Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
2 KACZKOWSKI Krzysztof ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
3 KNEZ Mateusz O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
4 BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
5 BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN  POL 
6 PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
7 KISIEL Michał 11  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
8 KURZYNA Piotr 12  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
9 ZIARNOWSKI Rafał 13  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
10 JASKULSKI Patryk 14  KKSZ KONIN  POL 
11 KRUSZEWSKI Jan 16  AZS AWF WARSZAWA  POL 
12 PATYNA Jakub 18  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
13 MICHALSKI Philip 20  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
14 GRZEGOREK Filip 21  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
15 BOŃCZAK Miłosz 25  AZS AWF KATOWICE  POL 
16 TROĆ Jędrzej 31  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
17 SZULC Ignacy   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
18 KOŚLICKI Michał   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
19 POGORZELSKI Kacper   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
20 JASIŃSKI Mateusz   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
21 MIKOŁAJCZYK Bartosz   KKSZ KONIN  POL 
22 OSTROWSKI Piotr   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
23 DZIUBLEWSKI Maurycy   KKSZ KONIN  POL 
24 DZWONIARSKI Adrian   KKSZ KONIN  POL 
25 SAMULSKI Jan   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1,2  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
DZWONIARSKI Adrian
KKSZ KONIN / POL
1 V5 V5 D2 V5 D2 3 0,60 19 17 +2
KOŚLICKI Michał
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
2 D2 D0 D2 D1 D1 0 0,00 6 25 -19
TROĆ Jędrzej
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
3 D4 V5 V5 V5 D0 3 0,60 19 14 +5
ZIARNOWSKI Rafał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
4 V5 V5 D3 V5 D2 3 0,60 20 15 +5
BOŃCZAK Miłosz
AZS AWF KATOWICE / POL
5 D1 V5 D1 D1 D3 1 0,20 11 21 -10
KURZYNA Piotr
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 8 +17

Grupa nr2
Na planszy 3,4  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SAMULSKI Jan
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
1 D4 D1 D1 V5 D0 1 0,20 11 21 -10
OSTROWSKI Piotr
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
2 V5 D1 D0 D2 D3 1 0,20 11 24 -13
JASKULSKI Patryk
KKSZ KONIN / POL
3 V5 V5 D4 V5 D0 3 0,60 19 13 +6
KACZKOWSKI Krzysztof
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 8 +17
SZULC Ignacy
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
5 D1 V5 D1 D0 D0 1 0,20 7 22 -15
KISIEL Michał
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
6 V5 V5 V5 D3 V5 4 0,80 23 8 +15

Grupa nr3
Na planszy 5,6  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
JASIŃSKI Mateusz
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
1 D0 D1 D3 D1 D2 0 0,00 7 25 -18
DZIUBLEWSKI Maurycy
KKSZ KONIN / POL
2 V5 D4 V5 V5 D3 3 0,60 22 13 +9
PROKOPOWICZ Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 7 +18
KRUSZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D2 D1 V5 D3 2 0,40 16 21 -5
GRZEGOREK Filip
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
5 V5 D1 D0 D3 D0 1 0,20 9 21 -12
KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
6 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,80 21 13 +8

Grupa nr4
Na planszy 7,8  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MIKOŁAJCZYK Bartosz
KKSZ KONIN / POL
1 V5 D0 V5 V5 V5 4 0,80 20 17 +3
BORKIEWICZ Krystian
KKSZ KONIN / POL
2 D4 D2 V5 V5 V5 3 0,60 21 18 +3
BIAŁECKI Cezary
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 6 +19
MICHALSKI Philip
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
4 D2 D3 D1 D4 D4 0 0,00 14 25 -11
PATYNA Jakub
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
5 D3 D2 D3 V5 V5 2 0,40 18 21 -3
POGORZELSKI Kacper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 D3 D3 D0 V5 D2 1 0,20 13 24 -11

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR WARSZAWA  POL  1,00  25  +19  Zakwalifikowany (a)
2 PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  1,00  25  +18  Zakwalifikowany (a)
3T KACZKOWSKI Krzysztof ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  1,00  25  +17  Zakwalifikowany (a)
3T KURZYNA Piotr 12  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  1,00  25  +17  Zakwalifikowany (a)
5 KISIEL Michał 11  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL  0,80  23  +15  Zakwalifikowany (a)
6 KNEZ Mateusz O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0,80  21  13  +8  Zakwalifikowany (a)
7 MIKOŁAJCZYK Bartosz   KKSZ KONIN  POL  0,80  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
8 DZIUBLEWSKI Maurycy   KKSZ KONIN  POL  0,60  22  13  +9  Zakwalifikowany (a)
9 JASKULSKI Patryk 14  KKSZ KONIN  POL  0,60  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
10 ZIARNOWSKI Rafał 13  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,60  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
11 TROĆ Jędrzej 31  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0,60  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
12 BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN  POL  0,60  21  18  +3  Zakwalifikowany (a)
13 DZWONIARSKI Adrian   KKSZ KONIN  POL  0,60  19  17  +2  Zakwalifikowany (a)
14 PATYNA Jakub 18  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0,40  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
15 KRUSZEWSKI Jan 16  AZS AWF WARSZAWA  POL  0,40  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
16T BOŃCZAK Miłosz 25  AZS AWF KATOWICE  POL  0,20  11  21  -10  Zakwalifikowany (a)
16T SAMULSKI Jan   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,20  11  21  -10  Zakwalifikowany (a)
18 POGORZELSKI Kacper   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0,20  13  24  -11  Zakwalifikowany (a)
19 GRZEGOREK Filip 21  MUKS VICTOR WARSZAWA  POL  0,20  21  -12  Wyeliminowany (a)
20 OSTROWSKI Piotr   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,20  11  24  -13  Wyeliminowany (a)
21 SZULC Ignacy   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0,20  22  -15  Wyeliminowany (a)
22 MICHALSKI Philip 20  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,00  14  25  -11  Wyeliminowany (a)
23 JASIŃSKI Mateusz   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,00  25  -18  Wyeliminowany (a)
24 KOŚLICKI Michał   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,00  25  -19  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) BIAŁECKI Cezary
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
  (1) BIAŁECKI Cezary
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) BIAŁECKI Cezary
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
(17) SAMULSKI Jan
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 9
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  (16) BOŃCZAK Miłosz
AZS AWF KATOWICE / POL
 
 
(16) BOŃCZAK Miłosz
AZS AWF KATOWICE / POL
 
15 - 8   
    (1) BIAŁECKI Cezary
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
(9) JASKULSKI Patryk
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  (9) JASKULSKI Patryk
KKSZ KONIN / POL
 
   
(24) -BYE-       
    (8) DZIUBLEWSKI Maurycy
KKSZ KONIN / POL
 
 
(25) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  CHŁOSTA LESZEK  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
 
  (8) DZIUBLEWSKI Maurycy
KKSZ KONIN / POL
 
 
(8) DZIUBLEWSKI Maurycy
KKSZ KONIN / POL
 
   
    (1) BIAŁECKI Cezary
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
(5) KISIEL Michał
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
  15 - 8
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  (5) KISIEL Michał
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL
 
   
(28) -BYE-       
    (5) BORKIEWICZ Krystian
KKSZ KONIN / POL
 
   
(21) -BYE-    15 - 10
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  KISIEL JAROSŁAW  POL
 
   
  (12) BORKIEWICZ Krystian
KKSZ KONIN / POL
 
     
(12) BORKIEWICZ Krystian
KKSZ KONIN / POL
 
       
    (4) KURZYNA Piotr
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(13) DZWONIARSKI Adrian
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 10
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Wideo:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
 
  (13) DZWONIARSKI Adrian
KKSZ KONIN / POL
 
   
(20) -BYE-       
    (4) KURZYNA Piotr
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(29) -BYE-    15 - 8
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Wideo:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
 
  (4) KURZYNA Piotr
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(4) KURZYNA Piotr
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
    (1) KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
(3) KACZKOWSKI Krzysztof
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 8
Sędzia:  KOCHAN Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
Wideo:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
 
  (3) KACZKOWSKI Krzysztof
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) KACZKOWSKI Krzysztof
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(19) -BYE-    15 - 6
Sędzia:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
 
   
  (14) PATYNA Jakub
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
     
(14) PATYNA Jakub
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
       
    (3) KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
   
(11) TROĆ Jędrzej
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  15 - 8
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
 
   
  (11) TROĆ Jędrzej
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
       
(22) -BYE-           
    (6) KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
     
(27) -BYE-    15 - 11
Sędzia:  TYLKOWSKI TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
 
     
  (6) KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
     
(6) KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
       
    (2) KNEZ Mateusz
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
 
(7) MIKOŁAJCZYK Bartosz
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 9
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
  (7) MIKOŁAJCZYK Bartosz
KKSZ KONIN / POL
 
   
(26) -BYE-       
    (7) ZIARNOWSKI Rafał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(23) -BYE-    15 - 9
Sędzia:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
Wideo:  JÓŹWIAK Bogna  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
   
  (10) ZIARNOWSKI Rafał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
     
(10) ZIARNOWSKI Rafał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
       
    (2) PROKOPOWICZ Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(15) KRUSZEWSKI Jan
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 5
Sędzia:  KISIEL JAROSŁAW  POL
Wideo:  PAŁASZ Patryk  KKSZ KONIN / POL
 
 
  (15) POGORZELSKI Kacper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
(18) POGORZELSKI Kacper
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
15 - 13     
    (2) PROKOPOWICZ Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(31) -BYE-    15 - 7
Sędzia:  PIGUŁA TOMASZ  KKSZ KONIN / POL
Wideo:  OCHALSKI MARCIN  AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
  (2) PROKOPOWICZ Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(2) PROKOPOWICZ Mateusz
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 11:29
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 KNEZ Mateusz O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
2 BIAŁECKI Cezary MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
3T PROKOPOWICZ Mateusz UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
3T KURZYNA Piotr UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
5 KACZKOWSKI Krzysztof ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
6 DZIUBLEWSKI Maurycy KKSZ KONIN  POL 
7 ZIARNOWSKI Rafał ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
8 BORKIEWICZ Krystian KKSZ KONIN  POL 
9 KISIEL Michał MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
10 MIKOŁAJCZYK Bartosz KKSZ KONIN  POL 
11 JASKULSKI Patryk KKSZ KONIN  POL 
12 TROĆ Jędrzej O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
13 DZWONIARSKI Adrian KKSZ KONIN  POL 
14 PATYNA Jakub ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
15 BOŃCZAK Miłosz AZS AWF KATOWICE  POL 
16 POGORZELSKI Kacper UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
17 KRUSZEWSKI Jan AZS AWF WARSZAWA  POL 
18 SAMULSKI Jan KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
19 GRZEGOREK Filip MUKS VICTOR WARSZAWA  POL 
20 OSTROWSKI Piotr KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
21 SZULC Ignacy O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
22 MICHALSKI Philip KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
23 JASIŃSKI Mateusz KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
24 KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL