Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 PŁASZCZEWSKI Mikołaj 10  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
2 MLICKI Szymon 11  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
3 SACHARCZUK Bartosz 18  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
4 KOTEK Jakub 19  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
5 PAWSKI Alan 21  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
6 GINDA Piotr 22  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
7 PACHOLCZYK Szymon 23  IKS LESZNO    POL 
8 LEWICKI Tymon 25  D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL 
9 PIOSIK Dawid 26  IKS LESZNO    POL 
10 GAWENDA Patryk 27  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
11 OLSZEWSKI Mikołaj 29  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
12 BIEDRZYCKI Mateusz 33  AZS AWF WARSZAWA    POL 
13 TOMECZEK Kamil 36  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
14 GAJDA Arkadiusz 40  IKS LESZNO    POL 
15 WAŚCIŃSKI Tobiasz 41  IKS LESZNO    POL 
16 WINKHOF Filip 42  IKS LESZNO    POL 
17 SUROWIAK Teodot 45  AZS AWF WARSZAWA    POL 
18 RADAJEWSKI Marcin 46  IKS LESZNO    POL 
19 FEDOROWICZ Karol 47  AZS AWF WARSZAWA    POL 
20 SMUDA Jakub 48  IKS LESZNO    POL 
21 MAJEWSKI Błażej 52  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
22 WIECZOREK Michał 53  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
23 FRĄCEK Maciej 57  WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL 
24 SKORUPA Maciej 59  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
25 KANCI Maksymilian 62  POLONIA 1912 LESZNO    POL 
26 JURCZAK Mateusz 64  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
27 BOŁDZIŁO Igor 68  KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
28 DOWNAR Wiktor 69  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
29 MAKAŁOWSKI Adam 70  IKS LESZNO    POL 
30 ZAPÓR Ksawery 71  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
31 ANDRZEJEWSKI Adam 73  IKS LESZNO    POL 
32 ŁOKAJ Jędrzej 74  AZS AWF WARSZAWA    POL 
33 WAŚCIŃSKI Gracjan   IKS LESZNO    POL 
34 GACZYŃSKI Jan   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
35 KOWALSKI Tymon   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
36 FINFANDO Wiktor   AZS AWF WARSZAWA    POL 
37 KWIATKOWSKI Karol   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
38 FOGT Jakub   POLONIA 1912 LESZNO    POL 
39 KONICZEK Kacper   AZS AWF WARSZAWA    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 8  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
1 D3 V5 V5 D2 V5 D2 3 0,50 22 22 0
BIEDRZYCKI Mateusz
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 8 +22
PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 D4 D1 V5 V5 V5 D4 3 0,50 24 20 +4
ANDRZEJEWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
4 D2 D0 D2 D1 V5 D1 1 0,17 11 24 -13
KANCI Maksymilian
POLONIA 1912 LESZNO / POL
5 V5 D1 D3 V5 V5 V5 4 0,67 24 20 +4
SKORUPA Maciej
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
6 D1 D1 D0 D1 D3 D3 0 0,00 9 30 -21
TOMECZEK Kamil
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
7 V5 D2 V5 V3 D4 V5 4 0,67 24 20 +4

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
FRĄCEK Maciej
WKS KOLEJARZ WROCŁAW. / POL
1 D4 D2 D2 D0 V5 V5 2 0,33 18 23 -5
GAWENDA Patryk
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
2 V5 D3 V5 D0 V5 V5 4 0,67 23 17 +6
JURCZAK Mateusz
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
3 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0,83 27 18 +9
ZAPÓR Ksawery
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
4 V4 D0 D2 D2 V5 D2 2 0,33 15 23 -8
MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 D3 5 0,83 28 10 +18
FINFANDO Wiktor
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 D2 D0 D2 D1 D1 D1 0 0,00 7 30 -23
GAJDA Arkadiusz
IKS LESZNO / POL
7 D2 D3 D4 V5 V5 V5 3 0,50 24 21 +3

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WIECZOREK Michał
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
1 V5 D3 D4 D1 D4 D1 1 0,17 18 29 -11
FOGT Jakub
POLONIA 1912 LESZNO / POL
2 D4 D2 D4 D4 D3 D4 0 0,00 21 30 -9
WAŚCIŃSKI Tobiasz
IKS LESZNO / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 D1 5 0,83 26 15 +11
KONICZEK Kacper
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 V5 D1 D0 D0 D1 2 0,33 12 28 -16
SACHARCZUK Bartosz
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
5 V5 V5 D3 V5 V5 D3 4 0,67 26 16 +10
BOŁDZIŁO Igor
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
6 V5 V5 D1 V5 D1 D1 3 0,50 18 22 -4
OLSZEWSKI Mikołaj
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 11 +19

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WINKHOF Filip
IKS LESZNO / POL
1 V5 D3 D2 V5 V5 3 0,60 20 16 +4
PIOSIK Dawid
IKS LESZNO / POL
2 D1 V5 D3 V5 V5 3 0,60 19 18 +1
MAJEWSKI Błażej
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 V5 D2 D4 D1 V5 2 0,40 17 20 -3
KWIATKOWSKI Karol
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
4 V5 V5 V5 D0 V5 4 0,80 20 14 +6
KOTEK Jakub
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
5 D2 D2 V5 V5 V5 3 0,60 19 11 +8
ŁOKAJ Jędrzej
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 D3 D4 D2 D0 D0 0 0,00 9 25 -16

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MAKAŁOWSKI Adam
IKS LESZNO / POL
1 D2 D3 D1 D3 D0 0 0,00 9 25 -16
SMUDA Jakub
IKS LESZNO / POL
2 V5 V5 D2 V5 V5 4 0,80 22 14 +8
DOWNAR Wiktor
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 V5 D4 D4 D3 D2 1 0,20 18 23 -5
LEWICKI Tymon
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
4 V5 V5 V5 V5 V3 5 1,00 23 13 +10
PAWSKI Alan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
5 V5 D0 V5 D4 V5 3 0,60 19 20 -1
SUROWIAK Teodot
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 V5 D3 V5 D2 D4 2 0,40 19 15 +4

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 15:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
RADAJEWSKI Marcin
IKS LESZNO / POL
1 D4 V5 D2 V5 D0 2 0,40 16 22 -6
PACHOLCZYK Szymon
IKS LESZNO / POL
2 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,80 23 14 +9
GINDA Piotr
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 D4 D1 V5 V5 V5 3 0,60 20 16 +4
KOWALSKI Tymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
4 V5 D2 D2 V5 D3 2 0,40 17 18 -1
GACZYŃSKI Jan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
5 D3 D2 D1 D1 D1 0 0,00 8 25 -17
FEDOROWICZ Karol
AZS AWF WARSZAWA / POL
6 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 12 +11

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 BIEDRZYCKI Mateusz 33  AZS AWF WARSZAWA    POL  1,00  30  +22  Zakwalifikowany (a)
2 OLSZEWSKI Mikołaj 29  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  1,00  30  11  +19  Zakwalifikowany (a)
3 LEWICKI Tymon 25  D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL  1,00  23  13  +10  Zakwalifikowany (a)
4 MLICKI Szymon 11  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,83  28  10  +18  Zakwalifikowany (a)
5 WAŚCIŃSKI Tobiasz 41  IKS LESZNO    POL  0,83  26  15  +11  Zakwalifikowany (a)
6 JURCZAK Mateusz 64  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL  0,83  27  18  +9  Zakwalifikowany (a)
7 FEDOROWICZ Karol 47  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,80  23  12  +11  Zakwalifikowany (a)
8 PACHOLCZYK Szymon 23  IKS LESZNO    POL  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
9 SMUDA Jakub 48  IKS LESZNO    POL  0,80  22  14  +8  Zakwalifikowany (a)
10 KWIATKOWSKI Karol   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,80  20  14  +6  Zakwalifikowany (a)
11 SACHARCZUK Bartosz 18  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,67  26  16  +10  Zakwalifikowany (a)
12 GAWENDA Patryk 27  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,67  23  17  +6  Zakwalifikowany (a)
13T TOMECZEK Kamil 36  UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,67  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
13T KANCI Maksymilian 62  POLONIA 1912 LESZNO    POL  0,67  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
15 KOTEK Jakub 19  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,60  19  11  +8  Zakwalifikowany (a)
16T GINDA Piotr 22  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,60  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
16T WINKHOF Filip 42  IKS LESZNO    POL  0,60  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
18 PIOSIK Dawid 26  IKS LESZNO    POL  0,60  19  18  +1  Zakwalifikowany (a)
19 PAWSKI Alan 21  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,60  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
20 PŁASZCZEWSKI Mikołaj 10  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,50  24  20  +4  Zakwalifikowany (a)
21 GAJDA Arkadiusz 40  IKS LESZNO    POL  0,50  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
22 WAŚCIŃSKI Gracjan   IKS LESZNO    POL  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
23 BOŁDZIŁO Igor 68  KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL  0,50  18  22  -4  Zakwalifikowany (a)
24 SUROWIAK Teodot 45  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,40  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
25 KOWALSKI Tymon   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,40  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
26 MAJEWSKI Błażej 52  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,40  17  20  -3  Zakwalifikowany (a)
27 RADAJEWSKI Marcin 46  IKS LESZNO    POL  0,40  16  22  -6  Zakwalifikowany (a)
28 FRĄCEK Maciej 57  WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL  0,33  18  23  -5  Zakwalifikowany (a)
29 ZAPÓR Ksawery 71  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,33  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
30 KONICZEK Kacper   AZS AWF WARSZAWA    POL  0,33  12  28  -16  Zakwalifikowany (a)
31 DOWNAR Wiktor 69  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,20  18  23  -5  Zakwalifikowany (a)
32 WIECZOREK Michał 53  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,17  18  29  -11  Zakwalifikowany (a)
33 ANDRZEJEWSKI Adam 73  IKS LESZNO    POL  0,17  11  24  -13  Wyeliminowany (a)
34 FOGT Jakub   POLONIA 1912 LESZNO    POL  0,00  21  30  -9  Wyeliminowany (a)
35T ŁOKAJ Jędrzej 74  AZS AWF WARSZAWA    POL  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
35T MAKAŁOWSKI Adam 70  IKS LESZNO    POL  0,00  25  -16  Wyeliminowany (a)
37 GACZYŃSKI Jan   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,00  25  -17  Wyeliminowany (a)
38 SKORUPA Maciej 59  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
39 FINFANDO Wiktor   AZS AWF WARSZAWA    POL  0,00  30  -23  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) BIEDRZYCKI Mateusz
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  (1) BIEDRZYCKI Mateusz
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(32) WIECZOREK Michał
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 0 
    (1) BIEDRZYCKI Mateusz
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(17) GINDA Piotr
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 3 
  (16) GINDA Piotr
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(16) WINKHOF Filip
IKS LESZNO / POL
 
15 - 4   
    (1) BIEDRZYCKI Mateusz
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
(9) SMUDA Jakub
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 5 
  (9) SMUDA Jakub
IKS LESZNO / POL
 
   
(24) SUROWIAK Teodot
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 14     
    (8) PACHOLCZYK Szymon
IKS LESZNO / POL
 
 
(25) KOWALSKI Tymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  15 - 13   
  (8) PACHOLCZYK Szymon
IKS LESZNO / POL
 
 
(8) PACHOLCZYK Szymon
IKS LESZNO / POL
 
15 - 1   
    (1) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(5) WAŚCIŃSKI Tobiasz
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 6 
  (5) WAŚCIŃSKI Tobiasz
IKS LESZNO / POL
 
   
(28) FRĄCEK Maciej
WKS KOLEJARZ WROCŁAW. / POL
 
15 - 10     
    (5) GAWENDA Patryk
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
   
(21) GAJDA Arkadiusz
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 9     
  (12) GAWENDA Patryk
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
     
(12) GAWENDA Patryk
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
15 - 5       
    (4) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
 
(13) TOMECZEK Kamil
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
  15 - 7   
  (13) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
   
(20) PŁASZCZEWSKI Mikołaj
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 10     
    (4) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
 
(29) ZAPÓR Ksawery
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 8   
  (4) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
 
(4) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
15 - 3   
    (1) MLICKI Szymon
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
 
(3) LEWICKI Tymon
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
 
  15 - 11 
  (3) LEWICKI Tymon
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
 
   
(30) KONICZEK Kacper
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 4     
    (3) PAWSKI Alan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
   
(19) PAWSKI Alan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  12 - 11     
  (14) PAWSKI Alan
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
     
(14) KANCI Maksymilian
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
15 - 9       
    (3) SACHARCZUK Bartosz
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
   
(11) SACHARCZUK Bartosz
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
  15 - 14     
  (11) SACHARCZUK Bartosz
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
       
(22) WAŚCIŃSKI Gracjan
IKS LESZNO / POL
 
15 - 10         
    (6) SACHARCZUK Bartosz
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
     
(27) RADAJEWSKI Marcin
IKS LESZNO / POL
 
  15 - 5       
  (6) JURCZAK Mateusz
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
     
(6) JURCZAK Mateusz
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
15 - 11       
    (2) PIOSIK Dawid
IKS LESZNO / POL
 
 
(7) FEDOROWICZ Karol
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 14   
  (7) FEDOROWICZ Karol
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(26) MAJEWSKI Błażej
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 10     
    (7) FEDOROWICZ Karol
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(23) BOŁDZIŁO Igor
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
  15 - 14     
  (10) KWIATKOWSKI Karol
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
     
(10) KWIATKOWSKI Karol
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 8       
    (2) PIOSIK Dawid
IKS LESZNO / POL
 
 
(15) KOTEK Jakub
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
  15 - 12   
  (15) PIOSIK Dawid
IKS LESZNO / POL
 
   
(18) PIOSIK Dawid
IKS LESZNO / POL
 
15 - 10     
    (2) PIOSIK Dawid
IKS LESZNO / POL
 
 
(31) DOWNAR Wiktor
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 9   
  (2) DOWNAR Wiktor
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
 
(2) OLSZEWSKI Mikołaj
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 11   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:11
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 MLICKI Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
2 PIOSIK Dawid IKS LESZNO    POL 
3T BIEDRZYCKI Mateusz AZS AWF WARSZAWA    POL 
3T SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
5 FEDOROWICZ Karol AZS AWF WARSZAWA    POL 
6 PACHOLCZYK Szymon IKS LESZNO    POL 
7 GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
8 PAWSKI Alan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
9 LEWICKI Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL 
10 WAŚCIŃSKI Tobiasz IKS LESZNO    POL 
11 JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
12 SMUDA Jakub IKS LESZNO    POL 
13 KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
14 GINDA Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
15 PŁASZCZEWSKI Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
16 DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
17 OLSZEWSKI Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
18T KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO    POL 
18T TOMECZEK Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
20 KOTEK Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
21 WINKHOF Filip IKS LESZNO    POL 
22 GAJDA Arkadiusz IKS LESZNO    POL 
23 WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO    POL 
24 BOŁDZIŁO Igor KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
25 SUROWIAK Teodot AZS AWF WARSZAWA    POL 
26 KOWALSKI Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
27 MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
28 RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO    POL 
29 FRĄCEK Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL 
30 ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
31 KONICZEK Kacper AZS AWF WARSZAWA    POL 
32 WIECZOREK Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
33 ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO    POL 
34 FOGT Jakub POLONIA 1912 LESZNO    POL 
35T MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO    POL 
35T ŁOKAJ Jędrzej AZS AWF WARSZAWA    POL 
37 GACZYŃSKI Jan TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
38 SKORUPA Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
39 FINFANDO Wiktor AZS AWF WARSZAWA    POL