Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj Status
1 PILARSKA a, Barbara (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
2 MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a) LEON PAUL EPEE   
3 KOWALSKA a, Milena (a) UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
4 MALAMUD a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS 
5 MARKOWSKA a, Alesandra (a) WROCŁAW  POL 
6 BERNER, Tetiana "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR 
7 ADAMOWSKA a, Ewa NAUKA SZERMIERKI  POL 
8 CALDERON BROWN a, Karina (a) WARSZAWA  POL 
9 VYTAUTE a, VALAITYTE (a) "FLOTRET", LITWA  LTU 
10 PROWIŃSKA a, Paulina (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
11 BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  POL 
12 JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
13 WASILCZUK a, Beata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
14 SPIRINA a, Ekaterina (a) EGALITE, BIAŁORUŚ  BLR 
15 KULIKOVA, Olga   RUS 
16 JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a) AZS AWF WROCŁAW  POL 
17 ILYASHEVA a, Iryna (a) "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR 
18 CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a) KSZ WARSZAWIANKA  POL 
19 KULMA a, Małgorzata (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
20 ZOZULIA a, Alona (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR 
21 GUNES a, Tugba (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
22 DOWNAR a, Małgorzata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
23 MALOFEEVA a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS 
24 AUDRONE a, FITKEVICIENE FLORET  LTU 
25 WITEK, Teresa   POL 
26 IGARIENE a, ASTA (a) FLORET  LTU 
27 KALINOWSKA a, Ula (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
28 BIAŁEK, Weronika   POL 
29 KHILKO a, Elizaveta (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR 
30 MALINOWSKA a, Marta (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
31 PANCHENKO, Anastazja   UKR 
32 BOROWSKA a, Aleksandra (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
33 MIKUCKA a, Agata (a) WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
VYTAUTE a, VALAITYTE (a)
"FLOTRET", LITWA / LTU
1 D4 D2 D2 D4 V5 V5 V5 3 0,43 27 31 -4
ILYASHEVA a, Iryna (a)
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
2 V5 V5 D4 D1 D4 D1 D2 2 0,29 22 32 -10
MALINOWSKA a, Marta (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
3 V5 D3 D1 D2 D0 V5 D0 2 0,29 16 30 -14
MALOFEEVA a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
4 V5 V5 V5 D3 D4 V5 D1 4 0,57 28 26 +2
CALDERON BROWN a, Karina (a)
WARSZAWA / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 7 1,00 35 20 +15
WITEK, Teresa
POL
6 D4 V5 V5 V5 D3 D4 D3 3 0,43 29 28 +1
JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a)
AZS AWF WROCŁAW / POL
7 D4 V5 D3 D4 D3 V5 D1 2 0,29 25 30 -5
PILARSKA a, Barbara (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
8 D3 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0,71 32 17 +15

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a)
LEON PAUL EPEE
1 D3 D3 D2 V5 V5 D3 V5 3 0,43 26 30 -4
KALINOWSKA a, Ula (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
2 V5 V5 V5 D4 D3 V5 V5 5 0,71 32 20 +12
ADAMOWSKA a, Ewa
NAUKA SZERMIERKI / POL
3 V5 D0 D2 D4 D0 D4 D1 1 0,14 16 33 -17
PROWIŃSKA a, Paulina (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D1 V5 D4 D3 V5 V5 4 0,57 28 25 +3
KULIKOVA, Olga
RUS
5 D3 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0,71 32 29 +3
AUDRONE a, FITKEVICIENE
FLORET / LTU
6 D4 V5 V5 V5 D3 V5 D1 4 0,57 28 25 +3
CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
7 V5 D4 V5 D4 V5 D4 V5 4 0,57 32 26 +6
MIKUCKA a, Agata (a)
WARSZAWA / POL
8 D3 D2 V5 D2 D4 V5 D0 2 0,29 21 27 -6

Grupa nr3
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 7 8 9 V V/M TZ TO Ind
KULMA a, Małgorzata (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
1 D2 D4 D4 V5 D3 D2 D1 V5 2 0,25 26 37 -11
SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
2 V5 D2 V5 D4 V5 V5 V5 V5 6 0,75 36 25 +11
BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna
WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 D1 D3 V5 6 0,75 34 25 +9
DOWNAR a, Małgorzata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D0 D0 V5 D2 D1 D3 V5 3 0,38 21 35 -14
BERNER, Tetiana
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
5 D3 V5 D4 D4 D4 D1 D1 D3 1 0,13 25 39 -14
KHILKO a, Elizaveta (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
6 V5 D4 D2 V5 V5 D0 D3 V5 4 0,50 29 32 -3
IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
7 V5 D4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 7 0,88 39 15 +24
KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
8 V5 D2 V5 V5 V5 V5 D4 V5 6 0,75 36 25 +11
BOROWSKA a, Aleksandra (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
9 D4 D3 D3 D2 V5 D3 D1 D4 1 0,13 25 38 -13

Grupa nr4
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
MARKOWSKA a, Alesandra (a)
WROCŁAW / POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 7 1,00 35 15 +20
GUNES a, Tugba (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
2 D4 D0 D3 V5 D4 D3 V5 2 0,29 24 32 -8
JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
3 D1 V5 V5 D1 V5 V5 V5 5 0,71 27 25 +2
PANCHENKO, Anastazja
UKR
4 D2 V5 D4 D2 V5 D1 D4 2 0,29 23 31 -8
WASILCZUK a, Beata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
5 D4 D3 V5 V5 V5 V5 D3 4 0,57 30 25 +5
ZOZULIA a, Alona (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
6 D2 V5 D4 D3 D3 V5 D4 2 0,29 26 33 -7
MALAMUD a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
7 D1 V5 D4 V5 D4 D4 D2 2 0,29 25 29 -4
BIAŁEK, Weronika
POL
8 D1 D4 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,57 28 28 0

Runda nr 2 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 MARKOWSKA a, Alesandra (a) WROCŁAW  POL  1,00  35  15  +20  Zakwalifikowany (a)
2 CALDERON BROWN a, Karina (a) WARSZAWA  POL  1,00  35  20  +15  Zakwalifikowany (a)
3 IGARIENE a, ASTA (a) FLORET  LTU  0,88  39  15  +24  Zakwalifikowany (a)
4T SPIRINA a, Ekaterina (a) EGALITE, BIAŁORUŚ  BLR  0,75  36  25  +11  Zakwalifikowany (a)
4T KOWALSKA a, Milena (a) UKS 46 ŁÓDŹ  POL  0,75  36  25  +11  Zakwalifikowany (a)
6 BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  POL  0,75  34  25  +9  Zakwalifikowany (a)
7 PILARSKA a, Barbara (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,71  32  17  +15  Zakwalifikowany (a)
8 KALINOWSKA a, Ula (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,71  32  20  +12  Zakwalifikowany (a)
9 KULIKOVA, Olga   RUS  0,71  32  29  +3  Zakwalifikowany (a)
10 JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,71  27  25  +2  Zakwalifikowany (a)
11 CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a) KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,57  32  26  +6  Zakwalifikowany (a)
12 WASILCZUK a, Beata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,57  30  25  +5  Zakwalifikowany (a)
13T PROWIŃSKA a, Paulina (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,57  28  25  +3  Zakwalifikowany (a)
13T AUDRONE a, FITKEVICIENE FLORET  LTU  0,57  28  25  +3  Zakwalifikowany (a)
15 MALOFEEVA a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS  0,57  28  26  +2  Zakwalifikowany (a)
16 BIAŁEK, Weronika   POL  0,57  28  28  Zakwalifikowany (a)
17 KHILKO a, Elizaveta (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR  0,50  29  32  -3  Zakwalifikowany (a)
18 WITEK, Teresa   POL  0,43  29  28  +1  Zakwalifikowany (a)
19 VYTAUTE a, VALAITYTE (a) "FLOTRET", LITWA  LTU  0,43  27  31  -4  Zakwalifikowany (a)
20 MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a) LEON PAUL EPEE    0,43  26  30  -4  Zakwalifikowany (a)
21 DOWNAR a, Małgorzata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,38  21  35  -14  Zakwalifikowany (a)
22 MALAMUD a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS  0,29  25  29  -4  Zakwalifikowany (a)
23 JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a) AZS AWF WROCŁAW  POL  0,29  25  30  -5  Zakwalifikowany (a)
24 MIKUCKA a, Agata (a) WARSZAWA  POL  0,29  21  27  -6  Zakwalifikowany (a)
25 ZOZULIA a, Alona (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR  0,29  26  33  -7  Zakwalifikowany (a)
26 GUNES a, Tugba (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,29  24  32  -8  Zakwalifikowany (a)
27 PANCHENKO, Anastazja   UKR  0,29  23  31  -8  Zakwalifikowany (a)
28 ILYASHEVA a, Iryna (a) "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR  0,29  22  32  -10  Zakwalifikowany (a)
29 MALINOWSKA a, Marta (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,29  16  30  -14  Zakwalifikowany (a)
30 KULMA a, Małgorzata (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,25  26  37  -11  Zakwalifikowany (a)
31 ADAMOWSKA a, Ewa NAUKA SZERMIERKI  POL  0,14  16  33  -17  Zakwalifikowany (a)
32 BOROWSKA a, Aleksandra (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,13  25  38  -13  Zakwalifikowany (a)
33 BERNER, Tetiana "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR  0,13  25  39  -14  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 12
# 1 2 3 4 5 6 7 8 9 V V/M TZ TO Ind
KALINOWSKA a, Ula (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
1 V5 V5 V5 V5 D2 V5 V5 V5 7 0,88 37 22 +15
KHILKO a, Elizaveta (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
2 D2 V5 D3 V5 D4 D0 D2 V5 3 0,38 26 34 -8
BERNER, Tetiana
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
3 D4 D2 V5 D2 V5 D3 D3 D3 2 0,25 27 37 -10
MIKUCKA a, Agata (a)
WARSZAWA / POL
4 D2 V5 D3 D2 D2 D1 D2 D4 1 0,13 21 38 -17
BIAŁEK, Weronika
POL
5 D2 D4 V5 V5 D3 D2 V5 V5 4 0,50 31 31 0
KULIKOVA, Olga
RUS
6 V5 V5 D4 V5 V5 V5 V5 V5 7 0,88 39 21 +18
MARKOWSKA a, Alesandra (a)
WROCŁAW / POL
7 D2 V5 V5 V5 V5 D2 V5 V5 6 0,75 34 20 +14
ZOZULIA a, Alona (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
8 D2 V5 V5 V5 D4 D1 D1 V5 4 0,50 28 28 0
BOROWSKA a, Aleksandra (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
9 D3 D3 V5 V5 D3 D2 D3 D1 2 0,25 25 37 -12

Grupa nr2
Na planszy 13
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
ADAMOWSKA a, Ewa
NAUKA SZERMIERKI / POL
1 D0 V5 D0 D3 D0 D0 V5 2 0,29 13 28 -15
JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 D3 V5 6 0,86 33 14 +19
GUNES a, Tugba (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
3 D1 D2 D3 D2 D2 D3 V5 1 0,14 18 31 -13
JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a)
AZS AWF WROCŁAW / POL
4 V5 D0 V5 V5 D4 D3 V5 4 0,57 27 23 +4
MALOFEEVA a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
5 V5 D2 V5 D3 D4 D3 V5 3 0,43 27 26 +1
PILARSKA a, Barbara (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
6 V5 D4 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,71 31 18 +13
CALDERON BROWN a, Karina (a)
WARSZAWA / POL
7 V5 V5 V5 V5 V5 V3 V5 7 1,00 33 14 +19
WITEK, Teresa
POL
8 D2 D1 D1 D2 D1 D0 D0 0 0,00 7 35 -28

Grupa nr3
Na planszy 14
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
PANCHENKO, Anastazja
UKR
1 D1 D3 V5 D3 D1 V5 D1 2 0,29 19 31 -12
IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
2 V5 V5 V5 D3 D4 V5 V5 5 0,71 32 24 +8
AUDRONE a, FITKEVICIENE
FLORET / LTU
3 V5 D4 V5 V5 D4 V5 D4 4 0,57 32 21 +11
KULMA a, Małgorzata (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
4 D2 D2 D1 D4 D2 V5 V5 2 0,29 21 32 -11
CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
5 V5 V5 D0 V5 V5 V5 V5 6 0,86 30 26 +4
VYTAUTE a, VALAITYTE (a)
"FLOTRET", LITWA / LTU
6 V5 V5 V5 V5 D3 V5 V5 6 0,86 33 22 +11
MALAMUD a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
7 D4 D4 D2 D4 D4 D2 D2 0 0,00 22 35 -13
BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna
WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW / POL
8 V5 D3 V5 D3 D4 D4 V5 3 0,43 29 27 +2

Grupa nr4
Na planszy 15
# 1 2 3 4 5 6 7 8 V V/M TZ TO Ind
PROWIŃSKA a, Paulina (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
1 V5 D2 D3 V5 D4 D3 V5 3 0,43 27 31 -4
DOWNAR a, Małgorzata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
2 D4 D3 D0 D3 D3 D1 V1 1 0,14 15 30 -15
WASILCZUK a, Beata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
3 V5 V5 D4 V5 D4 V5 V5 5 0,71 33 22 +11
MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a)
LEON PAUL EPEE
4 V5 V5 V5 V5 D4 D2 V5 5 0,71 31 21 +10
ILYASHEVA a, Iryna (a)
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
5 D3 V5 D3 D3 D3 D0 V5 2 0,29 22 32 -10
SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 7 1,00 35 23 +12
KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
7 V5 V5 D2 V5 V5 D2 V5 5 0,71 29 16 +13
MALINOWSKA a, Marta (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
8 D4 D0 D2 D1 D4 D3 D0 0 0,00 14 31 -17

Runda nr 3 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 CALDERON BROWN a, Karina (a) WARSZAWA  POL  14  1,00  68  34  +34  Zakwalifikowany (a)
2 MARKOWSKA a, Alesandra (a) WROCŁAW  POL  13  0,87  69  35  +34  Zakwalifikowany (a)
3 SPIRINA a, Ekaterina (a) EGALITE, BIAŁORUŚ  BLR  13  0,87  71  48  +23  Zakwalifikowany (a)
4 IGARIENE a, ASTA (a) FLORET  LTU  12  0,80  71  39  +32  Zakwalifikowany (a)
5 KALINOWSKA a, Ula (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  12  0,80  69  42  +27  Zakwalifikowany (a)
6 KULIKOVA, Olga   RUS  12  0,80  71  50  +21  Zakwalifikowany (a)
7 JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  11  0,79  60  39  +21  Zakwalifikowany (a)
8 KOWALSKA a, Milena (a) UKS 46 ŁÓDŹ  POL  11  0,73  65  41  +24  Zakwalifikowany (a)
9 PILARSKA a, Barbara (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  10  0,71  63  35  +28  Zakwalifikowany (a)
10 CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a) KSZ WARSZAWIANKA  POL  10  0,71  62  52  +10  Zakwalifikowany (a)
11 WASILCZUK a, Beata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,64  63  47  +16  Zakwalifikowany (a)
12 VYTAUTE a, VALAITYTE (a) "FLOTRET", LITWA  LTU  0,64  60  53  +7  Zakwalifikowany (a)
13 BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  POL  0,60  63  52  +11  Zakwalifikowany (a)
14 AUDRONE a, FITKEVICIENE FLORET  LTU  0,57  60  46  +14  Zakwalifikowany (a)
15 MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a) LEON PAUL EPEE    0,57  57  51  +6  Zakwalifikowany (a)
16 BIAŁEK, Weronika   POL  0,53  59  59  Zakwalifikowany (a)
17 MALOFEEVA a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS  0,50  55  52  +3  Zakwalifikowany (a)
18 PROWIŃSKA a, Paulina (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,50  55  56  -1  Zakwalifikowany (a)
19 KHILKO a, Elizaveta (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR  0,44  55  66  -11  Zakwalifikowany (a)
20 JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a) AZS AWF WROCŁAW  POL  0,43  52  53  -1  Zakwalifikowany (a)
21 ZOZULIA a, Alona (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR  0,40  54  61  -7  Zakwalifikowany (a)
22 ILYASHEVA a, Iryna (a) "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR  0,29  44  64  -20  Zakwalifikowany (a)
23 PANCHENKO, Anastazja   UKR  0,29  42  62  -20  Zakwalifikowany (a)
24 KULMA a, Małgorzata (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,27  47  69  -22  Zakwalifikowany (a)
25 DOWNAR a, Małgorzata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL  0,27  36  65  -29  Zakwalifikowany (a)
26 GUNES a, Tugba (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,21  42  63  -21  Zakwalifikowany (a)
27 WITEK, Teresa   POL  0,21  36  63  -27  Zakwalifikowany (a)
28 ADAMOWSKA a, Ewa NAUKA SZERMIERKI  POL  0,21  29  61  -32  Zakwalifikowany (a)
29 MIKUCKA a, Agata (a) WARSZAWA  POL  0,20  42  65  -23  Zakwalifikowany (a)
30 BERNER, Tetiana "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR  0,19  52  76  -24  Zakwalifikowany (a)
31 BOROWSKA a, Aleksandra (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,19  50  75  -25  Zakwalifikowany (a)
32 MALAMUD a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS  0,14  47  64  -17  Zakwalifikowany (a)
33 MALINOWSKA a, Marta (a) NAUKA SZERMIERKI  POL  0,14  30  61  -31  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) CALDERON BROWN a, Karina (a)
WARSZAWA / POL
 
  (1) CALDERON BROWN a, Karina (a)
WARSZAWA / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) CALDERON BROWN a, Karina (a)
WARSZAWA / POL
 
(33) MALINOWSKA a, Marta (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
  15 - 7 
  (32) MALAMUD a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
 
 
(32) MALAMUD a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
 
15 - 13   
    (1) CALDERON BROWN a, Karina (a)
WARSZAWA / POL
 
(17) MALOFEEVA a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
 
  15 - 5 
  (17) MALOFEEVA a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
 
   
(48) -BYE-       
    (16) MALOFEEVA a, Olga (a)
FENCING LEAGUE, ROSJA / RUS
 
 
(49) -BYE-    15 - 12   
  (16) BIAŁEK, Weronika
POL
 
 
(16) BIAŁEK, Weronika
POL
 
   
    (1) KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
(9) PILARSKA a, Barbara (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 12 
  (9) PILARSKA a, Barbara (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) PILARSKA a, Barbara (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(41) -BYE-    15 - 13     
  (24) KULMA a, Małgorzata (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
     
(24) KULMA a, Małgorzata (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
       
    (8) KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
 
(25) DOWNAR a, Małgorzata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 12   
  (25) DOWNAR a, Małgorzata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(40) -BYE-       
    (8) KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
 
(57) -BYE-    15 - 10   
  (8) KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
 
(8) KOWALSKA a, Milena (a)
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
   
    (1) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
(5) KALINOWSKA a, Ula (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
  15 - 10 
  (5) KALINOWSKA a, Ula (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) KALINOWSKA a, Ula (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
   
(37) -BYE-    15 - 11     
  (28) ADAMOWSKA a, Ewa
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
     
(28) ADAMOWSKA a, Ewa
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
       
    (5) VYTAUTE a, VALAITYTE (a)
"FLOTRET", LITWA / LTU
 
   
(21) ZOZULIA a, Alona (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
 
  15 - 11     
  (21) ZOZULIA a, Alona (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
 
       
(44) -BYE-           
    (12) VYTAUTE a, VALAITYTE (a)
"FLOTRET", LITWA / LTU
 
     
(53) -BYE-    15 - 4       
  (12) VYTAUTE a, VALAITYTE (a)
"FLOTRET", LITWA / LTU
 
     
(12) VYTAUTE a, VALAITYTE (a)
"FLOTRET", LITWA / LTU
 
       
    (4) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
 
(13) BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna
WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
  15 - 7   
  (13) BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna
WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a)
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
   
(45) -BYE-    15 - 11     
  (20) JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a)
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
     
(20) JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a)
AZS AWF WROCŁAW / POL
 
       
    (4) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
 
(29) MIKUCKA a, Agata (a)
WARSZAWA / POL
 
  15 - 8   
  (29) MIKUCKA a, Agata (a)
WARSZAWA / POL
 
   
(36) -BYE-       
    (4) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
 
(61) -BYE-    15 - 7   
  (4) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
 
(4) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
   
    (1) IGARIENE a, ASTA (a)
FLORET / LTU
 
(3) SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
 
  15 - 9 
  (3) SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
 
   
(62) -BYE-       
    (3) SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
 
   
(35) -BYE-    15 - 6     
  (30) BERNER, Tetiana
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
 
     
(30) BERNER, Tetiana
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
 
       
    (3) SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
 
   
(19) KHILKO a, Elizaveta (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
 
  9 - 8     
  (19) KHILKO a, Elizaveta (a)
FENCING CLUB ARISTOCRAT / UKR
 
       
(46) -BYE-           
    (14) AUDRONE a, FITKEVICIENE
FLORET / LTU
 
     
(51) -BYE-    11 - 7       
  (14) AUDRONE a, FITKEVICIENE
FLORET / LTU
 
     
(14) AUDRONE a, FITKEVICIENE
FLORET / LTU
 
       
    (3) SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
 
   
(11) WASILCZUK a, Beata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 11     
  (11) WASILCZUK a, Beata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) WASILCZUK a, Beata (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
       
(43) -BYE-    11 - 8         
  (22) ILYASHEVA a, Iryna (a)
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
 
         
(22) ILYASHEVA a, Iryna (a)
"SZERMIERZ" KIJÓW / UKR
 
           
    (6) KULIKOVA, Olga
RUS
 
     
(27) WITEK, Teresa
POL
 
  15 - 13       
  (27) WITEK, Teresa
POL
 
       
(38) -BYE-           
    (6) KULIKOVA, Olga
RUS
 
     
(59) -BYE-    Przeciwnik nie stawił się       
  (6) KULIKOVA, Olga
RUS
 
     
(6) KULIKOVA, Olga
RUS
 
       
    (2) SPIRINA a, Ekaterina (a)
EGALITE, BIAŁORUŚ / BLR
 
 
(7) JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
  15 - 12   
  (7) JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
   
(39) -BYE-    15 - 8     
  (26) GUNES a, Tugba (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
     
(26) GUNES a, Tugba (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
       
    (7) CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(23) PANCHENKO, Anastazja
UKR
 
  15 - 10     
  (23) PANCHENKO, Anastazja
UKR
 
       
(42) -BYE-           
    (10) CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(55) -BYE-    15 - 11       
  (10) CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(10) CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
    (2) CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a)
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(15) MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a)
LEON PAUL EPEE
 
  15 - 12   
  (15) MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a)
LEON PAUL EPEE
 
   
(50) -BYE-       
    (15) MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a)
LEON PAUL EPEE
 
   
(47) -BYE-    15 - 10     
  (18) PROWIŃSKA a, Paulina (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(18) PROWIŃSKA a, Paulina (a)
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
       
    (2) MARKOWSKA a, Alesandra (a)
WROCŁAW / POL
 
 
(31) BOROWSKA a, Aleksandra (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
  15 - 11   
  (31) BOROWSKA a, Aleksandra (a)
NAUKA SZERMIERKI / POL
 
   
(34) -BYE-       
    (2) MARKOWSKA a, Alesandra (a)
WROCŁAW / POL
 
 
(63) -BYE-    15 - 3   
  (2) MARKOWSKA a, Alesandra (a)
WROCŁAW / POL
 
 
(2) MARKOWSKA a, Alesandra (a)
WROCŁAW / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:32
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 IGARIENE a, ASTA (a) FLORET  LTU 
2 SPIRINA a, Ekaterina (a) EGALITE, BIAŁORUŚ  BLR 
3T CZERWIŃSKA a, Małgorzata (a) KSZ WARSZAWIANKA  POL 
3T KOWALSKA a, Milena (a) UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
5 CALDERON BROWN a, Karina (a) WARSZAWA  POL 
6 MARKOWSKA a, Alesandra (a) WROCŁAW  POL 
7 KULIKOVA, Olga   RUS 
8 VYTAUTE a, VALAITYTE (a) "FLOTRET", LITWA  LTU 
9 KALINOWSKA a, Ula (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
10 JAWORSKA-ROGUSKA a, Anna (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
11 PILARSKA a, Barbara (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
12 WASILCZUK a, Beata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
13 AUDRONE a, FITKEVICIENE FLORET  LTU 
14 MACIEJEC-BISKUP a, Laura (a) LEON PAUL EPEE   
15 MALOFEEVA a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS 
16 JAŚKIEWICZ a, Agnieszka (a) AZS AWF WROCŁAW  POL 
17 BARTOSZKIEWICZ, Katarzyna WKSZ KOLEJARZ WROCŁAW  POL 
18 BIAŁEK, Weronika   POL 
19 PROWIŃSKA a, Paulina (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
20 KHILKO a, Elizaveta (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR 
21 ZOZULIA a, Alona (a) FENCING CLUB ARISTOCRAT  UKR 
22 ILYASHEVA a, Iryna (a) "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR 
23 PANCHENKO, Anastazja   UKR 
24 KULMA a, Małgorzata (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
25 DOWNAR a, Małgorzata (a) IKS AWF WARSZAWA  POL 
26 GUNES a, Tugba (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
27 WITEK, Teresa   POL 
28 ADAMOWSKA a, Ewa NAUKA SZERMIERKI  POL 
29 MIKUCKA a, Agata (a) WARSZAWA  POL 
30 BERNER, Tetiana "SZERMIERZ" KIJÓW  UKR 
31 BOROWSKA a, Aleksandra (a) NAUKA SZERMIERKI  POL 
32 MALAMUD a, Olga (a) FENCING LEAGUE, ROSJA  RUS 
33 MALINOWSKA a, Marta (a) NAUKA SZERMIERKI  POL