Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 KUREK, Jakub UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
2 SOCHA, Antoni 15  PKSZERM WARSZAWA  POL 
3 DZIURA, Stanisław 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
4 GLINKA, Jan 24  PKSZERM WARSZAWA  POL 
5 GIEDROJĆ, Jerzy 41  KS SZPADA WROCŁAW  POL 
6 MRÓZ, Michał 45  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 MADURA, Dawid 48  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
8 SOŁTYS, Kacper 55  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
9 KESHK, Nuri 76  KSZ WARSZAWIANKA  POL 
10 JACEWICZ, Tymoteusz 79  AKADEMIA SZERMIERKI W-WA  POL 
11 TYCZYŃSKI, Ignacy 92  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
12 BIENIEK, Maaksymilian   AZS AWF KRAKÓW  POL 
13 SZAŁACIŃSKI, Stanisław   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
14 GENDERKA, Adrian   WARTA ŚREM  POL 
15 BRZEZOWSKI, Jan   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
16 MEDIŠAUSKAS, Matas   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
17 SUDZILOVSKIS, Tomas   VMSC-GŠ  LTU 
18 WYSOTA, Dominik   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
19 BIĘDROWSKI, Mateusz   AZS AWF KRAKÓW  POL 
20 REMJASZ, Jeremi   PKSZERM WARSZAWA  POL 
21 GUSTA, Jan   UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
22 KROPACZ, Jakub   WARTA ŚREM  POL 
23 GIDZIŃSKI, Hubert   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
24 WESOŁOWSKI, Mikołaj   PIAST GLIWICE  POL 
25 LEWANDOWSKI, Wojciech   IKS WARSZAWA  POL 
26 IVASHKOV, Ilja   VMSC-GŠ  LTU 
27 GŁOGOWSKI, Miłosz   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
28 CHODAN, Bartosz   AZS AWF KRAKÓW  POL 
29 PUCHKOWSKIJ, Michail     BLR 
30 PRUCHNIK, Stanisław   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 6
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KUREK, Jakub
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
1 V4 V4 V4 D1 V4 4 0,80 17 5 +12
JACEWICZ, Tymoteusz
AKADEMIA SZERMIERKI W-WA / POL
2 D1 V4 V4 D0 V4 3 0,60 13 14 -1
TYCZYŃSKI, Ignacy
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
3 D0 D3 V4 D1 V4 2 0,40 12 16 -4
REMJASZ, Jeremi
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 D0 D1 D1 D0 V4 1 0,20 6 16 -10
PUCHKOWSKIJ, Michail
BLR
5 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 2 +18
BIĘDROWSKI, Mateusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
6 D0 D2 D3 D0 D0 0 0,00 5 20 -15

Grupa nr2
Na planszy 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KROPACZ, Jakub
WARTA ŚREM / POL
1 D1 V4 D1 D3 D2 1 0,20 11 19 -8
SOCHA, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
BIENIEK, Maaksymilian
AZS AWF KRAKÓW / POL
3 D3 D0 D3 D1 D2 0 0,00 9 20 -11
GUSTA, Jan
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
4 V4 D2 V4 D1 D1 2 0,40 12 16 -4
PRUCHNIK, Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
5 V4 D2 V4 V4 D3 3 0,60 17 13 +4
KESHK, Nuri
KSZ WARSZAWIANKA / POL
6 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 12 +6

Grupa nr3
Na planszy 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SOŁTYS, Kacper
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 D3 V4 V4 V4 D0 3 0,60 15 14 +1
IVASHKOV, Ilja
VMSC-GŠ / LTU
2 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 11 +9
GENDERKA, Adrian
WARTA ŚREM / POL
3 D2 D2 D2 V4 D0 1 0,20 10 17 -7
GIDZIŃSKI, Hubert
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
4 D2 D2 V4 V4 D1 2 0,40 13 15 -2
WYSOTA, Dominik
KSZ WARSZAWIANKA / POL
5 D2 D2 D1 D1 D2 0 0,00 8 20 -12
DZIURA, Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
6 V4 D2 V4 V4 V4 4 0,80 18 7 +11

Grupa nr4
Na planszy 9
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MADURA, Dawid
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V4 V4 V4 D2 V4 4 0,80 18 9 +9
WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
2 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 8 +10
SZAŁACIŃSKI, Stanisław
KSZ WARSZAWIANKA / POL
3 D2 D0 V4 D2 D2 1 0,20 10 17 -7
SUDZILOVSKIS, Tomas
VMSC-GŠ / LTU
4 D0 D1 D2 D1 D2 0 0,00 6 19 -13
GLINKA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V4 D3 V4 V4 V4 4 0,80 19 10 +9
CHODAN, Bartosz
AZS AWF KRAKÓW / POL
6 D1 D0 V3 V3 D1 2 0,40 8 16 -8

Grupa nr5
Na planszy 10
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MRÓZ, Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 11 +9
LEWANDOWSKI, Wojciech
IKS WARSZAWA / POL
2 D1 D3 V4 D3 D1 1 0,20 12 19 -7
GŁOGOWSKI, Miłosz
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
3 D3 V4 V4 D3 D1 2 0,40 15 18 -3
BRZEZOWSKI, Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
4 D3 D3 D3 D1 D1 0 0,00 11 20 -9
GIEDROJĆ, Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
5 D2 V4 V4 V4 D1 3 0,60 15 15 0
MEDIŠAUSKAS, Matas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
6 D2 V4 V4 V4 V4 4 0,80 18 8 +10

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 PUCHKOWSKIJ, Michail     BLR  1,00  20  +18  Zakwalifikowany (a)
2 SOCHA, Antoni 15  PKSZERM WARSZAWA  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
3T IVASHKOV, Ilja   VMSC-GŠ  LTU  1,00  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
3T MRÓZ, Michał 45  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  1,00  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
5 KUREK, Jakub UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,80  17  +12  Zakwalifikowany (a)
6 DZIURA, Stanisław 21  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  18  +11  Zakwalifikowany (a)
7T MEDIŠAUSKAS, Matas   FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU  0,80  18  +10  Zakwalifikowany (a)
7T WESOŁOWSKI, Mikołaj   PIAST GLIWICE  POL  0,80  18  +10  Zakwalifikowany (a)
9 GLINKA, Jan 24  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,80  19  10  +9  Zakwalifikowany (a)
10 MADURA, Dawid 48  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,80  18  +9  Zakwalifikowany (a)
11 KESHK, Nuri 76  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,80  18  12  +6  Zakwalifikowany (a)
12 PRUCHNIK, Stanisław   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,60  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
13 SOŁTYS, Kacper 55  KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,60  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
14 GIEDROJĆ, Jerzy 41  KS SZPADA WROCŁAW  POL  0,60  15  15  Zakwalifikowany (a)
15 JACEWICZ, Tymoteusz 79  AKADEMIA SZERMIERKI W-WA  POL  0,60  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
16 GIDZIŃSKI, Hubert   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,40  13  15  -2  Zakwalifikowany (a)
17 GŁOGOWSKI, Miłosz   STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,40  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
18T TYCZYŃSKI, Ignacy 92  STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
18T GUSTA, Jan   UKS 46 ŁÓDŹ  POL  0,40  12  16  -4  Zakwalifikowany (a)
20 CHODAN, Bartosz   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,40  16  -8  Zakwalifikowany (a)
21 LEWANDOWSKI, Wojciech   IKS WARSZAWA  POL  0,20  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
22T SZAŁACIŃSKI, Stanisław   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,20  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
22T GENDERKA, Adrian   WARTA ŚREM  POL  0,20  10  17  -7  Zakwalifikowany (a)
24 KROPACZ, Jakub   WARTA ŚREM  POL  0,20  11  19  -8  Zakwalifikowany (a)
25 REMJASZ, Jeremi   PKSZERM WARSZAWA  POL  0,20  16  -10  Zakwalifikowany (a)
26 BRZEZOWSKI, Jan   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,00  11  20  -9  Zakwalifikowany (a)
27 BIENIEK, Maaksymilian   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,00  20  -11  Zakwalifikowany (a)
28 WYSOTA, Dominik   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
29 SUDZILOVSKIS, Tomas   VMSC-GŠ  LTU  0,00  19  -13  Zakwalifikowany (a)
30 BIĘDROWSKI, Mateusz   AZS AWF KRAKÓW  POL  0,00  20  -15  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) PUCHKOWSKIJ, Michail
BLR
 
  (1) PUCHKOWSKIJ, Michail
BLR
 
(32) -BYE-   
    (1) PUCHKOWSKIJ, Michail
BLR
 
(17) GŁOGOWSKI, Miłosz
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  12 - 3 
  (16) GŁOGOWSKI, Miłosz
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
 
(16) GIDZIŃSKI, Hubert
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
12 - 10   
    (1) PUCHKOWSKIJ, Michail
BLR
 
(9) GLINKA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  12 - 4 
  (9) GLINKA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
(24) KROPACZ, Jakub
WARTA ŚREM / POL
 
8 - 2     
    (8) GLINKA, Jan
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(25) REMJASZ, Jeremi
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  12 - 7   
  (8) MEDIŠAUSKAS, Matas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
 
(8) MEDIŠAUSKAS, Matas
FENCING CLUB ,,DVIKOVA" / LTU
 
12 - 6   
    (1) PUCHKOWSKIJ, Michail
BLR
 
(5) KUREK, Jakub
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  12 - 9 
  (5) KUREK, Jakub
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(28) WYSOTA, Dominik
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
12 - 3     
    (5) KUREK, Jakub
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
   
(21) LEWANDOWSKI, Wojciech
IKS WARSZAWA / POL
 
  12 - 2     
  (12) LEWANDOWSKI, Wojciech
IKS WARSZAWA / POL
 
     
(12) PRUCHNIK, Stanisław
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
12 - 11       
    (4) KUREK, Jakub
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
 
(13) SOŁTYS, Kacper
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 11   
  (13) SOŁTYS, Kacper
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(20) CHODAN, Bartosz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
12 - 5     
    (4) SOŁTYS, Kacper
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(29) SUDZILOVSKIS, Tomas
VMSC-GŠ / LTU
 
  11 - 4   
  (4) IVASHKOV, Ilja
VMSC-GŠ / LTU
 
 
(4) IVASHKOV, Ilja
VMSC-GŠ / LTU
 
12 - 11   
    (1) WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) MRÓZ, Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  12 - 8 
  (3) MRÓZ, Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(30) BIĘDROWSKI, Mateusz
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
12 - 2     
    (3) MRÓZ, Michał
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(19) TYCZYŃSKI, Ignacy
STSZERM LEGIA WARSZAWA / POL
 
  12 - 5     
  (14) GIEDROJĆ, Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
     
(14) GIEDROJĆ, Jerzy
KS SZPADA WROCŁAW / POL
 
12 - 7       
    (3) DZIURA, Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(11) KESHK, Nuri
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
  12 - 8     
  (11) KESHK, Nuri
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
(22) SZAŁACIŃSKI, Stanisław
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
12 - 4         
    (6) DZIURA, Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(27) BIENIEK, Maaksymilian
AZS AWF KRAKÓW / POL
 
  12 - 1       
  (6) DZIURA, Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(6) DZIURA, Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
12 - 4       
    (2) WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(7) WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
  12 - 10   
  (7) WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(26) BRZEZOWSKI, Jan
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
12 - 7     
    (7) WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(23) GENDERKA, Adrian
WARTA ŚREM / POL
 
  12 - 6     
  (10) MADURA, Dawid
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
     
(10) MADURA, Dawid
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
8 - 4       
    (2) WESOŁOWSKI, Mikołaj
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(15) JACEWICZ, Tymoteusz
AKADEMIA SZERMIERKI W-WA / POL
 
  12 - 5   
  (15) JACEWICZ, Tymoteusz
AKADEMIA SZERMIERKI W-WA / POL
 
   
(18) GUSTA, Jan
UKS 46 ŁÓDŹ / POL
 
8 - 7     
    (2) SOCHA, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(31) -BYE-    12 - 3   
  (2) SOCHA, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(2) SOCHA, Antoni
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:01
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 WESOŁOWSKI, Mikołaj PIAST GLIWICE  POL 
2 PUCHKOWSKIJ, Michail   BLR 
3T KUREK, Jakub UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
3T DZIURA, Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
5 SOCHA, Antoni PKSZERM WARSZAWA  POL 
6 MRÓZ, Michał PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
7 GLINKA, Jan PKSZERM WARSZAWA  POL 
8 SOŁTYS, Kacper KSZ WARSZAWIANKA  POL 
9 IVASHKOV, Ilja VMSC-GŠ  LTU 
10 MEDIŠAUSKAS, Matas FENCING CLUB ,,DVIKOVA"  LTU 
11 MADURA, Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
12 KESHK, Nuri KSZ WARSZAWIANKA  POL 
13 GIEDROJĆ, Jerzy KS SZPADA WROCŁAW  POL 
14 JACEWICZ, Tymoteusz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA  POL 
15 GŁOGOWSKI, Miłosz STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
16 LEWANDOWSKI, Wojciech IKS WARSZAWA  POL 
17 PRUCHNIK, Stanisław STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
18 GIDZIŃSKI, Hubert STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
19T TYCZYŃSKI, Ignacy STSZERM LEGIA WARSZAWA  POL 
19T GUSTA, Jan UKS 46 ŁÓDŹ  POL 
21 CHODAN, Bartosz AZS AWF KRAKÓW  POL 
22T GENDERKA, Adrian WARTA ŚREM  POL 
22T SZAŁACIŃSKI, Stanisław KSZ WARSZAWIANKA  POL 
24 KROPACZ, Jakub WARTA ŚREM  POL 
25 REMJASZ, Jeremi PKSZERM WARSZAWA  POL 
26 BRZEZOWSKI, Jan KSZ WARSZAWIANKA  POL 
27 BIENIEK, Maaksymilian AZS AWF KRAKÓW  POL 
28 WYSOTA, Dominik KSZ WARSZAWIANKA  POL 
29 SUDZILOVSKIS, Tomas VMSC-GŠ  LTU 
30 BIĘDROWSKI, Mateusz AZS AWF KRAKÓW  POL