Runda nr 1 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 WOJTKOWIAK Adrian AZS AWF POZNAŃ  POL 
2 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.  POL 
3 CZARTORYJSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA  POL 
4 ŻURAWSKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ  POL 
5 KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
6 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
7 BOROWIEC Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
8 PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ  POL 
9 KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
10 MILLER Jakub 10  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
11 SAMULSKI Jan 11  KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
12 BEM Kacper 11  AZS AWF POZNAŃ  POL 
13 MOŻEJKO Mateusz 13  KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
14 PILSZAK Łukasz 14  KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
15 KUBIAK Filip 15  AZS AWF POZNAŃ  POL 
16 STRÓŻYŃSKI Tomasz 16  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ  POL 
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  (1) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(16) STRÓŻYŃSKI Tomasz
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
15 - 7 
    (1) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(9) KOŚLICKI Michał
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 10 
  (8) KOŚLICKI Michał
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
 
(8) PERA Aleksander
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 11   
    (1) WOJTKOWIAK Adrian
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(5) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 11 
  (5) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(12) BEM Kacper
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 5     
    (4) KOZAK Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(13) MOŻEJKO Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 9   
  (4) MOŻEJKO Mateusz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(4) ŻURAWSKI Bartosz
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 11   
    (1) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(3) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 4 
  (3) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(14) PILSZAK Łukasz
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 3     
    (3) CZARTORYJSKI Szymon
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(11) SAMULSKI Jan
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 13     
  (6) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
     
(6) RUDNICKI Mikołaj
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 4       
    (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(7) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 6   
  (7) BOROWIEC Piotr
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(10) MILLER Jakub
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 3     
    (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(15) KUBIAK Filip
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 5   
  (2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
 
(2) RZĄDKOWSKI Andrzej
WROCŁAWIANIE. / POL
 
15 - 4   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 12:27
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 RZĄDKOWSKI Andrzej WROCŁAWIANIE.  POL 
2 WOJTKOWIAK Adrian AZS AWF POZNAŃ  POL 
3T KOZAK Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
3T CZARTORYJSKI Szymon AZS AWF WARSZAWA  POL 
5 RUDNICKI Mikołaj KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
6 BOROWIEC Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
7 KOŚLICKI Michał KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
8 MOŻEJKO Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
9 ŻURAWSKI Bartosz AZS AWF POZNAŃ  POL 
10 PERA Aleksander AZS AWF POZNAŃ  POL 
11 MILLER Jakub WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.  POL 
12 SAMULSKI Jan KU AZS-UAM POZNAŃ.  POL 
13 BEM Kacper AZS AWF POZNAŃ  POL 
14 PILSZAK Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK.  POL 
15 KUBIAK Filip AZS AWF POZNAŃ  POL 
16 STRÓŻYŃSKI Tomasz UKS MDK-5 BYDGOSZCZ  POL