Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SOCHA, Jan PKSZERM WARSZAWA  POL 
2 URBAN, Piotr MKS GRYF MIELEC  POL 
3 RADOSZ, Mikołaj 10  SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
4 CIEŚLIK, Jakub 12  PKSZERM WARSZAWA  POL 
5 CNOTALSKI, Przemysław 13  ZERWIKAPTUR KRAKÓW  POL 
6 URBAN, Paweł 18  MKS GRYF MIELEC  POL 
7 OGONOWSKI, Szymon 26  PKSZERM WARSZAWA  POL 
8 GŁOWACKI, Dominik 38  UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA  POL 
9 PAKUŁA, Jan 46  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
10 GORCZAŃSKI, Tymoteusz 47  AZS AWF KRAKÓW  POL 
11 MOREK, Kacper 48  KS SZPADA WADOWICE  POL 
12 MIGAS, Piotr 49  PIAST GLIWICE  POL 
13 ANIOŁKOWSKI, Michał 50  PKSZERM WARSZAWA  POL 
14 STOKŁOSA, Franciszek 52  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
15 NIEMIEC, Karol 64  UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
16 TARACHANOWICZ, Szymon 74  MKS GRYF MIELEC  POL 
17 PŁACZEK, Michał 76  SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
18 MIZERSKI, Albert 78  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
19 FILEK, Daniel 79  SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
20 NOSSARZEWSKI, Antoni   PKSZERM WARSZAWA  POL 
21 SURMA, Marcin   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
22 KRAUTER, Daniel   VMSC-GŠ  LTU 
23 LOZENKO, Makar   VMSC-GŠ  LTU 
24 KĘPCZYŃSKI, Szymon   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
25 SHAPOVALOV, Evgenij   VMSC-GŠ  LTU 
26 BERNAT, Julian   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
27 FILON, Demjan   VMSC-GŠ  LTU 
28 WAŁACH, Wiktor   RMKS RYBNIK  POL 
29 MASIULIS, Regimantas   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
30 MYKOLAITIS, Ugnius   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
31 RYNKEVIČ, Alan   VMSC-MUŠKIETININKAI  LTU 
32 BĄCZEK, Kacper   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
33 OLEJNICZAK, Dominik   IKS AWF WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GORCZAŃSKI, Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
1 V5 D4 D4 D1 D1 1 0,20 15 24 -9
MYKOLAITIS, Ugnius
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
2 D4 D2 D3 D4 D1 0 0,00 14 25 -11
SOCHA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 12 +13
MOREK, Kacper
KS SZPADA WADOWICE / POL
4 V5 V5 D1 V5 V5 4 0,80 21 17 +4
SURMA, Marcin
KSZ WARSZAWIANKA / POL
5 V5 V5 D3 D3 D4 2 0,40 20 20 0
KRAUTER, Daniel
VMSC-GŠ / LTU
6 V5 V5 D2 D2 V5 3 0,60 19 16 +3

Grupa nr2
Na planszy 2
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MIGAS, Piotr
PIAST GLIWICE / POL
1 D1 D4 D4 V5 V5 D2 2 0,33 21 25 -4
PAKUŁA, Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 V5 D2 V5 V5 D0 D4 3 0,50 21 21 0
MASIULIS, Regimantas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
3 V5 V5 D4 D4 V5 D4 3 0,50 27 25 +2
NOSSARZEWSKI, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 V5 D3 V5 V5 V5 D4 4 0,67 27 25 +2
RYNKEVIČ, Alan
VMSC-MUŠKIETININKAI / LTU
5 D3 D2 V5 D3 V5 V5 3 0,50 23 25 -2
FILEK, Daniel
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
6 D2 V5 D4 D4 D4 D2 1 0,17 21 25 -4
URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
7 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0,83 27 21 +6

Grupa nr3
Na planszy 3
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LOZENKO, Makar
VMSC-GŠ / LTU
1 V5 D0 D1 V5 V5 3 0,60 16 19 -3
OGONOWSKI, Szymon
PKSZERM WARSZAWA / POL
2 D4 D2 D2 D4 V5 1 0,20 17 21 -4
WAŁACH, Wiktor
RMKS RYBNIK / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1,00 25 10 +15
RADOSZ, Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
4 V5 V5 D3 V5 V5 4 0,80 23 14 +9
MIZERSKI, Albert
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
5 D1 V5 D2 D3 V5 2 0,40 16 21 -5
STOKŁOSA, Franciszek
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 D4 D1 D3 D3 D2 0 0,00 13 25 -12

Grupa nr4
Na planszy 4
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KĘPCZYŃSKI, Szymon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 D4 V5 D4 D2 V5 2 0,40 20 22 -2
GŁOWACKI, Dominik
UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA / POL
2 V5 V5 D4 V5 V5 4 0,80 24 14 +10
FILON, Demjan
VMSC-GŠ / LTU
3 D4 D1 D4 D4 V5 1 0,20 18 20 -2
NIEMIEC, Karol
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
4 V5 V5 V5 V5 D4 4 0,80 24 21 +3
CIEŚLIK, Jakub
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V5 D3 V5 D4 V5 3 0,60 22 18 +4
TARACHANOWICZ, Szymon
MKS GRYF MIELEC / POL
6 D3 D1 D0 V5 D2 1 0,20 11 24 -13

Grupa nr5
Na planszy 5
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
URBAN, Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
1 V5 D4 V5 V5 V5 4 0,80 24 15 +9
CNOTALSKI, Przemysław
ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL
2 D3 V5 V5 V5 V5 4 0,80 23 14 +9
ANIOŁKOWSKI, Michał
PKSZERM WARSZAWA / POL
3 V5 D4 V5 D3 V5 3 0,60 22 18 +4
PŁACZEK, Michał
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
4 D2 D2 D3 D3 D0 0 0,00 10 25 -15
BERNAT, Julian
KSZ WARSZAWIANKA / POL
5 D3 D3 V5 V5 V5 3 0,60 21 19 +2
SHAPOVALOV, Evgenij
VMSC-GŠ / LTU
6 D2 D0 D1 V5 D3 1 0,20 11 20 -9

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 WAŁACH, Wiktor   RMKS RYBNIK  POL  1,00  25  10  +15  Zakwalifikowany (a)
2 SOCHA, Jan PKSZERM WARSZAWA  POL  1,00  25  12  +13  Zakwalifikowany (a)
3 URBAN, Piotr MKS GRYF MIELEC  POL  0,83  27  21  +6  Zakwalifikowany (a)
4 GŁOWACKI, Dominik 38  UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA  POL  0,80  24  14  +10  Zakwalifikowany (a)
5 URBAN, Paweł 18  MKS GRYF MIELEC  POL  0,80  24  15  +9  Zakwalifikowany (a)
6T RADOSZ, Mikołaj 10  SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
6T CNOTALSKI, Przemysław 13  ZERWIKAPTUR KRAKÓW  POL  0,80  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
8 MOREK, Kacper 48  KS SZPADA WADOWICE  POL  0,80  21  17  +4  Zakwalifikowany (a)
9 NIEMIEC, Karol 64  UKS 46 ŁÓDŹ  POL  0,80  24  21  +3  Zakwalifikowany (a)
10 NOSSARZEWSKI, Antoni   PKSZERM WARSZAWA  POL  0,67  27  25  +2  Zakwalifikowany (a)
11T ANIOŁKOWSKI, Michał 50  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,60  22  18  +4  Zakwalifikowany (a)
11T CIEŚLIK, Jakub 12  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,60  22  18  +4  Zakwalifikowany (a)
13 KRAUTER, Daniel   VMSC-GŠ  LTU  0,60  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
14 BERNAT, Julian   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
15 LOZENKO, Makar   VMSC-GŠ  LTU  0,60  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
16 MASIULIS, Regimantas   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU  0,50  27  25  +2  Zakwalifikowany (a)
17 PAKUŁA, Jan 46  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,50  21  21  Zakwalifikowany (a)
18 RYNKEVIČ, Alan   VMSC-MUŠKIETININKAI  LTU  0,50  23  25  -2  Zakwalifikowany (a)
19 SURMA, Marcin   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,40  20  20  Zakwalifikowany (a)
20 KĘPCZYŃSKI, Szymon   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,40  20  22  -2  Zakwalifikowany (a)
21 MIZERSKI, Albert 78  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,40  16  21  -5  Zakwalifikowany (a)
22 MIGAS, Piotr 49  PIAST GLIWICE  POL  0,33  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
23 FILON, Demjan   VMSC-GŠ  LTU  0,20  18  20  -2  Zakwalifikowany (a)
24 OGONOWSKI, Szymon 26  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,20  17  21  -4  Zakwalifikowany (a)
25 GORCZAŃSKI, Tymoteusz 47  AZS AWF KRAKÓW  POL  0,20  15  24  -9  Zakwalifikowany (a)
26 SHAPOVALOV, Evgenij   VMSC-GŠ  LTU  0,20  11  20  -9  Zakwalifikowany (a)
27 TARACHANOWICZ, Szymon 74  MKS GRYF MIELEC  POL  0,20  11  24  -13  Zakwalifikowany (a)
28 FILEK, Daniel 79  SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL  0,17  21  25  -4  Zakwalifikowany (a)
29 MYKOLAITIS, Ugnius   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU  0,00  14  25  -11  Zakwalifikowany (a)
30 STOKŁOSA, Franciszek 52  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,00  13  25  -12  Zakwalifikowany (a)
31 PŁACZEK, Michał 76  SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL  0,00  10  25  -15  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) WAŁACH, Wiktor
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) WAŁACH, Wiktor
RMKS RYBNIK / POL
 
(32) -BYE-   
    (1) WAŁACH, Wiktor
RMKS RYBNIK / POL
 
(17) PAKUŁA, Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  15 - 5 
  (16) PAKUŁA, Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(16) MASIULIS, Regimantas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
15 - 8   
    (1) WAŁACH, Wiktor
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) NIEMIEC, Karol
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
  15 - 14 
  (9) OGONOWSKI, Szymon
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(24) OGONOWSKI, Szymon
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
15 - 7     
    (8) OGONOWSKI, Szymon
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(25) GORCZAŃSKI, Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  15 - 9   
  (8) GORCZAŃSKI, Tymoteusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
 
(8) MOREK, Kacper
KS SZPADA WADOWICE / POL
 
15 - 12   
    (1) URBAN, Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
(5) URBAN, Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  15 - 12 
  (5) URBAN, Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(28) FILEK, Daniel
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
15 - 11     
    (5) URBAN, Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(21) MIZERSKI, Albert
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  15 - 5     
  (12) ANIOŁKOWSKI, Michał
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(12) ANIOŁKOWSKI, Michał
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
15 - 11       
    (4) URBAN, Paweł
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(13) KRAUTER, Daniel
VMSC-GŠ / LTU
 
  15 - 11   
  (13) KRAUTER, Daniel
VMSC-GŠ / LTU
 
   
(20) KĘPCZYŃSKI, Szymon
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
15 - 12     
    (4) GŁOWACKI, Dominik
UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA / POL
 
 
(29) MYKOLAITIS, Ugnius
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
  15 - 7   
  (4) GŁOWACKI, Dominik
UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA / POL
 
 
(4) GŁOWACKI, Dominik
UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA / POL
 
15 - 9   
    (1) URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
(3) URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  15 - 10 
  (3) URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(30) STOKŁOSA, Franciszek
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
15 - 7     
    (3) URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(19) SURMA, Marcin
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  15 - 6     
  (14) BERNAT, Julian
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(14) BERNAT, Julian
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
15 - 10       
    (3) URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
   
(11) CIEŚLIK, Jakub
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  15 - 14     
  (11) CIEŚLIK, Jakub
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
       
(22) MIGAS, Piotr
PIAST GLIWICE / POL
 
15 - 7         
    (6) RADOSZ, Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
     
(27) TARACHANOWICZ, Szymon
MKS GRYF MIELEC / POL
 
  15 - 5       
  (6) RADOSZ, Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
     
(6) RADOSZ, Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
15 - 12       
    (2) URBAN, Piotr
MKS GRYF MIELEC / POL
 
 
(7) CNOTALSKI, Przemysław
ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL
 
  14 - 10   
  (7) CNOTALSKI, Przemysław
ZERWIKAPTUR KRAKÓW / POL
 
   
(26) SHAPOVALOV, Evgenij
VMSC-GŠ / LTU
 
15 - 8     
    (7) NOSSARZEWSKI, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(23) FILON, Demjan
VMSC-GŠ / LTU
 
  15 - 8     
  (10) NOSSARZEWSKI, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
     
(10) NOSSARZEWSKI, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
15 - 6       
    (2) SOCHA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(15) LOZENKO, Makar
VMSC-GŠ / LTU
 
  15 - 10   
  (15) RYNKEVIČ, Alan
VMSC-MUŠKIETININKAI / LTU
 
   
(18) RYNKEVIČ, Alan
VMSC-MUŠKIETININKAI / LTU
 
15 - 14     
    (2) SOCHA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(31) PŁACZEK, Michał
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
  15 - 13   
  (2) SOCHA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(2) SOCHA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
15 - 5   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 20:28
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 URBAN, Piotr MKS GRYF MIELEC  POL 
2 URBAN, Paweł MKS GRYF MIELEC  POL 
3T WAŁACH, Wiktor RMKS RYBNIK  POL 
3T SOCHA, Jan PKSZERM WARSZAWA  POL 
5 GŁOWACKI, Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA  POL 
6 RADOSZ, Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
7 NOSSARZEWSKI, Antoni PKSZERM WARSZAWA  POL 
8 OGONOWSKI, Szymon PKSZERM WARSZAWA  POL 
9 CNOTALSKI, Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW  POL 
10T ANIOŁKOWSKI, Michał PKSZERM WARSZAWA  POL 
10T CIEŚLIK, Jakub PKSZERM WARSZAWA  POL 
12 KRAUTER, Daniel VMSC-GŠ  LTU 
13 BERNAT, Julian KSZ WARSZAWIANKA  POL 
14 PAKUŁA, Jan KSZ WARSZAWIANKA  POL 
15 RYNKEVIČ, Alan VMSC-MUŠKIETININKAI  LTU 
16 GORCZAŃSKI, Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW  POL 
17 MOREK, Kacper KS SZPADA WADOWICE  POL 
18 NIEMIEC, Karol UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
19 LOZENKO, Makar VMSC-GŠ  LTU 
20 MASIULIS, Regimantas FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
21 SURMA, Marcin KSZ WARSZAWIANKA  POL 
22 KĘPCZYŃSKI, Szymon KSZ WARSZAWIANKA  POL 
23 MIZERSKI, Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
24 MIGAS, Piotr PIAST GLIWICE  POL 
25 FILON, Demjan VMSC-GŠ  LTU 
26 SHAPOVALOV, Evgenij VMSC-GŠ  LTU 
27 TARACHANOWICZ, Szymon MKS GRYF MIELEC  POL 
28 FILEK, Daniel SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
29 MYKOLAITIS, Ugnius FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
30 STOKŁOSA, Franciszek KSZ WARSZAWIANKA  POL 
31 PŁACZEK, Michał SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL