Round #1 - Poule
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country Status
1 CIEŚLAR, Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
2 NOWINOWSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL 
3 KURZYNA, Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
4 ZAWODNIAK, Małgorzata KKSZ KONIN  POL 
5 BARTOSZ, Roksana DRAGON ŁÓDŹ  POL 
6 CIEŚLAR, Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
7 OKINE, Marta KS KARABELA  POL 
8 ROWIŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL 
9 WALERIAŃCZYK, Weronika KKSZ KONIN  POL 
10 MARCINIAK, Agata 11  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
11 PAPUZIŃSKA, Alicja 12  KKSZ KONIN  POL 
12 MALGREM, Klaudia 13  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
13 GAŁECKA, Natalia 14  AZS AWF WARSZAWA  POL 
14 MIECZKOWSKA, Gabriela 15  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
15 PORADA, Zuzanna 16  TMS SOSNOWIEC  POL 
16 SEREDYŃSKA, Blanka 17  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
17 LENKIEWICZ, Zuzanna 18  TMS SOSNOWIEC  POL 
18 KOZIEŁ, Klaudia 19  TMS SOSNOWIEC  POL 
19 ZAJĄC, Ewa 20  TMS SOSNOWIEC  POL 
20 NOWICKA, Małgorzata 22  TMS SOSNOWIEC  POL 
21 ROMAŃCZYK, Aleksandra 23  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
22 PORADA, Paulina 25  TMS SOSNOWIEC  POL 
23 FIC, Michalina 28  KKSZ KONIN  POL 
24 LASKOWSKA, Natalia 29  AZS AWF WARSZAWA  POL 
25 BORKOWSKA, Weronika 30  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
26 KOZIARSKA, Natalia 31  KKSZ KONIN  POL 
27 SKONIECZNA, Daria 32  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
28 SIEDLEC, Ewelina 33  UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
29 LASKOWSKA, Marta 37  AZS AWF WARSZAWA  POL 
30 WOŹNIAK, Nikola 40  KKSZ KONIN  POL 
31 NAGÓRSKA, Anastazja 41  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
32 SKOWROŃSKA, Jagoda 42  AZS AWF WARSZAWA  POL 
33 PIPCZYŃSKA, Maja 44  DRAGON ŁÓDŹ  POL 
34 BANIECKA, Martyna 49  KKSZ KONIN  POL 
35 DZIĘCIELAK, Martyna   KKSZ KONIN  POL 
36 SAŁATA, Amelia   ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
37 SKOWROŃSKA, Kaja   AZS AWF WARSZAWA  POL 
38 BUSELT, Zuzanna   KKSZ KONIN  POL 
39 ZŁOTKOWSKA, Martyna   KKSZ KONIN  POL 
40 STĘPCZYŃSKA, Emilia   UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
41 SUSZCZYŃSKA, Kinga   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
42 OSTROWSKA, Zuzanna   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
43 SZEWCZYK, Zuzanna   UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
44 KORDEL, Kalina   ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
Round Scores
Poule #1
On piste 1
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
KORDEL, Kalina
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
1 D0 D2 V5 D2 D3 1 0.20 12 20 -8
CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 6 +19
SIEDLEC, Ewelina
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
3 V5 D2 V5 D3 D1 2 0.40 16 20 -4
ZŁOTKOWSKA, Martyna
KKSZ KONIN / POL
4 D0 D2 D3 D4 D2 0 0.00 11 25 -14
PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
5 V5 D2 V5 V5 V5 4 0.80 22 16 +6
MIECZKOWSKA, Gabriela
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 V5 D0 V5 V5 D2 3 0.60 17 16 +1
Referee(s):
TOMASIAK, Michał
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL

Poule #2
On piste 2
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
WOŹNIAK, Nikola
KKSZ KONIN / POL
1 D1 D1 D2 V5 V5 2 0.40 14 16 -2
NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
2 V5 D4 V5 V5 V5 4 0.80 24 12 +12
SKONIECZNA, Daria
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 10 +15
GAŁECKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 D2 D2 V5 D4 2 0.40 18 20 -2
OSTROWSKA, Zuzanna
GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY / POL
5 D1 D0 D0 D3 D1 0 0.00 5 25 -20
SEREDYŃSKA, Blanka
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
6 D0 D4 D3 V5 V5 2 0.40 17 20 -3
Referee(s):
SOBALA, Marcin
MUKS VICTOR WARSZAWA / POL

Poule #3
On piste 3
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
NAGÓRSKA, Anastazja
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
1 V5 D1 D1 V5 V5 D0 3 0.50 17 22 -5
LASKOWSKA, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 D2 D4 V5 V5 V5 D1 3 0.50 22 20 +2
KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 D4 5 0.83 29 12 +17
LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
4 V5 D2 D0 V5 V5 D3 3 0.50 20 18 +2
KOZIARSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
5 D3 D1 D0 D2 V5 D0 1 0.17 11 25 -14
SZEWCZYK, Zuzanna
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
6 D2 D2 D2 D0 D0 D2 0 0.00 8 30 -22
MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 10 +20
Referee(s):
KOCHAN, Michał
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL

Poule #4
On piste 4
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M HS HR Ind
PAPUZIŃSKA, Alicja
KKSZ KONIN / POL
1 V5 D3 D1 V5 V5 V5 4 0.67 24 21 +3
SKOWROŃSKA, Jagoda
AZS AWF WARSZAWA / POL
2 D2 D1 D2 D0 D4 D3 0 0.00 12 30 -18
KOZIEŁ, Klaudia
TMS SOSNOWIEC / POL
3 V5 V5 D2 D1 V5 D3 3 0.50 21 23 -2
ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 11 +19
SUSZCZYŃSKA, Kinga
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
5 D4 V5 V5 D4 V5 D3 3 0.50 26 19 +7
BORKOWSKA, Weronika
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
6 D2 V5 D4 D2 D3 D2 1 0.17 18 29 -11
STĘPCZYŃSKA, Emilia
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
7 D3 V5 V5 D0 V5 V5 4 0.67 23 21 +2
Referee(s):
DOMINIK, Tomasz
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL

Poule #5
On piste 5
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
BUSELT, Zuzanna
KKSZ KONIN / POL
1 D3 D2 D0 D0 D1 0 0.00 6 25 -19
BANIECKA, Martyna
KKSZ KONIN / POL
2 V5 D1 D1 D0 V5 2 0.40 12 19 -7
MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 14 +11
LASKOWSKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
4 V5 V5 D4 D1 D4 2 0.40 19 16 +3
BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
5 V5 V5 D3 V5 V5 4 0.80 23 9 +14
ZAJĄC, Ewa
TMS SOSNOWIEC / POL
6 V5 D1 D4 V5 D3 2 0.40 18 20 -2
Referee(s):
MAZUREK, Jarosław
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL

Poule #6
On piste 8
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
1 V5 V5 D2 V5 V5 4 0.80 22 11 +11
FIC, Michalina
KKSZ KONIN / POL
2 D1 V5 D2 V5 V5 3 0.60 18 20 -2
NOWICKA, Małgorzata
TMS SOSNOWIEC / POL
3 D2 D4 D2 D4 V5 1 0.20 17 22 -5
CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 11 +14
SKOWROŃSKA, Kaja
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 D1 D3 V5 D2 D3 1 0.20 14 24 -10
PIPCZYŃSKA, Maja
DRAGON ŁÓDŹ / POL
6 D2 D3 D2 D3 V5 1 0.20 15 23 -8
Referee(s):
JASKOT, Jakub
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL

Poule #7
On piste 7
# 1 2 3 4 5 6 V V/M HS HR Ind
ROMAŃCZYK, Aleksandra
UKS RIPOSTA OLSZTYN / POL
1 V5 D0 D1 D1 D2 1 0.20 9 22 -13
SAŁATA, Amelia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
2 D2 D2 D2 D2 D3 0 0.00 11 25 -14
PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
3 V5 V5 V5 D2 V5 4 0.80 22 12 +10
OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
4 V5 V5 D4 D4 V5 3 0.60 23 15 +8
ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 9 +16
DZIĘCIELAK, Martyna
KKSZ KONIN / POL
6 V5 V5 D1 D2 D0 2 0.40 13 20 -7
Referee(s):
TYLKOWSKI, Tomasz
KKSZ KONIN / POL

Round #2 - DE
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country V V/M HS HR Ind Status
1 MALGREM, Klaudia 13  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  1.00  30  10  +20  Advanced
2 ZAWODNIAK, Małgorzata KKSZ KONIN  POL  1.00  30  11  +19  Advanced
3 CIEŚLAR, Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  1.00  25  +19  Advanced
4 ROWIŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL  1.00  25  +16  Advanced
5 SKONIECZNA, Daria 32  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  1.00  25  10  +15  Advanced
6 CIEŚLAR, Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  1.00  25  11  +14  Advanced
7 MARCINIAK, Agata 11  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  1.00  25  14  +11  Advanced
8 KURZYNA, Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.83  29  12  +17  Advanced
9 BARTOSZ, Roksana DRAGON ŁÓDŹ  POL  0.80  23  +14  Advanced
10 NOWINOWSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL  0.80  24  12  +12  Advanced
11 WALERIAŃCZYK, Weronika KKSZ KONIN  POL  0.80  22  11  +11  Advanced
12 PORADA, Paulina 25  TMS SOSNOWIEC  POL  0.80  22  12  +10  Advanced
13 PORADA, Zuzanna 16  TMS SOSNOWIEC  POL  0.80  22  16  +6  Advanced
14 PAPUZIŃSKA, Alicja 12  KKSZ KONIN  POL  0.67  24  21  +3  Advanced
15 STĘPCZYŃSKA, Emilia   UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0.67  23  21  +2  Advanced
16 OKINE, Marta KS KARABELA  POL  0.60  23  15  +8  Advanced
17 MIECZKOWSKA, Gabriela 15  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.60  17  16  +1  Advanced
18 FIC, Michalina 28  KKSZ KONIN  POL  0.60  18  20  -2  Advanced
19 SUSZCZYŃSKA, Kinga   UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.50  26  19  +7  Advanced
20 LASKOWSKA, Marta 37  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.50  22  20  +2  Advanced
21 LENKIEWICZ, Zuzanna 18  TMS SOSNOWIEC  POL  0.50  20  18  +2  Advanced
22 KOZIEŁ, Klaudia 19  TMS SOSNOWIEC  POL  0.50  21  23  -2  Advanced
23 NAGÓRSKA, Anastazja 41  O.Ś. AZS POZNAŃ  POL  0.50  17  22  -5  Advanced
24 LASKOWSKA, Natalia 29  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.40  19  16  +3  Advanced
25T ZAJĄC, Ewa 20  TMS SOSNOWIEC  POL  0.40  18  20  -2  Advanced
25T GAŁECKA, Natalia 14  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.40  18  20  -2  Advanced
27 WOŹNIAK, Nikola 40  KKSZ KONIN  POL  0.40  14  16  -2  Advanced
28 SEREDYŃSKA, Blanka 17  UKS 13 BIAŁYSTOK  POL  0.40  17  20  -3  Advanced
29 SIEDLEC, Ewelina 33  UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0.40  16  20  -4  Advanced
30 DZIĘCIELAK, Martyna   KKSZ KONIN  POL  0.40  13  20  -7  Advanced
31 BANIECKA, Martyna 49  KKSZ KONIN  POL  0.40  12  19  -7  Advanced
32 NOWICKA, Małgorzata 22  TMS SOSNOWIEC  POL  0.20  17  22  -5  Advanced
33 PIPCZYŃSKA, Maja 44  DRAGON ŁÓDŹ  POL  0.20  15  23  -8  Advanced
34 KORDEL, Kalina   ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0.20  12  20  -8  Advanced
35 SKOWROŃSKA, Kaja   AZS AWF WARSZAWA  POL  0.20  14  24  -10  Advanced
36 ROMAŃCZYK, Aleksandra 23  UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL  0.20  22  -13  Eliminated
37 BORKOWSKA, Weronika 30  UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL  0.17  18  29  -11  Eliminated
38 KOZIARSKA, Natalia 31  KKSZ KONIN  POL  0.17  11  25  -14  Eliminated
39T ZŁOTKOWSKA, Martyna   KKSZ KONIN  POL  0.00  11  25  -14  Eliminated
39T SAŁATA, Amelia   ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0.00  11  25  -14  Eliminated
41 SKOWROŃSKA, Jagoda 42  AZS AWF WARSZAWA  POL  0.00  12  30  -18  Eliminated
42 BUSELT, Zuzanna   KKSZ KONIN  POL  0.00  25  -19  Eliminated
43 OSTROWSKA, Zuzanna   GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL  0.00  25  -20  Eliminated
44 SZEWCZYK, Zuzanna   UKS SZABLA ZĄBKI  POL  0.00  30  -22  Eliminated
Round Scores
View tableau from
Table of 64 Table of 32 Table of 16 Table of 8 Semi-Finals Finals  
             
(1) MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
  (1) MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) MALGREM, Klaudia
UKS HAJDUCZEK OLSZTYN / POL
 
(33) PIPCZYŃSKA, Maja
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
  15 - 10
Ref:  PAŁASZ, Patryk  KKSZ KONIN / POL 
  (32) NOWICKA, Małgorzata
TMS SOSNOWIEC / POL
 
 
(32) NOWICKA, Małgorzata
TMS SOSNOWIEC / POL
 
15 - 4
Ref:  TYLKOWSKI, Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
 
    (1) OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
 
(17) MIECZKOWSKA, Gabriela
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 11
Ref:  TYLKOWSKI, Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
  (17) MIECZKOWSKA, Gabriela
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
 
 
(49) -BYE-    15 - 4
Ref:  KOCHAN, Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
 
  (16) OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
 
 
(16) OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
 
   
    (1) OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
 
(9) BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
  15 - 9
Ref:  PAŁASZ, Patryk  KKSZ KONIN / POL 
  (9) BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) BARTOSZ, Roksana
DRAGON ŁÓDŹ / POL
 
   
(41) -BYE-    15 - 10
Ref:  DOMINIK, Tomasz  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
   
  (24) LASKOWSKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(24) LASKOWSKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
    (8) KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(25) GAŁECKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 11
Ref:  JASKOT, Jakub  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL 
 
  (25) GAŁECKA, Natalia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
(40) -BYE-       
    (8) KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(57) -BYE-    15 - 13
Ref:  TYLKOWSKI, Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
 
  (8) KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
 
(8) KURZYNA, Urszula
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
   
    (1) OKINE, Marta
KS KARABELA / POL
 
(5) SKONIECZNA, Daria
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
  15 - 13
Ref:  MAZUREK, Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
  (5) SKONIECZNA, Daria
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) SKONIECZNA, Daria
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
   
(37) -BYE-    15 - 13
Ref:  TYLKOWSKI, Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
   
  (28) SEREDYŃSKA, Blanka
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
     
(28) SEREDYŃSKA, Blanka
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
       
    (5) LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
   
(21) LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
  Opponent withdrew
Ref:  TYLKOWSKI, Tomasz  KKSZ KONIN / POL 
   
  (21) LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
       
(44) -BYE-           
    (12) LENKIEWICZ, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
     
(53) -BYE-    15 - 9
Ref:  JASKOT, Jakub  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL 
     
  (12) PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
 
     
(12) PORADA, Paulina
TMS SOSNOWIEC / POL
 
       
    (4) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(13) PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
  15 - 10
Ref:  MAZUREK, Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
 
  (13) PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) PORADA, Zuzanna
TMS SOSNOWIEC / POL
 
   
(45) -BYE-    15 - 6
Ref:  MAZUREK, Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
   
  (20) LASKOWSKA, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
     
(20) LASKOWSKA, Marta
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
       
    (4) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(29) SIEDLEC, Ewelina
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
  15 - 8
Ref:  MAZUREK, Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
 
  (29) SIEDLEC, Ewelina
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
   
(36) -BYE-       
    (4) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(61) -BYE-    15 - 7
Ref:  DOMINIK, Tomasz  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
 
  (4) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
 
(4) ROWIŃSKA, Emilia
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
   
    (1) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
(3) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
  15 - 10
Ref:  PAŁASZ, Patryk  KKSZ KONIN / POL 
  (3) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(35) SKOWROŃSKA, Kaja
AZS AWF WARSZAWA / POL
 
  15 - 6
Ref:  SOBALA, Marcin  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
   
  (30) DZIĘCIELAK, Martyna
KKSZ KONIN / POL
 
     
(30) DZIĘCIELAK, Martyna
KKSZ KONIN / POL
 
15 - 7
Ref:  JASKOT, Jakub  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL 
     
    (3) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(19) SUSZCZYŃSKA, Kinga
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
  15 - 6
Ref:  JASKOT, Jakub  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL 
   
  (19) SUSZCZYŃSKA, Kinga
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) SUSZCZYŃSKA, Kinga
UKS 13 BIAŁYSTOK / POL
 
     
(51) -BYE-    15 - 7
Ref:  TOMASIAK, Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
     
  (14) PAPUZIŃSKA, Alicja
KKSZ KONIN / POL
 
     
(14) PAPUZIŃSKA, Alicja
KKSZ KONIN / POL
 
       
    (3) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(11) WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 8
Ref:  SOBALA, Marcin  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
   
  (11) WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
 
       
(43) -BYE-    15 - 9
Ref:  MAZUREK, Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
       
  (22) KOZIEŁ, Klaudia
TMS SOSNOWIEC / POL
 
         
(22) KOZIEŁ, Klaudia
TMS SOSNOWIEC / POL
 
           
    (6) WALERIAŃCZYK, Weronika
KKSZ KONIN / POL
 
     
(27) WOŹNIAK, Nikola
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 13
Ref:  MAZUREK, Jarosław  UKS 13 BIAŁYSTOK / POL 
     
  (27) WOŹNIAK, Nikola
KKSZ KONIN / POL
 
       
(38) -BYE-           
    (6) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
     
(59) -BYE-    15 - 9
Ref:  SOBALA, Marcin  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
     
  (6) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
     
(6) CIEŚLAR, Julia
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
       
    (2) CIEŚLAR, Zuzanna
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
 
(7) MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  15 - 14
Ref:  SOBALA, Marcin  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
 
  (7) MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) MARCINIAK, Agata
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
   
(39) -BYE-    15 - 13
Ref:  PAŁASZ, Patryk  KKSZ KONIN / POL 
   
  (26) ZAJĄC, Ewa
TMS SOSNOWIEC / POL
 
     
(26) ZAJĄC, Ewa
TMS SOSNOWIEC / POL
 
       
    (7) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
   
(23) NAGÓRSKA, Anastazja
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
  15 - 7
Ref:  TOMASIAK, Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
   
  (23) NAGÓRSKA, Anastazja
O.Ś. AZS POZNAŃ / POL
 
       
(42) -BYE-           
    (10) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
     
(55) -BYE-    15 - 8
Ref:  TOMASIAK, Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
     
  (10) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
     
(10) NOWINOWSKA, Natalia
KKSZ KONIN / POL
 
       
    (2) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
 
(15) STĘPCZYŃSKA, Emilia
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
  15 - 7
Ref:  KOCHAN, Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
 
  (15) STĘPCZYŃSKA, Emilia
UKS SZABLA ZĄBKI / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) FIC, Michalina
KKSZ KONIN / POL
 
   
(47) -BYE-    15 - 12
Ref:  KOCHAN, Michał  ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL 
   
  (18) FIC, Michalina
KKSZ KONIN / POL
 
     
(18) FIC, Michalina
KKSZ KONIN / POL
 
       
    (2) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
 
(31) BANIECKA, Martyna
KKSZ KONIN / POL
 
  15 - 4
Ref:  TOMASIAK, Michał  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
 
  (31) KORDEL, Kalina
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
   
(34) KORDEL, Kalina
ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY / POL
 
15 - 8
Ref:  SOBALA, Marcin  MUKS VICTOR WARSZAWA / POL 
   
    (2) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
 
(63) -BYE-    15 - 4
Ref:  JASKOT, Jakub  O.Ś. AZS POZNAŃ / POL 
 
  (2) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
 
(2) ZAWODNIAK, Małgorzata
KKSZ KONIN / POL
 
   
   

Final Results
Event finished at 16:17
Place Name Club(s) Country
1 CIEŚLAR, Zuzanna ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
2 OKINE, Marta KS KARABELA  POL 
3T ZAWODNIAK, Małgorzata KKSZ KONIN  POL 
3T ROWIŃSKA, Emilia AZS AWF WARSZAWA  POL 
5 KURZYNA, Urszula UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
6 NOWINOWSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL 
7 WALERIAŃCZYK, Weronika KKSZ KONIN  POL 
8 LENKIEWICZ, Zuzanna TMS SOSNOWIEC  POL 
9 MALGREM, Klaudia UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
10 SKONIECZNA, Daria UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
11 CIEŚLAR, Julia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
12 MARCINIAK, Agata O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
13 BARTOSZ, Roksana DRAGON ŁÓDŹ  POL 
14 PORADA, Zuzanna TMS SOSNOWIEC  POL 
15 FIC, Michalina KKSZ KONIN  POL 
16 SUSZCZYŃSKA, Kinga UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
17 PORADA, Paulina TMS SOSNOWIEC  POL 
18 PAPUZIŃSKA, Alicja KKSZ KONIN  POL 
19 STĘPCZYŃSKA, Emilia UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
20 MIECZKOWSKA, Gabriela UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
21 LASKOWSKA, Marta AZS AWF WARSZAWA  POL 
22 KOZIEŁ, Klaudia TMS SOSNOWIEC  POL 
23 NAGÓRSKA, Anastazja O.Ś. AZS POZNAŃ  POL 
24 LASKOWSKA, Natalia AZS AWF WARSZAWA  POL 
25T ZAJĄC, Ewa TMS SOSNOWIEC  POL 
25T GAŁECKA, Natalia AZS AWF WARSZAWA  POL 
27 WOŹNIAK, Nikola KKSZ KONIN  POL 
28 SEREDYŃSKA, Blanka UKS 13 BIAŁYSTOK  POL 
29 SIEDLEC, Ewelina UKS SZABLA ZĄBKI  POL 
30 DZIĘCIELAK, Martyna KKSZ KONIN  POL 
31 NOWICKA, Małgorzata TMS SOSNOWIEC  POL 
32 KORDEL, Kalina ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
33 BANIECKA, Martyna KKSZ KONIN  POL 
34 PIPCZYŃSKA, Maja DRAGON ŁÓDŹ  POL 
35 SKOWROŃSKA, Kaja AZS AWF WARSZAWA  POL 
36 ROMAŃCZYK, Aleksandra UKS RIPOSTA OLSZTYN  POL 
37 BORKOWSKA, Weronika UKS HAJDUCZEK OLSZTYN  POL 
38 KOZIARSKA, Natalia KKSZ KONIN  POL 
39T ZŁOTKOWSKA, Martyna KKSZ KONIN  POL 
39T SAŁATA, Amelia ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
41 SKOWROŃSKA, Jagoda AZS AWF WARSZAWA  POL 
42 BUSELT, Zuzanna KKSZ KONIN  POL 
43 OSTROWSKA, Zuzanna GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY  POL 
44 SZEWCZYK, Zuzanna UKS SZABLA ZĄBKI  POL