Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Kraj Status
1 AZS-AWFiS Gdańsk I BOROWIEC Piotr; KOZAK Mateusz; PODRALSKI Adam; RUDNICKI Mikołaj  KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
2 AZS-AWF Poznań I BEM Kacper; BEM Maciej; WOJTKOWIAK Adrian; ŻURAWSKI Bartosz  AZS AWF POZNAŃ  POL 
3 KU AZS-UAM POZNAŃ BOŁDZIŁO Igor; JASIŃSKI Mateusz; KOŚLICKI Michał; SAMULSKI Jan  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
4 KS "WROCŁAWIANIE" KASPRZYK Sławomir; RZĄDKOWSKI Andrzej; SKRZYPA Michał  WROCŁAWIANIE.  POL 
5 AZS-AWF Warszawa CZARTORYJSKI Szymon; SZPYGIEL Jędrzej; ZAKRZEWSKI Jan  AZS AWF WARSZAWA  POL 
6 AZS-AWFiS Gdańsk II MARTYNIAK Patryk; MOŻEJKO Mateusz; PILSZAK Łukasz  KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
7 AZS-AWF Poznań II DOŁŻYCKI Jakub; KUBIAK Filip; PERA Aleksander  AZS AWF POZNAŃ  POL 
8 WARTA Poznań MILLER Jakub; ORSZYŃSKI Oskar; STACHOWIAK Piotr  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) AZS-AWFiS Gdańsk I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  (1) AZS-AWFiS Gdańsk I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(8) WARTA Poznań
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
45 - 13
[Szczegóły meczu] 
    (1) AZS-AWFiS Gdańsk I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(5) AZS-AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  45 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (4) AZS-AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(4) KS "WROCŁAWIANIE"
WROCŁAWIANIE. / POL
 
45 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) AZS-AWFiS Gdańsk I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
(3) KU AZS-UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  45 - 42
[Szczegóły meczu] 
  (3) AZS-AWFiS Gdańsk II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(6) AZS-AWFiS Gdańsk II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
45 - 43
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) AZS-AWF Poznań I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) AZS-AWF Poznań II
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  45 - 25
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) AZS-AWF Poznań I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(2) AZS-AWF Poznań I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
45 - 13
[Szczegóły meczu] 
 
   

Medal brązowy  
   
(4) AZS-AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (3) AZS-AWF Warszawa
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(3) AZS-AWFiS Gdańsk II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
45 - 34
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) WARTA Poznań
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  (5) WARTA Poznań
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
(5) KS "WROCŁAWIANIE"
WROCŁAWIANIE. / POL
 
Przeciwnik wycofał się
[Szczegóły meczu] 
    (5) AZS-AWF Poznań II
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(6) KU AZS-UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  45 - 31
[Szczegóły meczu] 
  (6) AZS-AWF Poznań II
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) AZS-AWF Poznań II
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
45 - 35
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) -BYE- 
  (7) KU AZS-UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
(7) KU AZS-UAM POZNAŃ
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
   

Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# WARTA Poznań TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWFiS Gdańsk I #
3 MILLER Jakub 1 1 5 5 RUDNICKI Mikołaj 6
1 STACHOWIAK Piotr 3 4 10 5 BOROWIEC Piotr 5
2 ORSZYŃSKI Oskar 1 5 15 5 PODRALSKI Adam 4
1 STACHOWIAK Piotr 1 6 20 5 RUDNICKI Mikołaj 6
3 MILLER Jakub 5 11 25 5 PODRALSKI Adam 4
2 ORSZYŃSKI Oskar 0 11 30 5 BOROWIEC Piotr 5
1 STACHOWIAK Piotr 0 11 35 5 PODRALSKI Adam 4
2 ORSZYŃSKI Oskar 2 13 40 5 RUDNICKI Mikołaj 6
3 MILLER Jakub 0 13 45 5 BOROWIEC Piotr 5
      D13 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# KS "WROCŁAWIANIE" TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWF Warszawa #
6 RZĄDKOWSKI Andrzej 5 5 4 4 CZARTORYJSKI Szymon 3
5 KASPRZYK Sławomir 0 5 10 6 SZPYGIEL Jędrzej 1
4 SKRZYPA Michał 0 5 15 5 ZAKRZEWSKI Jan 2
6 RZĄDKOWSKI Andrzej 9 14 20 5 SZPYGIEL Jędrzej 1
4 SKRZYPA Michał 1 15 25 5 CZARTORYJSKI Szymon 3
5 KASPRZYK Sławomir 2 17 30 5 ZAKRZEWSKI Jan 2
4 SKRZYPA Michał 1 18 35 5 SZPYGIEL Jędrzej 1
6 RZĄDKOWSKI Andrzej 11 29 40 5 ZAKRZEWSKI Jan 2
5 KASPRZYK Sławomir 0 29 45 5 CZARTORYJSKI Szymon 3
      D29 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# AZS-AWFiS Gdańsk II TZ Wynik Wynik TZ KU AZS-UAM POZNAŃ #
3 MARTYNIAK Patryk 5 5 3 3 SAMULSKI Jan 6
1 PILSZAK Łukasz 4 9 10 7 KOŚLICKI Michał 5
2 MOŻEJKO Mateusz 6 15 12 2 BOŁDZIŁO Igor 4
1 PILSZAK Łukasz 3 18 20 8 SAMULSKI Jan 6
3 MARTYNIAK Patryk 7 25 24 4 JASIŃSKI Mateusz R
2 MOŻEJKO Mateusz 5 30 27 3 KOŚLICKI Michał 5
1 PILSZAK Łukasz 5 35 30 3 BOŁDZIŁO Igor 4
2 MOŻEJKO Mateusz 5 40 34 4 SAMULSKI Jan 6
3 MARTYNIAK Patryk 5 45 43 9 KOŚLICKI Michał 5
      V45 D43      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# AZS-AWF Poznań I TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWF Poznań II #
3 BEM Maciej 5 5 0 0 PERA Aleksander 6
1 BEM Kacper 5 10 3 3 DOŁŻYCKI Jakub 5
2 ŻURAWSKI Bartosz 5 15 3 0 KUBIAK Filip 4
1 BEM Kacper 5 20 6 3 PERA Aleksander 6
3 BEM Maciej 5 25 6 0 KUBIAK Filip 4
2 ŻURAWSKI Bartosz 5 30 6 0 DOŁŻYCKI Jakub 5
1 BEM Kacper 5 35 9 3 KUBIAK Filip 4
2 ŻURAWSKI Bartosz 5 40 10 1 PERA Aleksander 6
3 BEM Maciej 5 45 13 3 DOŁŻYCKI Jakub 5
      V45 D13      
Półfinały, walka nr 1 z 2
# AZS-AWF Warszawa TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWFiS Gdańsk I #
6 ZAKRZEWSKI Jan 5 5 2 2 BOROWIEC Piotr 3
5 CZARTORYJSKI Szymon 5 10 6 4 PODRALSKI Adam 1
4 SZPYGIEL Jędrzej 3 13 15 9 RUDNICKI Mikołaj 2
6 ZAKRZEWSKI Jan 2 15 20 5 PODRALSKI Adam 1
4 SZPYGIEL Jędrzej 5 20 25 5 BOROWIEC Piotr 3
5 CZARTORYJSKI Szymon 1 21 30 5 RUDNICKI Mikołaj 2
4 SZPYGIEL Jędrzej 3 24 35 5 PODRALSKI Adam 1
6 ZAKRZEWSKI Jan 2 26 40 5 RUDNICKI Mikołaj 2
5 CZARTORYJSKI Szymon 8 34 45 5 BOROWIEC Piotr 3
      D34 V45      
Półfinały, walka nr 2 z 2
# AZS-AWF Poznań I TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWFiS Gdańsk II #
6 WOJTKOWIAK Adrian 5 5 4 4 MARTYNIAK Patryk 3
5 BEM Maciej 5 10 4 0 PILSZAK Łukasz 1
4 ŻURAWSKI Bartosz 5 15 8 4 MOŻEJKO Mateusz 2
6 WOJTKOWIAK Adrian 5 20 11 3 PILSZAK Łukasz 1
4 ŻURAWSKI Bartosz 5 25 16 5 MARTYNIAK Patryk 3
5 BEM Maciej 5 30 17 1 MOŻEJKO Mateusz 2
4 ŻURAWSKI Bartosz 5 35 20 3 PILSZAK Łukasz 1
6 WOJTKOWIAK Adrian 5 40 21 1 MOŻEJKO Mateusz 2
5 BEM Maciej 5 45 25 4 MARTYNIAK Patryk 3
      V45 D25      
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# AZS-AWF Poznań I TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWFiS Gdańsk I #
3 BEM Maciej 4 4 5 5 BOROWIEC Piotr 6
1 ŻURAWSKI Bartosz 4 8 10 5 PODRALSKI Adam 5
2 WOJTKOWIAK Adrian 7 15 14 4 RUDNICKI Mikołaj 4
1 ŻURAWSKI Bartosz 3 18 20 6 BOROWIEC Piotr 6
3 BEM Maciej 7 25 24 4 RUDNICKI Mikołaj 4
2 WOJTKOWIAK Adrian 3 28 30 6 PODRALSKI Adam 5
1 ŻURAWSKI Bartosz 5 33 35 5 RUDNICKI Mikołaj 4
2 WOJTKOWIAK Adrian 1 34 40 5 BOROWIEC Piotr 6
3 BEM Maciej 8 42 45 5 PODRALSKI Adam 5
      D42 V45      
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# KS "WROCŁAWIANIE" TZ Wynik Wynik TZ WARTA Poznań #
3 RZĄDKOWSKI Andrzej         ORSZYŃSKI Oskar 6
1 KASPRZYK Sławomir         MILLER Jakub 5
2 SKRZYPA Michał         STACHOWIAK Piotr 4
1 KASPRZYK Sławomir         ORSZYŃSKI Oskar 6
3 RZĄDKOWSKI Andrzej         STACHOWIAK Piotr 4
2 SKRZYPA Michał         MILLER Jakub 5
1 KASPRZYK Sławomir         STACHOWIAK Piotr 4
2 SKRZYPA Michał         ORSZYŃSKI Oskar 6
3 RZĄDKOWSKI Andrzej         MILLER Jakub 5
               
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# AZS-AWF Poznań II TZ Wynik Wynik TZ KU AZS-UAM POZNAŃ #
6 PERA Aleksander 2 2 5 5 KOŚLICKI Michał 3
5 DOŁŻYCKI Jakub 2 4 10 5 BOŁDZIŁO Igor 1
4 KUBIAK Filip 4 8 15 5 SAMULSKI Jan 2
6 PERA Aleksander 9 17 19 4 BOŁDZIŁO Igor 1
4 KUBIAK Filip 8 25 24 5 KOŚLICKI Michał 3
5 DOŁŻYCKI Jakub 5 30 24 0 SAMULSKI Jan 2
4 KUBIAK Filip 5 35 26 2 BOŁDZIŁO Igor 1
6 PERA Aleksander 5 40 30 4 SAMULSKI Jan 2
5 DOŁŻYCKI Jakub 5 45 35 5 KOŚLICKI Michał 3
      V45 D35      
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# AZS-AWF Poznań II TZ Wynik Wynik TZ WARTA Poznań #
6 PERA Aleksander 4 4 3 3 MILLER Jakub 3
5 DOŁŻYCKI Jakub 6 10 9 6 STACHOWIAK Piotr 1
4 KUBIAK Filip 3 13 12 3 ORSZYŃSKI Oskar 2
6 PERA Aleksander 7 20 17 5 STACHOWIAK Piotr 1
4 KUBIAK Filip 5 25 22 5 MILLER Jakub 3
5 DOŁŻYCKI Jakub 5 30 23 1 ORSZYŃSKI Oskar 2
4 KUBIAK Filip 5 35 26 3 STACHOWIAK Piotr 1
6 PERA Aleksander 5 40 29 3 ORSZYŃSKI Oskar 2
5 DOŁŻYCKI Jakub 5 45 31 2 MILLER Jakub 3
      V45 D31      
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# AZS-AWFiS Gdańsk II TZ Wynik Wynik TZ AZS-AWF Warszawa #
6 MOŻEJKO Mateusz 4 4 5 5 CZARTORYJSKI Szymon 3
5 MARTYNIAK Patryk 5 9 10 5 SZPYGIEL Jędrzej 1
4 PILSZAK Łukasz 4 13 15 5 ZAKRZEWSKI Jan 2
6 MOŻEJKO Mateusz 2 15 20 5 SZPYGIEL Jędrzej 1
4 PILSZAK Łukasz 3 18 25 5 CZARTORYJSKI Szymon 3
5 MARTYNIAK Patryk 2 20 30 5 ZAKRZEWSKI Jan 2
4 PILSZAK Łukasz 0 20 35 5 SZPYGIEL Jędrzej 1
6 MOŻEJKO Mateusz 10 30 40 5 ZAKRZEWSKI Jan 2
5 MARTYNIAK Patryk 4 34 45 5 CZARTORYJSKI Szymon 3
      D34 V45      

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 16:33
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Członkowie
1 AZS-AWFiS Gdańsk I KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL  BOROWIEC, KOZAK, PODRALSKI, RUDNICKI 
2 AZS-AWF Poznań I AZS AWF POZNAŃ  POL  BEM, BEM, WOJTKOWIAK, ŻURAWSKI 
3 AZS-AWF Warszawa AZS AWF WARSZAWA  POL  CZARTORYJSKI, SZPYGIEL, ZAKRZEWSKI 
4 AZS-AWFiS Gdańsk II KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL  MARTYNIAK, MOŻEJKO, PILSZAK 
5 AZS-AWF Poznań II AZS AWF POZNAŃ  POL  DOŁŻYCKI, KUBIAK, PERA 
6 WARTA Poznań WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL  MILLER, ORSZYŃSKI, STACHOWIAK 
7 KU AZS-UAM POZNAŃ KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL  BOŁDZIŁO, JASIŃSKI, KOŚLICKI, SAMULSKI 
8 KS "WROCŁAWIANIE" WROCŁAWIANIE.  POL  KASPRZYK, RZĄDKOWSKI, SKRZYPA