Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub okręg Kraj Status
1 KS Wrocławianie 6,666667  PIETRUSIEWICZ Radosław; RAJSKI Leszek; RZĄDKOWSKI Andrzej; SZUMIELEWICZ Paweł  WROCŁAWIANIE.    POL 
2 AZS AWF Warszawa I 6,666667  CZARTORYJSKI Szymon; MAJEWSKI Michał; SURWIŁŁO Jakub; ZAKRZEWSKI Jan  AZS AWF WARSZAWA    POL 
3 AZS AWFIS GDAŃSK I 10,66667  BOROWIEC Piotr; JANDA Piotr; KOZAK Mateusz; RUDNICKI Mikołaj  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
4 AZS AWF POZNAŃ I 14,33333  BEM Maciej; CEGIELSKI Bartosz; WOJTKOWIAK Adrian; ŻURAWSKI Bartosz  AZS AWF POZNAŃ    POL 
5 Fundacja GSF 15,66667  GRYGLEWSKI Krystian; KOTEK Jakub; SACHARCZUK Bartosz; SIESS Michał  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
6 AZS AWFIS GDAŃSK II 17,33333  GOC Bartosz; MARTYNIAK Patryk; PODRALSKI Adam  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
7 UKS ATENA GDAŃSK 19  JAKUBOWSKI Adam; KAŚKÓW Piotr; KWIATKOWSKI Mateusz; ŁOPATNIUK Krzysztof  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
8 AZS AWF POZNAŃ II 20,33333  CIERLUK Jakub; DOŁŻYCKI Jakub; SZCZYPIŃSKI Kacper; WOŹNIAK Igor  AZS AWF POZNAŃ    POL 
9 Toruńska Akademia Floretowa 29,33333  JURKIEWICZ Jan; OLSZEWSKI Mikołaj; PAWSKI Alan  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
10 UKS MDK5 BYDGOSZCZ 32,66667  LICA Marcin; MLICKI Szymon; PRZEDNOWEK Adrian; STRÓŻYŃSKI Tomasz  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
11 AZS AWF II WARSZAWA 44  BIEDRZYCKI Mateusz; CZERWIŃSKI Krzysztof; MADEJ Wojciech; SERAFIN Błażej  AZS AWF WARSZAWA    POL 
12 IKS Leszno 47  PACHOLCZYK Szymon; PIOSIK Dawid; WAŚCIŃSKI Tobiasz  IKS LESZNO    POL 
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
         
(1) KS Wrocławianie
WROCŁAWIANIE. / POL
 
  (1) KS Wrocławianie
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(16) -BYE-   
    (1) KS Wrocławianie
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(9) Toruńska Akademia Floretowa
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  45 - 29
[Szczegóły meczu] 
  (8) Toruńska Akademia Floretowa
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
 
(8) AZS AWF POZNAŃ II
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
45 - 38
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) AZS AWF POZNAŃ I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(5) Fundacja GSF
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
  45 - 37
[Szczegóły meczu] 
  (5) Fundacja GSF
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
   
(12) IKS Leszno
IKS LESZNO / POL
 
45 - 22
[Szczegóły meczu] 
   
    (4) AZS AWF POZNAŃ I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(13) -BYE-    43 - 36
[Szczegóły meczu] 
 
  (4) AZS AWF POZNAŃ I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(4) AZS AWF POZNAŃ I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
   
    (1) AZS AWF POZNAŃ I
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
(3) AZS AWFIS GDAŃSK I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  45 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (3) AZS AWFIS GDAŃSK I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(14) -BYE-       
    (3) AZS AWFIS GDAŃSK I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
   
(11) AZS AWF II WARSZAWA
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  45 - 34
[Szczegóły meczu] 
   
  (6) AZS AWFIS GDAŃSK II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
     
(6) AZS AWFIS GDAŃSK II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
45 - 26
[Szczegóły meczu] 
     
    (2) AZS AWF Warszawa I
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(7) UKS ATENA GDAŃSK
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  45 - 39
[Szczegóły meczu] 
 
  (7) UKS ATENA GDAŃSK
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(10) UKS MDK5 BYDGOSZCZ
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
45 - 25
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) AZS AWF Warszawa I
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(15) -BYE-    45 - 27
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) AZS AWF Warszawa I
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(2) AZS AWF Warszawa I
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) KS Wrocławianie
WROCŁAWIANIE. / POL
 
  (3) KS Wrocławianie
WROCŁAWIANIE. / POL
 
(3) AZS AWFIS GDAŃSK I
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
45 - 32
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) Toruńska Akademia Floretowa
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  (5) Fundacja GSF
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
(5) Fundacja GSF
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
45 - 26
[Szczegóły meczu] 
    (5) Fundacja GSF
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
(6) AZS AWFIS GDAŃSK II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  43 - 31
[Szczegóły meczu] 
  (6) AZS AWFIS GDAŃSK II
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
 
(7) UKS ATENA GDAŃSK
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
45 - 32
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) Toruńska Akademia Floretowa
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  (7) UKS ATENA GDAŃSK
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
(7) UKS ATENA GDAŃSK
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
45 - 41
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela 16, walka nr 2 z 8
# AZS AWF POZNAŃ II TZ Wynik Wynik TZ Toruńska Akademia Floretowa #
3 DOŁŻYCKI Jakub 5 5 0 0 OLSZEWSKI Mikołaj 6
1 CIERLUK Jakub 5 10 6 6 JURKIEWICZ Jan 5
2 WOŹNIAK Igor 3 13 13 7 PAWSKI Alan 4
1 CIERLUK Jakub 7 20 18 5 OLSZEWSKI Mikołaj 6
3 DOŁŻYCKI Jakub 4 24 25 7 PAWSKI Alan 4
2 WOŹNIAK Igor 5 29 30 5 JURKIEWICZ Jan 5
1 CIERLUK Jakub 1 30 35 5 PAWSKI Alan 4
2 WOŹNIAK Igor 3 33 40 5 OLSZEWSKI Mikołaj 6
3 DOŁŻYCKI Jakub 5 38 45 5 JURKIEWICZ Jan 5
      D38 V45      
Tabela 16, walka nr 3 z 8
# IKS Leszno TZ Wynik Wynik TZ Fundacja GSF #
6 WAŚCIŃSKI Tobiasz 1 1 5 5 SIESS Michał 3
5 PIOSIK Dawid 2 3 10 5 KOTEK Jakub 1
4 PACHOLCZYK Szymon 1 4 15 5 GRYGLEWSKI Krystian 2
6 WAŚCIŃSKI Tobiasz 2 6 20 5 KOTEK Jakub 1
4 PACHOLCZYK Szymon 1 7 25 5 SIESS Michał 3
5 PIOSIK Dawid 4 11 30 5 SACHARCZUK Bartosz R
4 PACHOLCZYK Szymon 2 13 35 5 KOTEK Jakub 1
6 WAŚCIŃSKI Tobiasz 6 19 40 5 SACHARCZUK Bartosz R
5 PIOSIK Dawid 3 22 45 5 SIESS Michał 3
      D22 V45      
Tabela 16, walka nr 6 z 8
# AZS AWFIS GDAŃSK II TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF II WARSZAWA #
6 GOC Bartosz 5 5 4 4 BIEDRZYCKI Mateusz 3
5 PODRALSKI Adam 5 10 8 4 SERAFIN Błażej 1
4 MARTYNIAK Patryk 5 15 11 3 CZERWIŃSKI Krzysztof 2
6 GOC Bartosz 5 20 11 0 SERAFIN Błażej 1
4 MARTYNIAK Patryk 5 25 14 3 BIEDRZYCKI Mateusz 3
5 PODRALSKI Adam 5 30 18 4 CZERWIŃSKI Krzysztof 2
4 MARTYNIAK Patryk 5 35 18 0 SERAFIN Błażej 1
6 GOC Bartosz 5 40 21 3 CZERWIŃSKI Krzysztof 2
5 PODRALSKI Adam 5 45 26 5 BIEDRZYCKI Mateusz 3
      V45 D26      
Tabela 16, walka nr 7 z 8
# UKS MDK5 BYDGOSZCZ TZ Wynik Wynik TZ UKS ATENA GDAŃSK #
3 MLICKI Szymon 5 5 3 3 KWIATKOWSKI Mateusz 6
1 STRÓŻYŃSKI Tomasz 5 10 9 6 JAKUBOWSKI Adam 5
2 PRZEDNOWEK Adrian 2 12 15 6 KAŚKÓW Piotr 4
1 STRÓŻYŃSKI Tomasz 2 14 20 5 KWIATKOWSKI Mateusz 6
3 MLICKI Szymon 3 17 25 5 KAŚKÓW Piotr 4
2 PRZEDNOWEK Adrian 2 19 30 5 JAKUBOWSKI Adam 5
1 STRÓŻYŃSKI Tomasz 6 25 35 5 KAŚKÓW Piotr 4
2 PRZEDNOWEK Adrian 0 25 40 5 KWIATKOWSKI Mateusz 6
3 MLICKI Szymon 0 25 45 5 JAKUBOWSKI Adam 5
      D25 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# Toruńska Akademia Floretowa TZ Wynik Wynik TZ KS Wrocławianie #
6 OLSZEWSKI Mikołaj 2 2 5 5 RAJSKI Leszek 3
5 JURKIEWICZ Jan 4 6 10 5 SZUMIELEWICZ Paweł 1
4 PAWSKI Alan 6 12 15 5 RZĄDKOWSKI Andrzej 2
6 OLSZEWSKI Mikołaj 2 14 20 5 SZUMIELEWICZ Paweł 1
4 PAWSKI Alan 1 15 25 5 RAJSKI Leszek 3
5 JURKIEWICZ Jan 1 16 30 5 RZĄDKOWSKI Andrzej 2
4 PAWSKI Alan 2 18 35 5 SZUMIELEWICZ Paweł 1
6 OLSZEWSKI Mikołaj 2 20 40 5 RZĄDKOWSKI Andrzej 2
5 JURKIEWICZ Jan 9 29 45 5 RAJSKI Leszek 3
      D29 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# AZS AWF POZNAŃ I TZ Wynik Wynik TZ Fundacja GSF #
6 CEGIELSKI Bartosz 3 3 5 5 SIESS Michał 3
5 BEM Maciej 7 10 8 3 KOTEK Jakub 1
4 WOJTKOWIAK Adrian 4 14 15 7 GRYGLEWSKI Krystian 2
6 CEGIELSKI Bartosz 6 20 19 4 KOTEK Jakub 1
4 WOJTKOWIAK Adrian 5 25 24 5 SIESS Michał 3
5 BEM Maciej 5 30 27 3 GRYGLEWSKI Krystian 2
4 WOJTKOWIAK Adrian 5 35 28 1 KOTEK Jakub 1
6 CEGIELSKI Bartosz 5 40 34 6 GRYGLEWSKI Krystian 2
5 BEM Maciej 3 43 36 2 SIESS Michał 3
      V43 D36      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# AZS AWFIS GDAŃSK II TZ Wynik Wynik TZ AZS AWFIS GDAŃSK I #
3 PODRALSKI Adam 5 5 1 1 BOROWIEC Piotr 6
1 MARTYNIAK Patryk 1 6 10 9 JANDA Piotr 5
2 GOC Bartosz 0 6 15 5 RUDNICKI Mikołaj 4
1 MARTYNIAK Patryk 5 11 20 5 BOROWIEC Piotr 6
3 PODRALSKI Adam 8 19 25 5 RUDNICKI Mikołaj 4
2 GOC Bartosz 5 24 30 5 JANDA Piotr 5
1 MARTYNIAK Patryk 2 26 35 5 RUDNICKI Mikołaj 4
2 GOC Bartosz 5 31 40 5 BOROWIEC Piotr 6
3 PODRALSKI Adam 3 34 45 5 JANDA Piotr 5
      D34 V45      
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# AZS AWF Warszawa I TZ Wynik Wynik TZ UKS ATENA GDAŃSK #
3 MAJEWSKI Michał 5 5 1 1 KWIATKOWSKI Mateusz 6
1 CZARTORYJSKI Szymon 5 10 9 8 JAKUBOWSKI Adam 5
2 ZAKRZEWSKI Jan 5 15 13 4 ŁOPATNIUK Krzysztof 4
1 CZARTORYJSKI Szymon 5 20 15 2 KWIATKOWSKI Mateusz 6
3 MAJEWSKI Michał 5 25 18 3 ŁOPATNIUK Krzysztof 4
R SURWIŁŁO Jakub 5 30 19 1 JAKUBOWSKI Adam 5
1 CZARTORYJSKI Szymon 5 35 24 5 ŁOPATNIUK Krzysztof 4
R SURWIŁŁO Jakub 5 40 25 1 KWIATKOWSKI Mateusz 6
3 MAJEWSKI Michał 5 45 27 2 JAKUBOWSKI Adam 5
      V45 D27      
Półfinały, walka nr 1 z 2
# AZS AWF POZNAŃ I TZ Wynik Wynik TZ KS Wrocławianie #
6 WOJTKOWIAK Adrian 5 5 4 4 RAJSKI Leszek 3
5 BEM Maciej 5 10 7 3 SZUMIELEWICZ Paweł 1
4 CEGIELSKI Bartosz 5 15 13 6 RZĄDKOWSKI Andrzej 2
6 WOJTKOWIAK Adrian 5 20 15 2 SZUMIELEWICZ Paweł 1
4 CEGIELSKI Bartosz 5 25 20 5 RAJSKI Leszek 3
5 BEM Maciej 5 30 21 1 RZĄDKOWSKI Andrzej 2
4 CEGIELSKI Bartosz 5 35 24 3 SZUMIELEWICZ Paweł 1
6 WOJTKOWIAK Adrian 5 40 33 9 RZĄDKOWSKI Andrzej 2
5 BEM Maciej 5 45 37 4 RAJSKI Leszek 3
      V45 D37      
Półfinały, walka nr 2 z 2
# AZS AWF Warszawa I TZ Wynik Wynik TZ AZS AWFIS GDAŃSK I #
6 SURWIŁŁO Jakub 5 5 2 2 JANDA Piotr 3
5 MAJEWSKI Michał 5 10 5 3 KOZAK Mateusz 1
4 CZARTORYJSKI Szymon 5 15 6 1 RUDNICKI Mikołaj 2
6 SURWIŁŁO Jakub 5 20 11 5 BOROWIEC Piotr R
4 CZARTORYJSKI Szymon 5 25 23 12 JANDA Piotr 3
5 MAJEWSKI Michał 5 30 24 1 RUDNICKI Mikołaj 2
4 CZARTORYJSKI Szymon 2 32 27 3 BOROWIEC Piotr R
6 SURWIŁŁO Jakub 8 40 31 4 RUDNICKI Mikołaj 2
5 MAJEWSKI Michał 5 45 39 8 JANDA Piotr 3
      V45 D39      
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# AZS AWF Warszawa I TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF POZNAŃ I #
6 SURWIŁŁO Jakub 4 4 5 5 BEM Maciej 3
5 MAJEWSKI Michał 3 7 10 5 CEGIELSKI Bartosz 1
R ZAKRZEWSKI Jan 2 9 15 5 WOJTKOWIAK Adrian 2
6 SURWIŁŁO Jakub 2 11 20 5 CEGIELSKI Bartosz 1
R ZAKRZEWSKI Jan 2 13 25 5 BEM Maciej 3
5 MAJEWSKI Michał 1 14 30 5 WOJTKOWIAK Adrian 2
R ZAKRZEWSKI Jan 7 21 35 5 CEGIELSKI Bartosz 1
6 SURWIŁŁO Jakub 5 26 40 5 WOJTKOWIAK Adrian 2
5 MAJEWSKI Michał 8 34 45 5 BEM Maciej 3
      D34 V45      
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# Fundacja GSF TZ Wynik Wynik TZ Toruńska Akademia Floretowa #
6 KOTEK Jakub 3 3 5 5 JURKIEWICZ Jan 3
5 SIESS Michał 7 10 8 3 PAWSKI Alan 1
4 GRYGLEWSKI Krystian 5 15 9 1 OLSZEWSKI Mikołaj 2
6 KOTEK Jakub 5 20 13 4 PAWSKI Alan 1
4 GRYGLEWSKI Krystian 5 25 15 2 JURKIEWICZ Jan 3
5 SIESS Michał 5 30 19 4 OLSZEWSKI Mikołaj 2
4 GRYGLEWSKI Krystian 5 35 22 3 PAWSKI Alan 1
6 KOTEK Jakub 5 40 23 1 OLSZEWSKI Mikołaj 2
5 SIESS Michał 5 45 26 3 JURKIEWICZ Jan 3
      V45 D26      
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# UKS ATENA GDAŃSK TZ Wynik Wynik TZ AZS AWFIS GDAŃSK II #
3 JAKUBOWSKI Adam 5 5 2 2 GOC Bartosz 6
1 KAŚKÓW Piotr 0 5 10 8 PODRALSKI Adam 5
2 KWIATKOWSKI Mateusz 0 5 14 4 MARTYNIAK Patryk 4
1 KAŚKÓW Piotr 4 9 20 6 GOC Bartosz 6
3 JAKUBOWSKI Adam 11 20 25 5 MARTYNIAK Patryk 4
2 KWIATKOWSKI Mateusz 1 21 30 5 PODRALSKI Adam 5
1 KAŚKÓW Piotr 6 27 35 5 MARTYNIAK Patryk 4
2 KWIATKOWSKI Mateusz 2 29 40 5 GOC Bartosz 6
3 JAKUBOWSKI Adam 3 32 45 5 PODRALSKI Adam 5
      D32 V45      
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# AZS AWFIS GDAŃSK II TZ Wynik Wynik TZ Fundacja GSF #
6 GOC Bartosz 0 0 5 5 SIESS Michał 3
5 PODRALSKI Adam 10 10 7 2 KOTEK Jakub 1
4 MARTYNIAK Patryk 3 13 14 7 GRYGLEWSKI Krystian 2
6 GOC Bartosz 5 18 20 6 KOTEK Jakub 1
4 MARTYNIAK Patryk 1 19 25 5 SIESS Michał 3
5 PODRALSKI Adam 3 22 30 5 GRYGLEWSKI Krystian 2
4 MARTYNIAK Patryk 2 24 35 5 KOTEK Jakub 1
6 GOC Bartosz 2 26 40 5 GRYGLEWSKI Krystian 2
5 PODRALSKI Adam 5 31 43 3 SIESS Michał 3
      D31 V43      
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# AZS AWFIS GDAŃSK I TZ Wynik Wynik TZ KS Wrocławianie #
3 BOROWIEC Piotr 2 2 5 5 RZĄDKOWSKI Andrzej 6
1 RUDNICKI Mikołaj 1 3 10 5 RAJSKI Leszek 5
2 JANDA Piotr 6 9 14 4 SZUMIELEWICZ Paweł 4
R KOZAK Mateusz 2 11 20 6 RZĄDKOWSKI Andrzej 6
3 BOROWIEC Piotr 7 18 23 3 SZUMIELEWICZ Paweł 4
2 JANDA Piotr 4 22 30 7 RAJSKI Leszek 5
R KOZAK Mateusz 5 27 32 2 SZUMIELEWICZ Paweł 4
2 JANDA Piotr 4 31 40 8 RZĄDKOWSKI Andrzej 6
3 BOROWIEC Piotr 1 32 45 5 RAJSKI Leszek 5
      D32 V45      
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# UKS ATENA GDAŃSK TZ Wynik Wynik TZ Toruńska Akademia Floretowa #
6 KWIATKOWSKI Mateusz 2 2 5 5 JURKIEWICZ Jan 3
5 JAKUBOWSKI Adam 5 7 10 5 PAWSKI Alan 1
4 ŁOPATNIUK Krzysztof 6 13 14 4 OLSZEWSKI Mikołaj 2
6 KWIATKOWSKI Mateusz 7 20 19 5 PAWSKI Alan 1
4 ŁOPATNIUK Krzysztof 5 25 24 5 JURKIEWICZ Jan 3
5 JAKUBOWSKI Adam 5 30 28 4 OLSZEWSKI Mikołaj 2
4 ŁOPATNIUK Krzysztof 5 35 31 3 PAWSKI Alan 1
6 KWIATKOWSKI Mateusz 5 40 35 4 OLSZEWSKI Mikołaj 2
5 JAKUBOWSKI Adam 5 45 41 6 JURKIEWICZ Jan 3
      V45 D41      

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:23
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj Członkowie
1 AZS AWF POZNAŃ I AZS AWF POZNAŃ    POL  Bem, Cegielski, WOJTKOWIAK, ŻURAWSKI 
2 AZS AWF Warszawa I AZS AWF WARSZAWA    POL  CZARTORYJSKI, Majewski, SURWIŁŁO, Zakrzewski 
3 KS Wrocławianie WROCŁAWIANIE.    POL  Pietrusiewicz, RAJSKI, RZĄDKOWSKI, Szumielewicz 
4 AZS AWFIS GDAŃSK I KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  BOROWIEC, Janda, KOZAK, RUDNICKI 
5 Fundacja GSF FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  Gryglewski, Kotek, Sacharczuk, Siess 
6 AZS AWFIS GDAŃSK II KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  Goc, Martyniak, Podralski 
7 UKS ATENA GDAŃSK UKS ATENA GDAŃSK    POL  Jakubowski, Kaśków, Kwiatkowski, Łopatniuk 
8 Toruńska Akademia Floretowa TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  JURKIEWICZ, Olszewski, Pawski 
9 AZS AWF POZNAŃ II AZS AWF POZNAŃ    POL  Cierluk, Dołżycki, Szczypiński, Woźniak 
10 UKS MDK5 BYDGOSZCZ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  Lica, Mlicki, Przednowek, STRÓŻYŃSKI 
11 AZS AWF II WARSZAWA AZS AWF WARSZAWA    POL  Biedrzycki, Czerwiński, MADEJ, SERAFIN 
12 IKS Leszno IKS LESZNO    POL  Pacholczyk, Piosik, Waściński