Round #1 - Poule
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country Status
1 CIEŚLAR, Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
2 KURZYNA, Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
3 NOWINOWSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL 
4 OKINE, Marta AZS AWF WARSZAWA  POL 
5 ZAWODNIAK, Małgorzata KKSZ KONIN  POL 
6 PAPUZIŃSKA, Alicja KKSZ KONIN  POL 
7 WALERIAŃCZYK, Weronika KKSZ KONIN  POL 
8 ROWIŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL 
9 MARCINIAK, Agata 10  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
10 SEREDYŃSKA, Blanka 11  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
11 BARTOSZ, Roksana 12  DRAGON ŁÓDŹ  POL 
12 CIEŚLAR, Julia 13  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
13 MIECZKOWSKA, Gabriela 15  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
14 ZAJĄC, Ewa 18  TMS SOSNOWIEC  POL 
15 MALGREM, Klaudia 21  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
16 ROMAŃCZYK, Aleksandra 22  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
17 PORADA, Zuzanna 24  TMS SOSNOWIEC  POL 
18 SKONIECZNA, Daria 31  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
19 BORKOWSKA, Weronika 32  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
20 FIC, Michalina 33  KKSZ KONIN  POL 
21 LASKOWSKA, Natalia 34  AZS AWF WARSZAWA  POL 
22 LASKOWSKA, Marta 37  AZS AWF WARSZAWA  POL 
23 KOZIARSKA, Natalia 38  KKSZ KONIN  POL 
24 BANIECKA, Martyna 41  KKSZ KONIN  POL 
25 SKOWROŃSKA, Jagoda   AZS AWF WARSZAWA  POL 
26 WRÓBEL, Zuzanna   KLUB SPORTOWY KARABELA  POL 
27 OSTROWSKA, Zuzanna   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
28 SZLAGA, Julia   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
29 KOŁUCKA, Weronika   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
30 DZIĘCIELAK, Martyna   KKSZ KONIN  POL 
31 MALISZEWSKA, Weronika   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
32 WOŹNIAK, Nikola   KKSZ KONIN  POL 
33 KONDRUSIK, Nina   UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
34 LENKIEWICZ, Zuzanna   TMS SOSNOWIEC  POL 
35 ZŁOTKOWSKA, Martyna   KKSZ KONIN  POL 
36 PORADA, Paulina   TMS SOSNOWIEC  POL 
37 NAGÓRSKA, Anastazja   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
38 SZEWCZYK, Zuzanna   UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
39 STĘPCZYŃSKA, Emilia   AZS AWF WARSZAWA  POL 
40 PIPCZYŃSKA, Maja   DRAGON ŁÓDŹ  POL 
Round Scores
Poule #1
On piste 1  at 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 6 +24
SKOWROŃSKA, Jagoda
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 D1 D0 V5 D3 V5 D2 2 0.33 16 22 -6
MIECZKOWSKA, Gabriela
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
3 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0.83 28 10 +18
NAGÓRSKA, Anastazja
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
4 D0 D1 D3 V5 V5 D1 2 0.33 15 20 -5
SZEWCZYK, Zuzanna
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
5 D1 V5 D0 D0 D4 D0 1 0.17 10 28 -18
BANIECKA, Martyna
KKSZ KONIN / POL
6 D1 D1 D2 D0 V5 D2 1 0.17 11 29 -18
ZAJĄC, Ewa
TMS SOSNOWIEC / POL
7 D0 V5 D0 V5 V5 V5 4 0.67 20 15 +5
Referee(s):
GRZEGOREK, Mikołaj
POL

Poule #2
On piste 2  at 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
WRÓBEL, Zuzanna
KLUB SPORTOWY KARABELA / POL
1 D2 D1 D1 D3 V5 V5 2 0.33 17 25 -8
KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
2 V5 D3 D4 V5 V5 V5 4 0.67 27 18 +9
CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
3 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0.83 27 13 +14
PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
4 V5 V5 D1 D2 V5 V5 4 0.67 23 17 +6
BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
5 V5 D3 V5 V5 V5 V5 5 0.83 28 17 +11
ZŁOTKOWSKA, Martyna
KKSZ KONIN / POL
6 D3 D0 D1 D2 D1 D1 0 0.00 8 30 -22
LASKOWSKA, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
7 D2 D3 D2 D0 D4 V5 1 0.17 16 26 -10
Referee(s):
WIĘCH, Sebastian
UKS SZABLA ZĄBKI / POL

Poule #3
On piste 3  at 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
1 V5 V5 V5 D2 D4 V5 4 0.67 26 15 +11
PIPCZYŃSKA, Maja
DRAGON ŁÓDŹ / POL
2 D1 D3 V5 D0 D1 V5 2 0.33 15 22 -7
LASKOWSKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
3 D2 V5 V5 D1 D4 V5 3 0.50 22 21 +1
WOŹNIAK, Nikola
KKSZ KONIN / POL
4 D2 D1 D3 V5 V5 D4 2 0.33 20 24 -4
MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
5 V5 V5 V5 D2 V5 V5 5 0.83 27 11 +16
SEREDYŃSKA, Blanka
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 V5 V5 V5 D2 D3 V5 4 0.67 25 20 +5
OSTROWSKA, Zuzanna
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
7 D0 D1 D0 V5 D0 D1 1 0.17 7 29 -22
Referee(s):
GAL, Łukasz
POL

Poule #4
On piste 4  at 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
KOZIARSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
1 V5 D4 V5 D0 D3 2 0.40 17 18 -1
DZIĘCIELAK, Martyna
KKSZ KONIN / POL
2 D2 D3 D1 D0 D2 0 0.00 8 25 -17
ROMAŃCZYK, Aleksandra
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
3 V5 V5 V5 D1 D3 3 0.60 19 18 +1
SZLAGA, Julia
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
4 D1 V5 D1 D0 D3 1 0.20 10 21 -11
OKINE, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 1 +24
MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
6 V5 V5 V5 V5 D0 4 0.80 20 16 +4
Referee(s):
DOMINIK, Tomasz
POL

Poule #5
On piste 5  at 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
1 V5 V5 D2 V5 V5 4 0.80 22 10 +12
FIC, Michalina
KKSZ KONIN / POL
2 D0 V5 V5 V5 D1 3 0.60 16 17 -1
KONDRUSIK, Nina
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
3 D1 D2 D0 D3 D0 0 0.00 6 25 -19
ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D4 V5 V5 D3 3 0.60 22 13 +9
KOŁUCKA, Weronika
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
5 D2 D1 V5 D1 D2 1 0.20 11 23 -12
PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
6 D2 V5 V5 V5 V5 4 0.80 22 11 +11
Referee(s):
WIŚNIEWSKI, Tomasz
POL

Poule #6
On piste 6  at 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
1 V5 D2 D2 V5 V5 V5 4 0.67 24 17 +7
BORKOWSKA, Weronika
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
2 D2 V5 D4 V5 D4 D3 2 0.33 23 24 -1
SKONIECZNA, Daria
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
3 V5 D3 V5 V5 D1 D2 3 0.50 21 21 0
PAPUZIŃSKA, Alicja
KKSZ KONIN / POL
4 V5 V5 D4 V5 V5 V5 5 0.83 29 18 +11
STĘPCZYŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 D1 D1 D0 D3 D3 D0 0 0.00 8 30 -22
LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
6 D2 V5 V5 D2 V5 V5 4 0.67 24 21 +3
MALISZEWSKA, Weronika
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
7 D2 V5 V5 D2 V5 D3 3 0.50 22 20 +2
Referee(s):
JASKOT, Jakub
POL

Round #2 - DE
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country V V/M HS HR Ind Status
1 CIEŚLAR, Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  1.00  30  +24  Advanced
2 OKINE, Marta AZS AWF WARSZAWA  POL  1.00  25  +24  Advanced
3 MIECZKOWSKA, Gabriela 15  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.83  28  10  +18  Advanced
4 MALGREM, Klaudia 21  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  0.83  27  11  +16  Advanced
5 CIEŚLAR, Julia 13  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0.83  27  13  +14  Advanced
6 PAPUZIŃSKA, Alicja KKSZ KONIN  POL  0.83  29  18  +11  Advanced
7 BARTOSZ, Roksana 12  DRAGON ŁÓDŹ  POL  0.83  28  17  +11  Advanced
8 ZAWODNIAK, Małgorzata KKSZ KONIN  POL  0.80  22  10  +12  Advanced
9 PORADA, Zuzanna 24  TMS SOSNOWIEC  POL  0.80  22  11  +11  Advanced
10 MARCINIAK, Agata 10  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0.80  20  16  +4  Advanced
11 NOWINOWSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL  0.67  26  15  +11  Advanced
12 KURZYNA, Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.67  27  18  +9  Advanced
13 WALERIAŃCZYK, Weronika KKSZ KONIN  POL  0.67  24  17  +7  Advanced
14 PORADA, Paulina   TMS SOSNOWIEC  POL  0.67  23  17  +6  Advanced
15 SEREDYŃSKA, Blanka 11  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.67  25  20  +5  Advanced
16 ZAJĄC, Ewa 18  TMS SOSNOWIEC  POL  0.67  20  15  +5  Advanced
17 LENKIEWICZ, Zuzanna   TMS SOSNOWIEC  POL  0.67  24  21  +3  Advanced
18 ROWIŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL  0.60  22  13  +9  Advanced
19 ROMAŃCZYK, Aleksandra 22  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0.60  19  18  +1  Advanced
20 FIC, Michalina 33  KKSZ KONIN  POL  0.60  16  17  -1  Advanced
21 MALISZEWSKA, Weronika   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.50  22  20  +2  Advanced
22 LASKOWSKA, Natalia 34  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.50  22  21  +1  Advanced
23 SKONIECZNA, Daria 31  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0.50  21  21  Advanced
24 KOZIARSKA, Natalia 38  KKSZ KONIN  POL  0.40  17  18  -1  Advanced
25 BORKOWSKA, Weronika 32  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  0.33  23  24  -1  Advanced
26 WOŹNIAK, Nikola   KKSZ KONIN  POL  0.33  20  24  -4  Advanced
27 NAGÓRSKA, Anastazja   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0.33  15  20  -5  Advanced
28 SKOWROŃSKA, Jagoda   AZS AWF WARSZAWA  POL  0.33  16  22  -6  Advanced
29 PIPCZYŃSKA, Maja   DRAGON ŁÓDŹ  POL  0.33  15  22  -7  Advanced
30 WRÓBEL, Zuzanna   KLUB SPORTOWY KARABELA  POL  0.33  17  25  -8  Advanced
31 SZLAGA, Julia   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0.20  10  21  -11  Advanced
32 KOŁUCKA, Weronika   O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0.20  11  23  -12  Advanced
33 LASKOWSKA, Marta 37  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.17  16  26  -10  Eliminated
34 BANIECKA, Martyna 41  KKSZ KONIN  POL  0.17  11  29  -18  Eliminated
35 SZEWCZYK, Zuzanna   UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0.17  10  28  -18  Eliminated
36 OSTROWSKA, Zuzanna   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0.17  29  -22  Eliminated
37 DZIĘCIELAK, Martyna   KKSZ KONIN  POL  0.00  25  -17  Eliminated
38 KONDRUSIK, Nina   UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  0.00  25  -19  Eliminated
39T ZŁOTKOWSKA, Martyna   KKSZ KONIN  POL  0.00  30  -22  Eliminated
39T STĘPCZYŃSKA, Emilia   AZS AWF WARSZAWA  POL  0.00  30  -22  Eliminated
Round Scores
View tableau from
Table of 32 Table of 16 Table of 8 Semi-Finals Finals  
           
(1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  (1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(32) KOŁUCKA, Weronika
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
15 - 1
Ref:  OCHALSKI, Marcin  POL 
    (1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(17) LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 7
Ref:  WIĘCH, Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
  (16) LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
 
(16) ZAJĄC, Ewa
TMS SOSNOWIEC / POL
 
15 - 13
Ref:  GRZEGOREK, Mikołaj  POL 
 
    (1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(9) PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 4
Ref:  WIŚNIEWSKI, Tomasz  POL 
  (9) PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
   
(24) KOZIARSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 8
Ref:  WIĘCH, Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
   
    (8) PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
 
(25) BORKOWSKA, Weronika
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
  15 - 14
Ref:  GRZEGOREK, Mikołaj  POL 
 
  (8) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
 
(8) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 5
Ref:  JASKOT, Jakub  POL 
 
    (1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(5) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 13
Ref:  OCHALSKI, Marcin  POL 
  (5) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(28) SKOWROŃSKA, Jagoda
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 2
Ref:  WIŚNIEWSKI, Tomasz  POL 
   
    (5) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(21) MALISZEWSKA, Weronika
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 10
Ref:  WIŚNIEWSKI, Tomasz  POL 
   
  (12) KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
     
(12) KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
15 - 5
Ref:  GRZEGOREK, Mikołaj  POL 
     
    (4) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
 
(13) WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 7
Ref:  OCHALSKI, Marcin  POL 
 
  (13) WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
 
   
(20) FIC, Michalina
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 12
Ref:  DOMINIK, Tomasz  POL 
   
    (4) MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
 
(29) PIPCZYŃSKA, Maja
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
  15 - 7
Ref:  DOMINIK, Tomasz  POL 
 
  (4) MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
 
(4) MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
15 - 5
Ref:  SKUBISZEWSKI, Damian  POL 
 
    (1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(3) MIECZKOWSKA, Gabriela
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 9
Ref:  JASKOT, Jakub  POL 
  (3) MIECZKOWSKA, Gabriela
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
(30) WRÓBEL, Zuzanna
KLUB SPORTOWY KARABELA / POL
 
15 - 3
Ref:  WIŚNIEWSKI, Tomasz  POL 
   
    (3) PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
 
   
(19) ROMAŃCZYK, Aleksandra
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
 
  15 - 10
Ref:  WIĘCH, Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
   
  (14) PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
 
     
(14) PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
 
15 - 4
Ref:  GAL, Łukasz  POL 
     
    (3) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
   
(11) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 14
Ref:  JASKOT, Jakub  POL 
   
  (11) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
       
(22) LASKOWSKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 9
Ref:  JASKOT, Jakub  POL 
       
    (6) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
     
(27) NAGÓRSKA, Anastazja
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  15 - 6
Ref:  GRZEGOREK, Mikołaj  POL 
     
  (6) PAPUZIŃSKA, Alicja
KKSZ KONIN / POL
 
     
(6) PAPUZIŃSKA, Alicja
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 8
Ref:  WIĘCH, Sebastian  UKS SZABLA ZĄBKI / POL 
     
    (2) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
 
(7) BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
  15 - 11
Ref:  DOMINIK, Tomasz  POL 
 
  (7) BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
   
(26) WOŹNIAK, Nikola
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 2
Ref:  DOMINIK, Tomasz  POL 
   
    (7) BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
   
(23) SKONIECZNA, Daria
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
  15 - 7
Ref:  DOMINIK, Tomasz  POL 
   
  (10) MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
     
(10) MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
15 - 11
Ref:  OCHALSKI, Marcin  POL 
     
    (2) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(15) SEREDYŃSKA, Blanka
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 13
Ref:  SKUBISZEWSKI, Damian  POL 
 
  (15) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(18) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 6
Ref:  SKUBISZEWSKI, Damian  POL 
   
    (2) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(31) SZLAGA, Julia
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 4
Ref:  WIŚNIEWSKI, Tomasz  POL 
 
  (2) OKINE, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(2) OKINE, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
15 - 3
Ref:  GAL, Łukasz  POL 
 
   

Final Results
Event finished at 15:51
Place Name Club(s) Country
1 CIEŚLAR, Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
2 NOWINOWSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL 
3T ROWIŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL 
3T CIEŚLAR, Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
5 MALGREM, Klaudia UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
6 BARTOSZ, Roksana DRAGON ŁÓDŹ  POL 
7 PORADA, Zuzanna TMS SOSNOWIEC  POL 
8 PORADA, Paulina TMS SOSNOWIEC  POL 
9 OKINE, Marta AZS AWF WARSZAWA  POL 
10 MIECZKOWSKA, Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
11 PAPUZIŃSKA, Alicja KKSZ KONIN  POL 
12 ZAWODNIAK, Małgorzata KKSZ KONIN  POL 
13 MARCINIAK, Agata O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
14 KURZYNA, Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
15 WALERIAŃCZYK, Weronika KKSZ KONIN  POL 
16 LENKIEWICZ, Zuzanna TMS SOSNOWIEC  POL 
17 SEREDYŃSKA, Blanka UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
18 ZAJĄC, Ewa TMS SOSNOWIEC  POL 
19 ROMAŃCZYK, Aleksandra UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
20 FIC, Michalina KKSZ KONIN  POL 
21 MALISZEWSKA, Weronika UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
22 LASKOWSKA, Natalia AZS AWF WARSZAWA  POL 
23 SKONIECZNA, Daria UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
24 KOZIARSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL 
25 BORKOWSKA, Weronika UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
26 WOŹNIAK, Nikola KKSZ KONIN  POL 
27 NAGÓRSKA, Anastazja O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
28 SKOWROŃSKA, Jagoda AZS AWF WARSZAWA  POL 
29 PIPCZYŃSKA, Maja DRAGON ŁÓDŹ  POL 
30 WRÓBEL, Zuzanna KLUB SPORTOWY KARABELA  POL 
31 SZLAGA, Julia GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
32 KOŁUCKA, Weronika O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
33 LASKOWSKA, Marta AZS AWF WARSZAWA  POL 
34 BANIECKA, Martyna KKSZ KONIN  POL 
35 SZEWCZYK, Zuzanna UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
36 OSTROWSKA, Zuzanna GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
37 DZIĘCIELAK, Martyna KKSZ KONIN  POL 
38 KONDRUSIK, Nina UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
39T ZŁOTKOWSKA, Martyna KKSZ KONIN  POL 
39T STĘPCZYŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL