Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj Status
1 ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
2 WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
3 DANIEWSKA Michalina AZS AWF WARSZAWA    POL 
4 LACHMAN Antonina 10  AZS AWF POZNAŃ    POL 
5 JABŁONOWSKA Kaja 13  MKS KUSY SZCZECIN    POL 
6 WIERZCHOWSKA Barbara 14  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
7 MURAWSKA Karolina 18  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
8 GRACZYK Julia 19  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
9 WASILCZUK Karolina 20  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
10 LISZKA Aleksandra 21  AZS AWF POZNAŃ    POL 
11 OLSZEWSKA Amelia 23  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
12 BESSMAN Julia 26  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
13 SZEMPLIŃSKA Natalia 27  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
14 NOWAKOWSKA Aleksandra 29  AZS AWF POZNAŃ    POL 
15 KRĘC Emilia 30  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
16 ZACHAREWICZ Ewa 31  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
17 KOLIBABKA Julia 33  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
18 JERZ Lena 35  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
19 KULPACZYŃSKA Oliwia 36  UKS ATENA GDAŃSK    POL 
20 WOŹNIAK Natalia 37  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
21 KLUSZCZYŃSKA Sandra 38  D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL 
22 KOWALSKA Oliwia 44  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
23 WIERZCHOWSKA Adrianna 47  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
24 ZIOBROWSKA Natalia 49  WROCŁAWIANIE.    POL 
25 BARTOL Antonina 51  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
26 BRZEZIŃSKA Zofia 54  KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
27 MIĘTKA Gabriela 57  POLONIA 1912 LESZNO    POL 
28 TRACZ Weronika 58  WROCŁAWIANIE.    POL 
29 SROKA Aleksandra 59  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
30 WYTYK Dominika 60  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
31 WANAKS Aurelia 61  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
32 URBAN Maja 64  WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL 
33 ROMPCZYK Sara   UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
34 BINKO Aleksandra   WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL 
35 JASZCZOŁT Nadia   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
36 PŁAZA Zofia   D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL 
37 KOWALSKA Luiza   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
38 OLSZÓWKA Jagoda   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
39 WIŚNIEWSKA Julia   AZS AWF WARSZAWA    POL 
40 SKOCZYLAS Weronika   AZS AWF WARSZAWA    POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BESSMAN Julia
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
1 D1 V5 V5 V5 D0 V5 4 0,67 21 14 +7
SZEMPLIŃSKA Natalia
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
2 V5 V5 V5 V5 D1 V5 5 0,83 26 10 +16
BARTOL Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 D0 D2 V5 V5 D0 D4 2 0,33 16 21 -5
ZIOBROWSKA Natalia
WROCŁAWIANIE. / POL
4 D4 D2 D0 D1 D1 D1 0 0,00 9 30 -21
OLSZÓWKA Jagoda
UKS MDK-5 BYDGOSZCZ / POL
5 D0 D0 D1 V5 D2 D1 1 0,17 9 26 -17
ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 4 +26
PŁAZA Zofia
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
7 D0 D0 V5 V5 V5 D0 3 0,50 15 21 -6

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WIERZCHOWSKA Adrianna
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
1 D2 D2 D3 D1 D0 V5 1 0,17 13 28 -15
KRĘC Emilia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
2 V5 D4 V5 D0 D3 V5 3 0,50 22 22 0
BRZEZIŃSKA Zofia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
3 V5 V5 V5 D2 D1 V5 4 0,67 23 21 +2
JASZCZOŁT Nadia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
4 V5 D4 D2 D0 D1 V5 2 0,33 17 27 -10
WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1,00 30 5 +25
OLSZEWSKA Amelia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
6 V5 V5 V5 V5 D1 V5 5 0,83 26 13 +13
WIŚNIEWSKA Julia
AZS AWF WARSZAWA / POL
7 D3 D1 D3 D4 D1 D3 0 0,00 15 30 -15

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ZACHAREWICZ Ewa
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
1 D3 D3 V5 D3 V5 V5 3 0,50 24 18 +6
DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 V5 V5 V5 V2 V4 V5 6 1,00 26 9 +17
MIĘTKA Gabriela
POLONIA 1912 LESZNO / POL
3 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0,83 28 22 +6
KOWALSKA Oliwia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
4 D1 D2 D4 V5 D4 V5 2 0,33 21 23 -2
BINKO Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW. / POL
5 V5 D0 D4 D1 D3 V5 2 0,33 18 21 -3
LISZKA Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 D0 D1 D3 V5 V5 V5 3 0,50 19 21 -2
SROKA Aleksandra
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
7 D2 D0 D3 D2 D1 D0 0 0,00 8 30 -22

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KLUSZCZYŃSKA Sandra
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
1 V5 D2 V5 V5 D1 D1 3 0,50 19 20 -1
TRACZ Weronika
WROCŁAWIANIE. / POL
2 D3 D3 D4 V5 D0 D1 1 0,17 16 28 -12
KOLIBABKA Julia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
3 V5 V5 V5 V5 D0 V5 5 0,83 25 14 +11
KOWALSKA Luiza
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
4 D1 V5 D2 V5 D0 D4 2 0,33 17 24 -7
ROMPCZYK Sara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
5 D1 D3 D0 D0 D0 D0 0 0,00 4 30 -26
LACHMAN Antonina
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 V5 V5 V5 V5 V5 D1 5 0,83 26 6 +20
WASILCZUK Karolina
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
7 V5 V5 D2 V5 V5 V5 5 0,83 27 12 +15

Grupa nr5
Na planszy 8  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GRACZYK Julia
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
1 D4 D3 V5 V5 D3 2 0,40 20 19 +1
JERZ Lena
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 12 +13
JABŁONOWSKA Kaja
MKS KUSY SZCZECIN / POL
3 V5 D2 V5 V5 D3 3 0,60 20 16 +4
URBAN Maja
WKS KOLEJARZ WROCŁAW. / POL
4 D0 D1 D0 D3 D1 0 0,00 5 25 -20
SKOCZYLAS Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 D4 D3 D3 V5 V5 2 0,40 20 21 -1
NOWAKOWSKA Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
6 V5 D2 V5 V5 D3 3 0,60 20 17 +3

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WANAKS Aurelia
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
1 D3 D1 D4 D1 D0 0 0,00 9 24 -15
WYTYK Dominika
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
2 V4 D1 D3 D1 D4 1 0,20 13 23 -10
WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
3 V5 V5 V5 V5 V4 5 1,00 24 9 +15
WOŹNIAK Natalia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
4 V5 V5 D1 D3 V3 3 0,60 17 19 -2
KULPACZYŃSKA Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
5 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 14 +9
MURAWSKA Karolina
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
6 V5 V5 D3 D2 D4 2 0,40 19 16 +3

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub okręg Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  1,00  30  +26  Zakwalifikowany (a)
2 WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL  1,00  30  +25  Zakwalifikowany (a)
3 DANIEWSKA Michalina AZS AWF WARSZAWA    POL  1,00  26  +17  Zakwalifikowany (a)
4 WIERZCHOWSKA Barbara 14  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  1,00  24  +15  Zakwalifikowany (a)
5 JERZ Lena 35  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  1,00  25  12  +13  Zakwalifikowany (a)
6 LACHMAN Antonina 10  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,83  26  +20  Zakwalifikowany (a)
7 SZEMPLIŃSKA Natalia 27  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  0,83  26  10  +16  Zakwalifikowany (a)
8 WASILCZUK Karolina 20  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL  0,83  27  12  +15  Zakwalifikowany (a)
9 OLSZEWSKA Amelia 23  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,83  26  13  +13  Zakwalifikowany (a)
10 KOLIBABKA Julia 33  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,83  25  14  +11  Zakwalifikowany (a)
11 MIĘTKA Gabriela 57  POLONIA 1912 LESZNO    POL  0,83  28  22  +6  Zakwalifikowany (a)
12 KULPACZYŃSKA Oliwia 36  UKS ATENA GDAŃSK    POL  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
13 BESSMAN Julia 26  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,67  21  14  +7  Zakwalifikowany (a)
14 BRZEZIŃSKA Zofia 54  KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL  0,67  23  21  +2  Zakwalifikowany (a)
15 JABŁONOWSKA Kaja 13  MKS KUSY SZCZECIN    POL  0,60  20  16  +4  Zakwalifikowany (a)
16 NOWAKOWSKA Aleksandra 29  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,60  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
17 WOŹNIAK Natalia 37  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,60  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
18 ZACHAREWICZ Ewa 31  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,50  24  18  +6  Zakwalifikowany (a)
19 KRĘC Emilia 30  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,50  22  22  Zakwalifikowany (a)
20 KLUSZCZYŃSKA Sandra 38  D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL  0,50  19  20  -1  Zakwalifikowany (a)
21 LISZKA Aleksandra 21  AZS AWF POZNAŃ    POL  0,50  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
22 PŁAZA Zofia   D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL  0,50  15  21  -6  Zakwalifikowany (a)
23 MURAWSKA Karolina 18  KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL  0,40  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
24 GRACZYK Julia 19  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,40  20  19  +1  Zakwalifikowany (a)
25 SKOCZYLAS Weronika   AZS AWF WARSZAWA    POL  0,40  20  21  -1  Zakwalifikowany (a)
26 KOWALSKA Oliwia 44  TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,33  21  23  -2  Zakwalifikowany (a)
27 BINKO Aleksandra   WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL  0,33  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
28 BARTOL Antonina 51  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,33  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
29 KOWALSKA Luiza   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,33  17  24  -7  Zakwalifikowany (a)
30 JASZCZOŁT Nadia   TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL  0,33  17  27  -10  Zakwalifikowany (a)
31 WYTYK Dominika 60  FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL  0,20  13  23  -10  Zakwalifikowany (a)
32 TRACZ Weronika 58  WROCŁAWIANIE.    POL  0,17  16  28  -12  Zakwalifikowany (a)
33 WIERZCHOWSKA Adrianna 47  UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  0,17  13  28  -15  Wyeliminowany (a)
34 OLSZÓWKA Jagoda   UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL  0,17  26  -17  Wyeliminowany (a)
35 WIŚNIEWSKA Julia   AZS AWF WARSZAWA    POL  0,00  15  30  -15  Wyeliminowany (a)
36 WANAKS Aurelia 61  UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL  0,00  24  -15  Wyeliminowany (a)
37 URBAN Maja 64  WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL  0,00  25  -20  Wyeliminowany (a)
38 ZIOBROWSKA Natalia 49  WROCŁAWIANIE.    POL  0,00  30  -21  Wyeliminowany (a)
39 SROKA Aleksandra 59  WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL  0,00  30  -22  Wyeliminowany (a)
40 ROMPCZYK Sara   UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL  0,00  30  -26  Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  (1) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(32) TRACZ Weronika
WROCŁAWIANIE. / POL
 
15 - 8 
    (1) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(17) WOŹNIAK Natalia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 4 
  (16) NOWAKOWSKA Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(16) NOWAKOWSKA Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 6   
    (1) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(9) OLSZEWSKA Amelia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
  15 - 8 
  (9) OLSZEWSKA Amelia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
   
(24) GRACZYK Julia
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
15 - 2     
    (8) OLSZEWSKA Amelia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
 
(25) SKOCZYLAS Weronika
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 8   
  (8) WASILCZUK Karolina
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
 
(8) WASILCZUK Karolina
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA / POL
 
15 - 3   
    (1) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(5) JERZ Lena
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
  15 - 8 
  (5) JERZ Lena
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
   
(28) BARTOL Antonina
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 9     
    (5) JERZ Lena
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
   
(21) LISZKA Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
  15 - 3     
  (12) KULPACZYŃSKA Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
     
(12) KULPACZYŃSKA Oliwia
UKS ATENA GDAŃSK / POL
 
15 - 10       
    (4) JERZ Lena
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
 
(13) BESSMAN Julia
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 12   
  (13) KLUSZCZYŃSKA Sandra
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
 
   
(20) KLUSZCZYŃSKA Sandra
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
 
15 - 10     
    (4) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
 
(29) KOWALSKA Luiza
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
  15 - 1   
  (4) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
 
(4) WIERZCHOWSKA Barbara
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
15 - 2   
    (1) ŻURAWSKA Karolina
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
(3) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 8 
  (3) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(30) JASZCZOŁT Nadia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 8     
    (3) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(19) KRĘC Emilia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
  15 - 7     
  (14) BRZEZIŃSKA Zofia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
     
(14) BRZEZIŃSKA Zofia
KU AZS-UAM POZNAŃ. / POL
 
15 - 12       
    (3) DANIEWSKA Michalina
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(11) MIĘTKA Gabriela
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
  15 - 13     
  (11) MIĘTKA Gabriela
POLONIA 1912 LESZNO / POL
 
       
(22) PŁAZA Zofia
D' ARTAGNAN URSYNÓW / POL
 
15 - 8         
    (6) LACHMAN Antonina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
     
(27) BINKO Aleksandra
WKS KOLEJARZ WROCŁAW. / POL
 
  15 - 2       
  (6) LACHMAN Antonina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
     
(6) LACHMAN Antonina
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 5       
    (2) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(7) SZEMPLIŃSKA Natalia
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
  15 - 11   
  (7) SZEMPLIŃSKA Natalia
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
   
(26) KOWALSKA Oliwia
TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU / POL
 
15 - 8     
    (7) SZEMPLIŃSKA Natalia
UKS DE LA SALLE GDAŃSK / POL
 
   
(23) MURAWSKA Karolina
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
  15 - 14     
  (10) MURAWSKA Karolina
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
     
(10) KOLIBABKA Julia
WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. / POL
 
15 - 7       
    (2) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(15) JABŁONOWSKA Kaja
MKS KUSY SZCZECIN / POL
 
  15 - 8   
  (15) JABŁONOWSKA Kaja
MKS KUSY SZCZECIN / POL
 
   
(18) ZACHAREWICZ Ewa
KS AZS AWFIS GDAŃSK. / POL
 
15 - 9     
    (2) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(31) WYTYK Dominika
FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. / POL
 
  15 - 8   
  (2) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
 
(2) WIECZOREK Aleksandra
AZS AWF POZNAŃ / POL
 
15 - 5   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:11
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub okręg Kraj
1 ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
2 WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
3T DANIEWSKA Michalina AZS AWF WARSZAWA    POL 
3T JERZ Lena UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
5 WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
6 LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ    POL 
7 SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
8 OLSZEWSKA Amelia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
9 WASILCZUK Karolina UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
10 MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO    POL 
11 KULPACZYŃSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK    POL 
12 BRZEZIŃSKA Zofia KU AZS-UAM POZNAŃ.    POL 
13 JABŁONOWSKA Kaja MKS KUSY SZCZECIN    POL 
14 NOWAKOWSKA Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
15 KLUSZCZYŃSKA Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL 
16 MURAWSKA Karolina KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
17 KOLIBABKA Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
18 BESSMAN Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
19 WOŹNIAK Natalia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
20 ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK.    POL 
21 KRĘC Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
22 LISZKA Aleksandra AZS AWF POZNAŃ    POL 
23 PŁAZA Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW    POL 
24 GRACZYK Julia FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
25 SKOCZYLAS Weronika AZS AWF WARSZAWA    POL 
26 KOWALSKA Oliwia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
27 BINKO Aleksandra WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL 
28 BARTOL Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
29 KOWALSKA Luiza TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
30 JASZCZOŁT Nadia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU    POL 
31 WYTYK Dominika FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU.    POL 
32 TRACZ Weronika WROCŁAWIANIE.    POL 
33 WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL 
34 OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ    POL 
35 WIŚNIEWSKA Julia AZS AWF WARSZAWA    POL 
36 WANAKS Aurelia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA    POL 
37 URBAN Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW.    POL 
38 ZIOBROWSKA Natalia WROCŁAWIANIE.    POL 
39 SROKA Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ.    POL 
40 ROMPCZYK Sara UKS DE LA SALLE GDAŃSK    POL