5 5 2 2 TROĆ Jędrzej 6
1 STASIAK Olaf 5 10 5 3 KNEZ Mateusz 5
2 BORKIEWICZ Krystian 5 15 6 1 SZULC Ignacy 4
1 STASIAK Olaf 5 20 7 1 TROĆ Jędrzej 6
3 DZIUBLEWSKI Maurycy 5 25 7 0 SZULC Ignacy 4
2 BORKIEWICZ Krystian 5 30 14 7 KNEZ Mateusz 5
1 STASIAK Olaf 5 35 15 1 SZULC Ignacy 4
2 BORKIEWICZ Krystian 5 40 23 8 TROĆ Jędrzej 6
3 DZIUBLEWSKI Maurycy 5 45 33 10 KNEZ Mateusz 5
      V45 D33      
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Półfinały, walka nr 1 z 2
# MUKS VICTOR WARSZAWA TZ Wynik Wynik TZ UKS 13 BIAŁYSTOK #
3 SZCZEPANIK Piotr 5 5 3 3 KURZYNA Piotr 6
1 KISIEL Michał 0 5 10 7 PROKOPOWICZ Mateusz 5
2 BIAŁECKI Cezary 10 15 12 2 POGORZELSKI Kacper 4
1 KISIEL Michał 4 19 20 8 KURZYNA Piotr 6
3 SZCZEPANIK Piotr 6 25 22 2 POGORZELSKI Kacper 4
2 BIAŁECKI Cezary 5 30 24 2 PROKOPOWICZ Mateusz 5
1 KISIEL Michał 5 35 25 1 POGORZELSKI Kacper 4
2 BIAŁECKI Cezary 5 40 27 2 KURZYNA Piotr 6
3 SZCZEPANIK Piotr 5 45 32 5 PROKOPOWICZ Mateusz 5
      V45 D32      
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Półfinały, walka nr 2 z 2
# KKSZ KONIN I TZ Wynik Wynik TZ ZKS SOSNOWIEC #
6 STASIAK Olaf 2 2 5 5 KACZKOWSKI Krzysztof 3
5 DZIUBLEWSKI Maurycy 6 8 10 5 PATYNA Jakub 1
4 BORKIEWICZ Krystian 4 12 15 5 ZIARNOWSKI Rafał 2
6 STASIAK Olaf 8 20 19 4 PATYNA Jakub 1
R MIKOŁAJCZYK Bartosz 3 23 25 6 KACZKOWSKI Krzysztof 3
5 DZIUBLEWSKI Maurycy 5 28 30 5 ZIARNOWSKI Rafał 2
4 BORKIEWICZ Krystian 7 35 30 0 PATYNA Jakub 1
6 STASIAK Olaf 5 40 32 2 ZIARNOWSKI Rafał 2
5 DZIUBLEWSKI Maurycy 4 44 45 13 KACZKOWSKI Krzysztof 3
      D44 V45      
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# ZKS SOSNOWIEC TZ Wynik Wynik TZ MUKS VICTOR WARSZAWA #
6 ZIARNOWSKI Rafał 0 0 5 5 SZCZEPANIK Piotr 3
5 KACZKOWSKI Krzysztof 10 10 6 1 KISIEL Michał 1
4 SOSULSKI Piotr 3 13 15 9 BIAŁECKI Cezary 2
6 ZIARNOWSKI Rafał 6 19 20 5 KISIEL Michał 1
4 SOSULSKI Piotr 4 23 25 5 SZCZEPANIK Piotr 3
5 KACZKOWSKI Krzysztof 7 30 28 3 BIAŁECKI Cezary 2
4 SOSULSKI Piotr 2 32 35 7 KISIEL Michał 1
6 ZIARNOWSKI Rafał 5 37 40 5 BIAŁECKI Cezary 2
5 KACZKOWSKI Krzysztof 7 44 45 5 SZCZEPANIK Piotr 3
      D44 V45      
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# KKSZ KONIN II TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF WARSZAWA #
6 GLASNER Hubert 1 1 5 5 NOWAK Franciszek 3
5 JASKULSKI Patryk 8 9 10 5 MARCZAK Jakub 1
4 DZWONIARSKI Adrian 6 15 14 4 KRUSZEWSKI Jan 2
6 GLASNER Hubert 5 20 17 3 MARCZAK Jakub 1
4 DZWONIARSKI Adrian 2 22 25 8 NOWAK Franciszek 3
5 JASKULSKI Patryk 4 26 30 5 KRUSZEWSKI Jan 2
4 DZWONIARSKI Adrian 9 35 32 2 MARCZAK Jakub 1
6 GLASNER Hubert 5 40 33 1 KRUSZEWSKI Jan 2
5 JASKULSKI Patryk 5 45 40 7 NOWAK Franciszek 3
      V45 D40      
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# O.Ś. AZS POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ KU AZS UAM POZNAŃ #
3 KNEZ Mateusz 5 5 0 0 MICHALSKI Philip 6
1 SZULC Ignacy 5 10 5 5 SAMULSKI Jan 5
2 TROĆ Jędrzej 5 15 7 2 JASIŃSKI Mateusz 4
1 SZULC Ignacy 5 20 19 12 MICHALSKI Philip 6
3 KNEZ Mateusz 5 25 19 0 OSTROWSKI Piotr R
2 TROĆ Jędrzej 5 30 23 4 SAMULSKI Jan 5
1 SZULC Ignacy 5 35 23 0 OSTROWSKI Piotr R
2 TROĆ Jędrzej 5 40 28 5 MICHALSKI Philip 6
3 KNEZ Mateusz 5 45 35 7 SAMULSKI Jan 5
      V45 D35      
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# O.Ś. AZS POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ KKSZ KONIN II #
6 TROĆ Jędrzej 4 4 5 5 JASKULSKI Patryk 3
5 KNEZ Mateusz 6 10 8 3 DZWONIARSKI Adrian 1
4 SZULC Ignacy 5 15 12 4 GLASNER Hubert 2
6 TROĆ Jędrzej 5 20 16 4 DZWONIARSKI Adrian 1
4 SZULC Ignacy 1 21 25 9 JASKULSKI Patryk 3
5 KNEZ Mateusz 9 30 28 3 GLASNER Hubert 2
4 SZULC Ignacy 5 35 32 4 DZWONIARSKI Adrian 1
6 TROĆ Jędrzej 1 36 40 8 GLASNER Hubert 2
5 KNEZ Mateusz 4 40 45 5 JASKULSKI Patryk 3
      D40 V45      
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# KKSZ KONIN I TZ Wynik Wynik TZ UKS 13 BIAŁYSTOK #
3 STASIAK Olaf 2 2 5 5 KURZYNA Piotr 6
1 DZIUBLEWSKI Maurycy 6 8 10 5 PROKOPOWICZ Mateusz 5
2 BORKIEWICZ Krystian 4 12 15 5 POGORZELSKI Kacper 4
1 DZIUBLEWSKI Maurycy 1 13 20 5 KURZYNA Piotr 6
3 STASIAK Olaf 4 17 25 5 POGORZELSKI Kacper 4
2 BORKIEWICZ Krystian 1 18 30 5 PROKOPOWICZ Mateusz 5
1 DZIUBLEWSKI Maurycy 5 23 35 5 POGORZELSKI Kacper 4
2 BORKIEWICZ Krystian 6 29 40 5 KURZYNA Piotr 6
3 STASIAK Olaf 2 31 45 5 PROKOPOWICZ Mateusz 5
      D31 V45      
Sędzia:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# KU AZS UAM POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF WARSZAWA #
6 MICHALSKI Philip 1 1 5 5 NOWAK Franciszek 3
5 SAMULSKI Jan 7 8 10 5 MARCZAK Jakub 1
4 JASIŃSKI Mateusz 3 11 15 5 KRUSZEWSKI Jan 2
6 MICHALSKI Philip 1 12 20 5 MARCZAK Jakub 1
4 JASIŃSKI Mateusz 1 13 25 5 NOWAK Franciszek 3
5 SAMULSKI Jan 4 17 30 5 KRUSZEWSKI Jan 2
4 JASIŃSKI Mateusz 2 19 35 5 MARCZAK Jakub 1
6 MICHALSKI Philip 7 26 40 5 KRUSZEWSKI Jan 2
5 SAMULSKI Jan 0 26 45 5 NOWAK Franciszek 3
      D26 V45      
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:00
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Członkowie
1 MUKS VICTOR WARSZAWA MUKS VICTOR WARSZAWA  POL  BIAŁECKI, GRZEGOREK, KISIEL, SZCZEPANIK 
2 ZKS SOSNOWIEC ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  KACZKOWSKI, PATYNA, SOSULSKI, ZIARNOWSKI 
3 UKS 13 BIAŁYSTOK UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  KURZYNA, POGORZELSKI, PROKOPOWICZ 
4 KKSZ KONIN I KKSZ KONIN  POL  BORKIEWICZ, DZIUBLEWSKI, MIKOŁAJCZYK, STASIAK 
5 KKSZ KONIN II KKSZ KONIN  POL  DZWONIARSKI, GLASNER, JASKULSKI 
6 O.Ś. AZS POZNAŃ O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  KNEZ, SZULC, TROĆ 
7 AZS AWF WARSZAWA AZS AWF WARSZAWA  POL  KRUSZEWSKI, MARCZAK, NOWAK 
8 KU AZS UAM POZNAŃ KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  JASIŃSKI, MICHALSKI, OSTROWSKI, SAMULSKI