Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Kraj Status
1 KU AZS-UAM POZNAŃ I BRZEZIŃSKA Zofia; CHRZANOWSKA Julia; WALCZYK Julia; WOJTALUK Julia  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
2 IKS Leszno KACZMAREK Marta; KOLAK Ewelina; POLEWICZ Zuzanna; TOMCZAK Renata  IKS LESZNO  POL 
3 WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ BRONIKOWSKA Zofia; MATYSIAK Katarzyna; PIJACZYŃSKA Kinga  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
4 AZS AWF Warszawa DRÓŻDŻ Zuzanna; JEGLIŃSKA Aleksandra; WŁOSIŃSKA Julia  AZS AWF WARSZAWA  POL 
5 WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II DOWNAR Michalina; KOLIBABKA Julia; PAŁKA Dominika  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
6 KU AZS-UAM POZNAŃ II JAŃCZYK Marta; KOLIBABKA Karina; REGUŁA Agnieszka  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) KU AZS-UAM POZNAŃ I
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  (1) KU AZS-UAM POZNAŃ I
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(8) -BYE-   
    (1) KU AZS-UAM POZNAŃ I
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  45 - 41
[Szczegóły meczu] 
  (4) AZS AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(4) AZS AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
45 - 28
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) KU AZS-UAM POZNAŃ I
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(3) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  45 - 43
[Szczegóły meczu] 
  (3) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(6) KU AZS-UAM POZNAŃ II
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
45 - 11
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(7) -BYE-    44 - 30
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) IKS Leszno
IKS LESZNO / POL
 
 
(2) IKS Leszno
IKS LESZNO / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) AZS AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (3) IKS Leszno
IKS LESZNO / POL
 
(3) IKS Leszno
IKS LESZNO / POL
 
45 - 44
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) -BYE- 
  (5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
    (5) WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(6) KU AZS-UAM POZNAŃ II
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  45 - 21
[Szczegóły meczu] 
  (6) KU AZS-UAM POZNAŃ II
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(7) -BYE-     
   

Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# AZS AWF Warszawa TZ Wynik Wynik TZ WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II #
6 WŁOSIŃSKA Julia 5 5 0 0 KOLIBABKA Julia 3
5 JEGLIŃSKA Aleksandra 5 10 1 1 DOWNAR Michalina 1
4 DRÓŻDŻ Zuzanna 2 12 4 3 PAŁKA Dominika 2
6 WŁOSIŃSKA Julia 8 20 4 0 DOWNAR Michalina 1
4 DRÓŻDŻ Zuzanna 3 23 23 19 KOLIBABKA Julia 3
5 JEGLIŃSKA Aleksandra 7 30 23 0 PAŁKA Dominika 2
4 DRÓŻDŻ Zuzanna 3 33 24 1 DOWNAR Michalina 1
6 WŁOSIŃSKA Julia 7 40 27 3 PAŁKA Dominika 2
5 JEGLIŃSKA Aleksandra 5 45 28 1 KOLIBABKA Julia 3
      V45 D28      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# KU AZS-UAM POZNAŃ II TZ Wynik Wynik TZ WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
3 KOLIBABKA Karina 1 1 5 5 PIJACZYŃSKA Kinga 6
1 REGUŁA Agnieszka 2 3 10 5 MATYSIAK Katarzyna 5
2 JAŃCZYK Marta 0 3 15 5 BRONIKOWSKA Zofia 4
1 REGUŁA Agnieszka 2 5 20 5 PIJACZYŃSKA Kinga 6
3 KOLIBABKA Karina 3 8 25 5 BRONIKOWSKA Zofia 4
2 JAŃCZYK Marta 0 8 30 5 MATYSIAK Katarzyna 5
1 REGUŁA Agnieszka 2 10 35 5 BRONIKOWSKA Zofia 4
2 JAŃCZYK Marta 0 10 40 5 PIJACZYŃSKA Kinga 6
3 KOLIBABKA Karina 1 11 45 5 MATYSIAK Katarzyna 5
      D11 V45      
Półfinały, walka nr 1 z 2
# AZS AWF Warszawa TZ Wynik Wynik TZ KU AZS-UAM POZNAŃ I #
6 WŁOSIŃSKA Julia 1 1 5 5 WALCZYK Julia 3
5 JEGLIŃSKA Aleksandra 9 10 8 3 BRZEZIŃSKA Zofia 1
4 DRÓŻDŻ Zuzanna 5 15 12 4 WOJTALUK Julia 2
6 WŁOSIŃSKA Julia 5 20 14 2 BRZEZIŃSKA Zofia 1
4 DRÓŻDŻ Zuzanna 1 21 25 11 WALCZYK Julia 3
5 JEGLIŃSKA Aleksandra 9 30 27 2 WOJTALUK Julia 2
4 DRÓŻDŻ Zuzanna 4 34 33 6 BRZEZIŃSKA Zofia 1
6 WŁOSIŃSKA Julia 4 38 39 6 CHRZANOWSKA Julia R
5 JEGLIŃSKA Aleksandra 3 41 45 6 WALCZYK Julia 3
      D41 V45      
Półfinały, walka nr 2 z 2
# IKS Leszno TZ Wynik Wynik TZ WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ #
6 KOLAK Ewelina 1 1 5 5 MATYSIAK Katarzyna 3
5 TOMCZAK Renata 9 10 8 3 BRONIKOWSKA Zofia 1
4 POLEWICZ Zuzanna 3 13 15 7 PIJACZYŃSKA Kinga 2
6 KOLAK Ewelina 0 13 20 5 BRONIKOWSKA Zofia 1
4 POLEWICZ Zuzanna 1 14 25 5 MATYSIAK Katarzyna 3
5 TOMCZAK Renata 2 16 30 5 PIJACZYŃSKA Kinga 2
4 POLEWICZ Zuzanna 3 19 35 5 BRONIKOWSKA Zofia 1
6 KOLAK Ewelina 0 19 40 5 PIJACZYŃSKA Kinga 2
5 TOMCZAK Renata 11 30 44 4 MATYSIAK Katarzyna 3
      D30 V44      
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ TZ Wynik Wynik TZ KU AZS-UAM POZNAŃ I #
3 MATYSIAK Katarzyna 5 5 4 4 BRZEZIŃSKA Zofia 6
1 BRONIKOWSKA Zofia 1 6 10 6 WALCZYK Julia 5
2 PIJACZYŃSKA Kinga 9 15 12 2 WOJTALUK Julia 4
1 BRONIKOWSKA Zofia 5 20 15 3 BRZEZIŃSKA Zofia 6
3 MATYSIAK Katarzyna 5 25 16 1 WOJTALUK Julia 4
2 PIJACZYŃSKA Kinga 4 29 28 12 WALCZYK Julia 5
1 BRONIKOWSKA Zofia 1 30 35 7 WOJTALUK Julia 4
2 PIJACZYŃSKA Kinga 10 40 39 4 BRZEZIŃSKA Zofia 6
3 MATYSIAK Katarzyna 3 43 45 6 WALCZYK Julia 5
      D43 V45      
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# KU AZS-UAM POZNAŃ II TZ Wynik Wynik TZ WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II #
6 JAŃCZYK Marta 0 0 5 5 KOLIBABKA Julia 3
5 KOLIBABKA Karina 9 9 10 5 DOWNAR Michalina 1
4 REGUŁA Agnieszka 1 10 15 5 PAŁKA Dominika 2
6 JAŃCZYK Marta 5 15 20 5 DOWNAR Michalina 1
4 REGUŁA Agnieszka 3 18 25 5 KOLIBABKA Julia 3
5 KOLIBABKA Karina 0 18 30 5 PAŁKA Dominika 2
4 REGUŁA Agnieszka 0 18 35 5 DOWNAR Michalina 1
6 JAŃCZYK Marta 0 18 40 5 PAŁKA Dominika 2
5 KOLIBABKA Karina 3 21 45 5 KOLIBABKA Julia 3
      D21 V45      
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# IKS Leszno TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF Warszawa #
6 POLEWICZ Zuzanna 0 0 5 5 JEGLIŃSKA Aleksandra 3
5 TOMCZAK Renata 10 10 6 1 DRÓŻDŻ Zuzanna 1
4 KOLAK Ewelina 1 11 15 9 WŁOSIŃSKA Julia 2
6 POLEWICZ Zuzanna 6 17 20 5 DRÓŻDŻ Zuzanna 1
4 KOLAK Ewelina 1 18 25 5 JEGLIŃSKA Aleksandra 3
5 TOMCZAK Renata 12 30 29 4 WŁOSIŃSKA Julia 2
4 KOLAK Ewelina 5 35 31 2 DRÓŻDŻ Zuzanna 1
6 POLEWICZ Zuzanna 4 39 40 9 WŁOSIŃSKA Julia 2
5 TOMCZAK Renata 6 45 44 4 JEGLIŃSKA Aleksandra 3
      V45 D44      

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 20:28
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Członkowie
1 KU AZS-UAM POZNAŃ I KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  BRZEZIŃSKA, CHRZANOWSKA, WALCZYK, WOJTALUK 
2 WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  BRONIKOWSKA, MATYSIAK, PIJACZYŃSKA 
3 IKS Leszno IKS LESZNO  POL  KACZMAREK, KOLAK, POLEWICZ, TOMCZAK 
4 AZS AWF Warszawa AZS AWF WARSZAWA  POL  DRÓŻDŻ, JEGLIŃSKA, WŁOSIŃSKA 
5 WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ II WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  DOWNAR, KOLIBABKA, PAŁKA 
6 KU AZS-UAM POZNAŃ II KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  JAŃCZYK, KOLIBABKA, REGUŁA