Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 ŁĘSKI, Jacek PKSZERM WARSZAWA  POL 
2 WĄSIK, Tadeusz PKSZERM WARSZAWA  POL 
3 ADAMCZYK, Mikołaj KS SZPADA WADOWICE  POL 
4 KROCHMALSKI, Filip 10  PKSZERM WARSZAWA  POL 
5 KRASNOWSKI, Wojciech 11  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
6 MADEJ, Mikołaj 16  MKS GRYF MIELEC  POL 
7 ZALEWSKI, Jan 25  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
8 SZAJNER, Maciej 27  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
9 SKÓRA, Hubert 28  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
10 LACHOWSKI, Tymon 32  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
11 DANIEWSKI, Karol 39  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
12 SKOCZEK, Mateusz 49  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
13 HAJDUK, Szymon 62  KS SZPADA WADOWICE  POL 
14 DROBCZYK, Franciszek 67  PIAST GLIWICE  POL 
15 GRABOWSKI, Franciszek 73  PKSZERM WARSZAWA  POL 
16 TERLECKI, Szymon 81  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
17 NIEDZIELA, Karol 96  KS SZPADA WADOWICE  POL 
18 MARASZEK, Mateusz 97  PKSZERM WARSZAWA  POL 
19 ROSIŃSKI, Oliwier   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
20 WŁODARCZYK, Piotr   KS SZPADA WADOWICE  POL 
21 KRYSZTOSIAK, Maks   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
22 KRIAUČIŪNAS, Mantas   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
23 RAUKTYS, Rytis   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
24 PRIMA CERAI, Samuel   IKS AWF WARSZAWA  POL 
25 MAZUR, Franciszek   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
26 ZAGÓRNY, Tomasz   IKS WARSZAWA  POL 
27 WOŁOSZKA, Kamil   IKS WARSZAWA  POL 
28 KUCHARSKI, Maciej   IKS WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZAJNER, Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V4 D3 V3 V2 D2 D1 3 0,50 15 14 +1
PRIMA CERAI, Samuel
IKS AWF WARSZAWA / POL
2 D1 V4 D2 D1 D0 D0 1 0,17 8 21 -13
NIEDZIELA, Karol
KS SZPADA WADOWICE / POL
3 V4 D3 D1 V4 D1 D0 2 0,33 13 21 -8
SKÓRA, Hubert
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 D2 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,67 19 14 +5
MAZUR, Franciszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
5 D1 V4 D2 V4 V4 D1 3 0,50 16 13 +3
ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
6 V4 V2 V4 D2 D1 V4 4 0,67 17 14 +3
DROBCZYK, Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
7 V2 V4 V4 D2 V4 D3 4 0,67 19 10 +9

Grupa nr2
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WĄSIK, Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
1 V4 V4 V4 V3 D0 D3 4 0,67 18 16 +2
TERLECKI, Szymon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 D1 V4 D3 D2 D3 D3 1 0,17 16 20 -4
ZAGÓRNY, Tomasz
IKS WARSZAWA / POL
3 D3 D0 D3 D1 D1 D2 0 0,00 10 24 -14
GRABOWSKI, Franciszek
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 D2 V4 V4 V3 D2 D3 3 0,50 18 19 -1
LACHOWSKI, Tymon
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
5 D2 V4 V4 D1 D3 V4 3 0,50 18 16 +2
WŁODARCZYK, Piotr
KS SZPADA WADOWICE / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 11 +13
ZALEWSKI, Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
7 V4 V4 V4 V4 D3 D2 4 0,67 21 19 +2

Grupa nr3
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ROSIŃSKI, Oliwier
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 D0 V3 D0 D0 V4 D2 2 0,33 9 19 -10
ADAMCZYK, Mikołaj
KS SZPADA WADOWICE / POL
2 V4 V4 D1 V4 V4 V4 5 0,83 21 12 +9
WOŁOSZKA, Kamil
IKS WARSZAWA / POL
3 D1 D0 D2 D2 D0 D3 0 0,00 8 20 -12
DANIEWSKI, Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 V4 V4 V4 V4 V3 D2 5 0,83 21 8 +13
MADEJ, Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
5 V4 D3 V4 D0 D1 V4 3 0,50 16 17 -1
RAUKTYS, Rytis
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
6 D3 D3 V1 D2 V4 D2 2 0,33 15 15 0
MARASZEK, Mateusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
7 V3 D2 V4 V3 D3 V3 4 0,67 18 17 +1

Grupa nr4
Na planszy 11
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SKOCZEK, Mateusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V4 V3 V2 D1 V3 D1 4 0,67 14 12 +2
KROCHMALSKI, Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
2 D2 V4 D3 D3 V4 V4 3 0,50 20 20 0
HAJDUK, Szymon
KS SZPADA WADOWICE / POL
3 D2 D3 D2 V3 V4 V4 3 0,50 18 14 +4
KRYSZTOSIAK, Maks
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 D0 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,67 17 15 +2
KRIAUČIŪNAS, Mantas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
5 V2 V4 D2 V4 D1 D1 3 0,50 14 14 0
KRASNOWSKI, Wojciech
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
6 D2 D3 D0 D3 V4 V4 2 0,33 16 18 -2
KUCHARSKI, Maciej
IKS WARSZAWA / POL
7 V4 D2 D1 D1 V2 D2 2 0,33 12 18 -6

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WŁODARCZYK, Piotr   KS SZPADA WADOWICE  POL  1,00  24  11  +13  Zakwalifikowany (a)
2 DANIEWSKI, Karol 39  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,83  21  +13  Zakwalifikowany (a)
3 ADAMCZYK, Mikołaj KS SZPADA WADOWICE  POL  0,83  21  12  +9  Zakwalifikowany (a)
4 DROBCZYK, Franciszek 67  PIAST GLIWICE  POL  0,67  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
5 SKÓRA, Hubert 28  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,67  19  14  +5  Zakwalifikowany (a)
6 ŁĘSKI, Jacek PKSZERM WARSZAWA  POL  0,67  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
7 ZALEWSKI, Jan 25  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,67  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
8 WĄSIK, Tadeusz PKSZERM WARSZAWA  POL  0,67  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
9 KRYSZTOSIAK, Maks   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,67  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
10 SKOCZEK, Mateusz 49  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,67  14  12  +2  Zakwalifikowany (a)
11 MARASZEK, Mateusz 97  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,67  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
12 HAJDUK, Szymon 62  KS SZPADA WADOWICE  POL  0,50  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
13 MAZUR, Franciszek   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,50  16  13  +3  Zakwalifikowany (a)
14 LACHOWSKI, Tymon 32  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,50  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
15 SZAJNER, Maciej 27  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,50  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
16 KROCHMALSKI, Filip 10  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,50  20  20  Zakwalifikowany (a)
17 KRIAUČIŪNAS, Mantas   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU  0,50  14  14  Zakwalifikowany (a)
18 GRABOWSKI, Franciszek 73  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,50  18  19  -1  Zakwalifikowany (a)
19 MADEJ, Mikołaj 16  MKS GRYF MIELEC  POL  0,50  16  17  -1  Zakwalifikowany (a)
20 RAUKTYS, Rytis   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU  0,33  15  15  Zakwalifikowany (a)
21 KRASNOWSKI, Wojciech 11  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,33  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
22 KUCHARSKI, Maciej   IKS WARSZAWA  POL  0,33  12  18  -6  Zakwalifikowany (a)
23 NIEDZIELA, Karol 96  KS SZPADA WADOWICE  POL  0,33  13  21  -8  Zakwalifikowany (a)
24 ROSIŃSKI, Oliwier   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,33  19  -10  Zakwalifikowany (a)
25 TERLECKI, Szymon 81  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,17  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
26 PRIMA CERAI, Samuel   IKS AWF WARSZAWA  POL  0,17  21  -13  Zakwalifikowany (a)
27 WOŁOSZKA, Kamil   IKS WARSZAWA  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
28 ZAGÓRNY, Tomasz   IKS WARSZAWA  POL  0,00  10  24  -14  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) WŁODARCZYK, Piotr
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
  (1) WŁODARCZYK, Piotr
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) WŁODARCZYK, Piotr
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
(17) KRIAUČIŪNAS, Mantas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
  8 - 7 
  (16) KROCHMALSKI, Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(16) KROCHMALSKI, Filip
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
8 - 5   
    (1) WĄSIK, Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(9) KRYSZTOSIAK, Maks
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 5 
  (9) KRYSZTOSIAK, Maks
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(24) ROSIŃSKI, Oliwier
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
8 - 1     
    (8) WĄSIK, Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(25) TERLECKI, Szymon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 3   
  (8) WĄSIK, Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(8) WĄSIK, Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
8 - 4   
    (1) WĄSIK, Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(5) SKÓRA, Hubert
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 0 
  (5) SKÓRA, Hubert
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(28) ZAGÓRNY, Tomasz
IKS WARSZAWA / POL
 
8 - 6     
    (5) KRASNOWSKI, Wojciech
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
   
(21) KRASNOWSKI, Wojciech
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  8 - 5     
  (12) KRASNOWSKI, Wojciech
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
     
(12) HAJDUK, Szymon
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
6 - 5       
    (4) DROBCZYK, Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(13) MAZUR, Franciszek
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  8 - 4   
  (13) RAUKTYS, Rytis
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
   
(20) RAUKTYS, Rytis
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
8 - 6     
    (4) DROBCZYK, Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(29) -BYE-    8 - 3   
  (4) DROBCZYK, Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(4) DROBCZYK, Franciszek
PIAST GLIWICE / POL
 
   
    (1) ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
(3) ADAMCZYK, Mikołaj
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
  8 - 2 
  (3) ADAMCZYK, Mikołaj
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
   
(30) -BYE-       
    (3) ADAMCZYK, Mikołaj
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
   
(19) MADEJ, Mikołaj
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  8 - 4     
  (14) LACHOWSKI, Tymon
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
     
(14) LACHOWSKI, Tymon
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
8 - 6       
    (3) ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(11) MARASZEK, Mateusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  8 - 6     
  (11) MARASZEK, Mateusz
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
       
(22) KUCHARSKI, Maciej
IKS WARSZAWA / POL
 
8 - 4         
    (6) ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(27) WOŁOSZKA, Kamil
IKS WARSZAWA / POL
 
  8 - 2       
  (6) ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(6) ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
8 - 4       
    (2) ŁĘSKI, Jacek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(7) ZALEWSKI, Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
  4 - 3   
  (7) ZALEWSKI, Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(26) PRIMA CERAI, Samuel
IKS AWF WARSZAWA / POL
 
8 - 3     
    (7) ZALEWSKI, Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
   
(23) NIEDZIELA, Karol
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
  8 - 2     
  (10) NIEDZIELA, Karol
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
     
(10) SKOCZEK, Mateusz
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
4 - 2       
    (2) ZALEWSKI, Jan
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
 
(15) SZAJNER, Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  8 - 6   
  (15) SZAJNER, Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(18) GRABOWSKI, Franciszek
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
6 - 3     
    (2) SZAJNER, Maciej
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(31) -BYE-    3 - 2   
  (2) DANIEWSKI, Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(2) DANIEWSKI, Karol
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:29
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 ŁĘSKI, Jacek PKSZERM WARSZAWA  POL 
2 WĄSIK, Tadeusz PKSZERM WARSZAWA  POL 
3T ZALEWSKI, Jan KS SZPADA WROCŁAW  POL 
3T DROBCZYK, Franciszek PIAST GLIWICE  POL 
5 WŁODARCZYK, Piotr KS SZPADA WADOWICE  POL 
6 ADAMCZYK, Mikołaj KS SZPADA WADOWICE  POL 
7 SZAJNER, Maciej KSZ WARSZAWIANKA  POL 
8 KRASNOWSKI, Wojciech STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
9 DANIEWSKI, Karol KSZ WARSZAWIANKA  POL 
10 SKÓRA, Hubert KSZ WARSZAWIANKA  POL 
11 KRYSZTOSIAK, Maks KSZ WARSZAWIANKA  POL 
12 MARASZEK, Mateusz PKSZERM WARSZAWA  POL 
13 LACHOWSKI, Tymon STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
14 KROCHMALSKI, Filip PKSZERM WARSZAWA  POL 
15 RAUKTYS, Rytis FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
16 NIEDZIELA, Karol KS SZPADA WADOWICE  POL 
17 SKOCZEK, Mateusz KSZ WARSZAWIANKA  POL 
18 HAJDUK, Szymon KS SZPADA WADOWICE  POL 
19 MAZUR, Franciszek STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
20 KRIAUČIŪNAS, Mantas FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
21 GRABOWSKI, Franciszek PKSZERM WARSZAWA  POL 
22 MADEJ, Mikołaj MKS GRYF MIELEC  POL 
23 KUCHARSKI, Maciej IKS WARSZAWA  POL 
24 ROSIŃSKI, Oliwier KSZ WARSZAWIANKA  POL 
25 TERLECKI, Szymon KSZ WARSZAWIANKA  POL 
26 PRIMA CERAI, Samuel IKS AWF WARSZAWA  POL 
27 WOŁOSZKA, Kamil IKS WARSZAWA  POL 
28 ZAGÓRNY, Tomasz IKS WARSZAWA  POL