Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WALCZYK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
2 MATYSIAK Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
3 MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
4 JEGLIŃSKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA  POL 
5 ŻUROWSKA Beata WROCŁAWIANIE.  POL 
6 TOMCZAK Renata IKS LESZNO  POL 
7 BRONIKOWSKA Zofia 13  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
8 CHRZANOWSKA Julia 20  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
9 SZEWCZYK Wiktoria 22  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.  POL 
10 PAŁKA Dominika   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
11 DOWNAR Michalina   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
12 KOLIBABKA Karina   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
13 WOJTALUK Julia   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
14 KACZMAREK Marta   IKS LESZNO  POL 
15 SALI Sesil   AZS AWF POZNAŃ  POL 
16 KOLAK Ewelina   IKS LESZNO  POL 
17 REGUŁA Agnieszka   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
18 DRÓŻDŻ Zuzanna   AZS AWF WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KOLIBABKA Karina
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
1 D2 D3 D1 V3 D0 1 0,20 9 22 -13
WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 5 +20
DRÓŻDŻ Zuzanna
AZS AWF WARSZAWA / POL
3 V5 D2 D2 V5 D2 2 0,40 16 19 -3
TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
4 V5 D1 V5 V5 V5 4 0,80 21 10 +11
SALI Sesil
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 D2 D0 D1 D0 D2 0 0,00 5 23 -18
BRONIKOWSKA Zofia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
6 V5 D0 V5 D2 V5 3 0,60 17 14 +3

Grupa nr2
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
DOWNAR Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 D0 D1 D2 D0 0 0,00 3 20 -17
MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
2 V5 V5 V5 D4 3 0,75 19 7 +12
CHRZANOWSKA Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
3 V5 D1 D0 V5 2 0,50 11 12 -1
WOJTALUK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
4 V5 D1 V5 V5 3 0,75 16 9 +7
KOLAK Ewelina
IKS LESZNO / POL
5 V5 V5 D1 D2 2 0,50 13 14 -1

Grupa nr3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
REGUŁA Agnieszka
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
1 D0 D1 D0 D0 D0 0 0,00 1 25 -24
KACZMAREK Marta
IKS LESZNO / POL
2 V5 V5 V5 D2 D1 3 0,60 18 14 +4
PAŁKA Dominika
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 V5 D1 D0 D1 D0 1 0,20 7 21 -14
SZEWCZYK Wiktoria
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
4 V5 D3 V5 V5 D1 3 0,60 19 11 +8
JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 V5 V5 V5 D1 D0 3 0,60 16 13 +3
MECH Marta
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 2 +23

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL  1,00  25  +23  Zakwalifikowany (a)
2 WALCZYK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  1,00  25  +20  Zakwalifikowany (a)
3 TOMCZAK Renata IKS LESZNO  POL  0,80  21  10  +11  Zakwalifikowany (a)
4 MATYSIAK Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  0,75  19  +12  Zakwalifikowany (a)
5 WOJTALUK Julia   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,75  16  +7  Zakwalifikowany (a)
6 SZEWCZYK Wiktoria 22  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.  POL  0,60  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
7 KACZMAREK Marta   IKS LESZNO  POL  0,60  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
8 BRONIKOWSKA Zofia 13  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  0,60  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
9 JEGLIŃSKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA  POL  0,60  16  13  +3  Zakwalifikowany (a)
10 KOLAK Ewelina   IKS LESZNO  POL  0,50  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
11 CHRZANOWSKA Julia 20  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,50  11  12  -1  Zakwalifikowany (a)
12 DRÓŻDŻ Zuzanna   AZS AWF WARSZAWA  POL  0,40  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
13 KOLIBABKA Karina   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,20  22  -13  Zakwalifikowany (a)
14 PAŁKA Dominika   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  0,20  21  -14  Zakwalifikowany (a)
15 DOWNAR Michalina   WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  0,00  20  -17  Zakwalifikowany (a)
16 SALI Sesil   AZS AWF POZNAŃ  POL  0,00  23  -18  Zakwalifikowany (a)
17 REGUŁA Agnieszka   KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  0,00  25  -24  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) MECH Marta
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  (1) MECH Marta
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(16) SALI Sesil
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 0 
    (1) MECH Marta
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(9) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 8 
  (8) JEGLIŃSKA Aleksandra
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(8) BRONIKOWSKA Zofia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 4   
    (1) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(5) WOJTALUK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 11 
  (5) WOJTALUK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
   
(12) DRÓŻDŻ Zuzanna
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 7     
    (4) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(13) KOLIBABKA Karina
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 4   
  (4) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(4) MATYSIAK Katarzyna
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 3   
    (1) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(3) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 4 
  (3) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
   
(14) PAŁKA Dominika
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 0     
    (3) TOMCZAK Renata
IKS LESZNO / POL
 
   
(11) CHRZANOWSKA Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 9     
  (6) SZEWCZYK Wiktoria
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
     
(6) SZEWCZYK Wiktoria
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
15 - 1       
    (2) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(7) KACZMAREK Marta
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 4   
  (7) KACZMAREK Marta
IKS LESZNO / POL
 
   
(10) KOLAK Ewelina
IKS LESZNO / POL
 
15 - 14     
    (2) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(15) DOWNAR Michalina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 1   
  (2) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(2) WALCZYK Julia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
15 - 1   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 17:39
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WALCZYK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
2 MATYSIAK Katarzyna WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
3T MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
3T TOMCZAK Renata IKS LESZNO  POL 
5 WOJTALUK Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
6 SZEWCZYK Wiktoria FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.  POL 
7 KACZMAREK Marta IKS LESZNO  POL 
8 JEGLIŃSKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA  POL 
9 BRONIKOWSKA Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
10 KOLAK Ewelina IKS LESZNO  POL 
11 CHRZANOWSKA Julia KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
12 DRÓŻDŻ Zuzanna AZS AWF WARSZAWA  POL 
13 KOLIBABKA Karina KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
14 PAŁKA Dominika WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
15 DOWNAR Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
16 SALI Sesil AZS AWF POZNAŃ  POL 
17 REGUŁA Agnieszka KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL